20 Super Hot

Star Star Star Star Star

20 Super Hot – prezentacja automatu do gier

Fani maszyn slotowych, a w szczególności owocówek i tych gier hazardowych, które należą do kategorii Hot Spot, z pewnością doskonale znają wiele różnych tytułów i potrafią od ręki wymienić kilka lub nawet kilkanaście najlepszych pozycji z tej grupy. Ale czy w tym gronie znajdzie się także 20 Super Hot automat do gry? Zapewne nie – ale my uważamy, że akurat ta gra firmy EGT, która wydana została w 2014 roku, zasługuje na wyróżnienie, bo jest po prostu znakomita pod wieloma względami. Dzisiaj chcemy Ci ją zaprezentować bliżej i zapraszamy do poświęcenia paru chwil na przeczytanie naszej dzisiejszej recenzji.

Poza tym możesz też u nas zagrać w wersję bez depozytu specjalnie przygotowaną dla naszych czytelników, która pozwoli Ci zupełnie za darmo poznać ten wspaniały tytuł i doskonale się przy tym bawić. Mowa oczywiście o 20 Super Hot demo, która to gra wykorzystuje wirtualne monety jako walutę i w związku z tym nie wymaga płacenia za grę. Ale od strony funkcjonalnej jest to produkt w pełni identyczny ze standardową grą na prawdziwe pieniądze. Doskonale się więc nadaje do potrenowania, nabrania doświadczenia, zrozumienia działania funkcji specjalnych, sposobu naliczania wygranych i wszystkich innych aspektów, które na pewno przydadzą Ci się, gdy będziesz chciał zagrać w 20 Super Hot na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Obsługa i główne cechy gry 20 Super Hot

Bez wątpienia firma EGT jest doskonale znana w branży maszyn slotowych, ale szczególnym uznaniem doświadczonych miłośników hazardu online cieszy się między innymi 20 Super Hot bez rejestracji. Ta gra należąca do kategorii gier Hot Spot (ale mająca też parę cech typowych gier owocówek) została wydana w 2014 roku. Cechuje się niską zmiennością, współczynnikiem zwrotu dla gracza (inaczej opłacalnością, określaną też skrótem RTP od angielskiego terminu Return to Player) wynoszącym 95,79% i stawkami zakładów wynoszącymi 20, 40, 100, 200 lub 400 monet. Ale najważniejszą chyba cechą 20 Super Hot jest obecność aż czterech progresywnych pul wygranych, zwanych potocznie jackpotami.

Od strony technicznej 20 Super Hot automat to typowa maszyna slotowa oparta o mechanikę 5×3, czyli mamy tutaj 5 bębnów i 3 rzędy symboli, więc w oknie gry jednocześnie widzimy 15 obiektów. Nie zapomnijmy także o 20 aktywnych liniach wygrywających.

Wprawdzie 20 Super Hot bez rejestracji pochodzi z 2014 roku, więc moglibyśmy się spodziewać słabej grafiki i przestarzałego interfejsu, to jednak całość prezentuje się naprawdę dobrze. Mamy tutaj ciemne tło dla samej gry, okno z symbolami jest ładnie wykonane i ma granatowe tło, a same symbole to duże, soczyste i smakowicie wyglądające owoce. Wiek gry widać jedynie po tym, że nie ma tutaj żadnych animacji, nie licząc oczywiście kręcących się bębnów.

Warto także zwrócić uwagę na cztery jackpoty prezentowane na górze ekranu. Każdy z nich symbolizowany jest przez kolor karciany – czyli pik, karo, kier i trefl. Oznaczenie to jest naprawdę ważne, bo wskazuje na to, który konkretnie jackpot udało CI się wygrać w trakcie specjalnej gry bonusowej.

Pod oknem gry mamy też prosty panel sterowania. Ma on czarny kolor i obejmuje tylko kilka elementów. Są to wyłączenie efektów dźwiękowych, saldo gracza, przełącznik trybu pełnoekranowego i przycisk menu. Ponadto w centralnej części panelu znajduje się pięć przycisków z wartościami 20, 40, 100, 200 i 400. Kliknięcie każdego z nich ustawia wartość zakładu na wskazaną na przycisku kwotę i wprawia bębny w ruch. W tej grze nie ma osobnego przycisku SPIN! Choć w niektórych wersjach (najczęściej dostosowanych do telefonów komórkowych) możemy znaleźć dodatkowy przycisk SPIN po prawej stronie okna gry, to jednak nie jest to reguła!

Jeśli natomiast chciałbyś przeczytać kompletne informacje o samej grze i zasadach rozgrywki, to zwróć uwagę na przycisk menu po prawej stronie panelu sterowania (ten z trzema paskami) – pozwoli Ci on zapoznać się z wbudowanym w grę poradnikiem.

Bonusy i inne opcje w 20 Super Hot

Zobaczmy teraz, jakie opcje specjalne możemy znaleźć w tej konkretnej grze. Jest to oczywiście maszyna slotowa typu Hot Spot, więc nie ma co spodziewać się wielu rozwiązań, gier bonusowych i różnych nowatorskich funkcji. Zamiast tego znajdziemy tutaj dość podstawowy zestaw, który jednak powinien usatysfakcjonować większość użytkowników.

Na początek przyjrzyjmy się złotej gwieździe. Pełni ona rolę Scattera, czyli zapewnia wygrane za odpowiednią liczbę symboli (zgodnie z tabelą wygranych). Przy czym w odróżnieniu od symboli standardowych, Scattery nie muszą znajdować się na tej samej aktywnej linii wygranych, mogą być gdziekolwiek w oknie gry. Nawet na tym samym bębnie!

Drugi symbol o znaczeniu specjalnym to czerwona siódemka. Pełni ona funkcję Wilda, czyli zastępuje inne symbole na bębnach (poza Scatterami). Oznacza to, że pozwala ona z większym prawdopodobieństwem uzyskać wygrywającą kombinację. Jeśli na przykład na jednej aktywnej linii wygranych w grze 20 Super Hot od lewej strony będziemy mieć symbole takie jak arbuz, czerwona siódemka i arbuz, to gdyby siódemka była standardowym symbolem, układ taki nie zapewniłby nam wygranej. Ale z racji bycia Wildem 20 Super Hot gra potraktuje taki układ w ten sam sposób, jak trzy arbuzy, więc otrzymamy nagrodę zgodną z tabelą wygranych.

Oprócz tego mamy tutaj jeszcze grę bonusową typu Gamble (polecamy ją dla niskich wygranych!), a także specjalną grę związaną z jackpotami i aktywowaną w losowych momentach podczas gry. Naszym zdaniem jest odsłanianie kolejno zakrytych 12 kart tak, by odkryć trzy karty o jednakowym kolorze. Kolor ten wskaże nam jackpota, którego wygraliśmy! A tak prezentuje się tabela wygranych w grze 20 Super Hot dla maksymalnego zakładu.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwona siódemka (Wild) 800 8 000 20 000
Złota gwiazda (Scatter) 2 000 8 000 200 000
Winogrona 400 1 600 8 000
Cytryny 200 400 2 000
Arbuz i śliwki 400 800 4 000
Pomarańcza i wiśnie 200 400 2 000

20 Super Hot – pora na podsumowanie

Jeśli miałeś już okazję grywać wcześniej w produkty firmy EGT, to na pewno jesteś w stanie dostrzec w nich pewne cechy szczególne. Znajdziesz je także w grze 20 Super Hot online, ale oprócz tego zawiera ona także wiele dodatkowych atrakcji, które spowodują, że będziesz chciał w nią grać przez wiele godzin. Ale grywalność to nie wszystko – otrzymujesz tutaj bowiem szansę na naprawdę wysokie wygrane, bo w końcu mamy tutaj progresywną pulę nagród! Zagraj więc koniecznie, a my życzymy Ci gigantycznych kwot wypłacanych przez jackpota!