Starburst

Star Star Star Star Star

Starburst – kosmiczna gra slotowa

Kamienie szlachetne w kosmosie? Dlaczego nie? NetEnt ponownie zaskakuje graczy niekonwencjonalnym podejściem, tym razem dotyczy ono tematyki. W Starburst automat nie zabraknie więc rzadkich kamieni, kosmicznych siódemek i symboli Wild. Oczywiście to nie wszystko, co zaskakuje w tym slocie.

Kolejną wyjątkową rzeczą jest fakt, że zwycięskie linie możemy w Starburst zbierać zarówno od prawej do lewej, jak i lewej do prawej strony. Zbieranie symboli jest więc prostsze niż w innych slotach. Przecież ma ten automat hazardowy 5 bębnów i aż 10 linii. Nadal głównym przeciwnikiem gracza jest RTP, które wynosi w Starburst online 96,09%. Oznacza to, że i tak ostatecznie to kasyno zawsze wygrywa.

Spróbujcie wykorzystać RTP do granic możliwości, grając w Starburst bez rejestracji na naszej stronie. U nas możecie całkowicie za darmo zgarniać zwycięskie linie i zdobywać cenne doświadczenie, które na pewno przyda się wam w prawdziwym kasynie, jeżeli oczywiście zdecydujecie się porzucić kręcenie bębnami w wersji demonstracyjnej.

Najważniejsze funkcje i elementy gry Starburst

Wiemy już, że Starburst jest wyjątkową grą, ale czy ta wyjątkowość objawia się również w innych aspektach tego slotu? Przyjrzyjmy się grafice i interfejsowi, żeby przekonać się o tym, czy faktycznie NetEnt może spocząć na laurach po stworzeniu Starburst.

Od strony graficznej, wszystko wskazuje na to, że faktycznie NetEnt stworzył grę, która może przynieść temu producentowi wieczną chwałę. Symbole na bębnach wyglądają po prostu pięknie. Kosmiczna szczęśliwa siódemka na swojej orbicie ma nawet małą kometę, która jest zauważalna przez kilka chwil. Od razu widać, że symbole te zostały zaprojektowane w wysokiej rozdzielczości.

Wylosowanie więcej niż jednej zwycięskiej linii jest prawdziwą ucztą dla oczu. Po udanym losowaniu wielu linii gracz może zobaczyć napis „Combo”. Wszystkie linie zostają w momencie „Combo” wyraźnie podświetlone pulsującym światłem. Z kolei Mega Win, czyli naprawdę duża wygrana, to prawdziwe widowisko. Wszystkie bębny zostają wówczas przykryte światłem i możemy cieszyć się nie tylko dużą wygraną, ale również świetną animacją.

Bardzo ładny efekt włącza również „Expanding Wild”, którego tęczowa poświata zwiastuje spore wygrane! Na tym mocne strony Starburst się nie kończą, ponieważ zostaje nam jeszcze do omówienia interfejs, który również został zaprojektowany z należytą starannością. Wszystkie niezbędne przyciski i informacje znajdziecie na dole ekranu:

  • Po prawej stronie obok napisu „Coins” możecie w dowolnym momencie sprawdzić wasze saldo, a za pomocą „Coin Value” dokonacie zmiany wysokości waszego zakładu.
  • Na samym środku panelu znajduje się przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie pojedynczego losowania. Po prawej stronie od tego przycisku „Max Bet” pozwoli wam na postawienie maksymalnego zakładu, a znajdujący się po lewej przycisk „Auto Play” uruchomi automatyczne losowanie symboli.
  • Po lewej stronie za pomocą plusów i minusów obok „Level” będziecie mogli zmienić wagę waszego zakładu.
  • Najważniejsze dwa przyciski, czyli „i” i „?” znajdujące się w lewym dolnym rogu zaprowadzą was do tabeli wypłat i szczegółowej zakładki informacyjnej.

Pamiętajcie, żeby zawsze dokładnie prześledzić wszystkie informacje tam zawarte. Dzięki dobrej znajomości nie tylko zaoszczędzicie sporo pieniędzy, ale również nie będziecie się tak bardzo stresować podczas gry w prawdziwym kasynie na prawdziwe pieniądze.

Bonusy w Starburst

Główną atrakcją Starburst automat do gry jest bonus „Starburst Wild”, który rozciąga się na całej długości bębna. Jakby tego było mało, „Starburst Wild” rozpoczyna re-spin, który daje wam możliwość wylosowania dodatkowych symboli Wild. Jedynym minusem tego bonusu jest fakt, że występuje on tylko na 2, 3 lub 4 bębnie. Żeby symbol Wild mógł zastąpić symbole, konieczne jest oczywiście występowanie innych symboli niż tylko Wild. Zobaczmy więc, jakie symbole i mnożniki czekają na gracza w Starburst gra:

Symbol Mnożnik za 5 symboli
Bar 250
Siódemka 120
Żółty kamień szlachetny 60
Zielony kamień szlachetny 50
Czerwony kamień szlachetny 40
Fioletowy lub niebieski kamień szlachetny 25

Starburst slot – naszym zdaniem

Starburst to slot w sam raz dla osób, które chcą zagrać w prosty video slot. Na prostotę tej gry składa się bardzo intuicyjny interfejs i wręcz banalne zasady gry. „Expanding Wild” można zrozumieć w kilka chwil, natomiast interfejs nie sprawi problemu nawet największemu amatorowi.

Nie mylcie jednak prostoty z niedopracowaniem. Ten jednoręki bandyta jest świetnym slotem, którego prosty interfejs został specjalnie zaprojektowany, żeby trafić w gusta każdego gracza. Z kolei grafika jest kunsztowna i bogata w efekty specjalne. Na pewno ten slot nie zawiedzie żadnego gracza, nawet takiego, który przeskakuje do Starburst ze znacznie bardziej zaawansowanych video slotów.

Czy polecamy tę grę początkującym? Oczywiście! Czy przy tej grze będzie się dobrze bawić osoba z setkami godzin stażu w video slotach? Tak! Jest to po prostu slot dla każdego. Zresztą, przekonajcie się o tym, grając w Starburst demo na naszej stronie. U nas nie musicie nic płacić ani przechodzić procedury rejestracji konta. Grajcie za darmo tak długo, jak tylko chcecie. Czekamy na Ciebie graczu i życzymy wielu udanych losowań!