Fire Joker

Star Star Star Star Star

Fire Joker przegląd automatu

Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów prostej rozgrywki. Jeśli jesteś zwolennikiem jednorękich bandytów w nowoczesnym wydaniu, to doskonale się składa. W dzisiejszym artykule zagłębimy się w produkcję firmy Play’n Go wydaną równo 4 lata temu. Fire Joker automat to gra, która notowała w ostatnim czasie zwiększone zainteresowanie i znacznie częstsze i wyższe wyniki wyszukiwania w przeglądarkach. Mimo że Fire Joker to nowoczesna gra hazardowa, klimatem przypomina stare maszyny barowe. Może to właśnie z tego powodu, gracze są zainteresowani właśnie tym tytułem.

W poniższym artykule zagłębimy się w szczegółową ofertę automatu hazardowego. Przetestujemy wszystkie dostępne funkcje w grze oraz omówimy obsługę slota. Zapraszamy również do innych recenzji gier dostępnych na naszej stronie. Na bieżąco aktualizujemy listy gier i staramy się opisywać każdą nowość na rynku kasyn online.

Testuj grę razem z nami poprzez wersję demonstracyjną z naszej strony internetowej. W swoich recenzjach zawsze udostępniamy automaty z możliwością gry za wirtualne stawki. Sprawdź osobiście automat Fire Joker bez rejestracji i trenuj swoje umiejętności. Wejdź do gry na prawdziwe pieniądze z doskonałym przygotowaniem.

Grafika, rozgrywka i symbole w Fire Joker

Na pierwszy rzut oka, gra wydaje się alternatywą dla starych gier bębnowych oraz nowoczesnych automatów pełnych efektów specjalnych. W Fire Joker automat do gry producenci postawili na prostą rozgrywkę w miłym otoczeniu. Jakoś symboli i interfejsu gracza dopracowana jest w każdym calu. Efekty dźwiękowe i wizualne w postaci ognistych animacji wyglądają mocno spektakularnie. W rozgrywce towarzyszy podkład dźwiękowy, który można wyłączyć w dowolnym momencie na ekranie głównym. Podsumowując, pod względem audio wizualnym gra osiąga bardzo wysokie noty.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę i nawigację, na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się czytelnie opisane i doskonale rozmieszczone. Rozgrywka toczy się na 3 bębnach i 3 rzędach symboli. W dolnej części ekranu gry znajduje się pewnego rodzaju centrum dowodzenia gracza. Z tego miejsca można manewrować wysokością stawki na zakręcenie (od 0,05 do 100 żetonów), kręcić bębnami oraz korzystać z opcji gry automatycznej.

Najistotniejszym przyciskiem w tym przypadku jest button opisany jako “TABELA WYPŁAT”. W tym miejscu znajdują się szczegółowe informacje o pełnej ofercie automatu wraz z instrukcją obsługi i tabelą wypłat. Przypominamy, aby przed rozpoczęciem gry zawsze zapoznać się z tymi informacjami!

Symbole w Fire Joker to zestaw szeroko znanych owoców z małymi dodatkami. Producenci wprowadzili do gry symbol “X”, klasyczne elementy pokroju sztabek BAR, złotych gwiazd oraz szczęśliwe siódemki. Twórcy zdecydowali się na ustawienie stałych 5 linii wygrywających. Wypłaty za trafienia realizowane są wyłącznie w przypadku wylosowania trzech takich samych symboli na ekranie gry. Poniżej prezentujemy pełną tabelę wygranych symboli dla stawki 100 żetonów na jeden bet:

Symbole x3
XXX 200
Wiśnia 400
Cytryna 500
Winogrono 600
Śliwka 700
BAR 1500
Gwiazda 2000
Szczęśliwe Siódemki 2500
Joker (WILD) 8000

Dodatkowe tryby gry i oferta bonusowa w Fire Joker

Oprócz standardowych sposobów na wygrywanie, producenci postawili na ofertę bonusową w oryginalnym stylu. Ze względu na małą ilość obsługiwanych przez automat pól, nie ma tutaj miejsca na wyszukane gry bonusowe. Mimo to Play’n Go dopięło swego. W grze standardowo dostępny jest symbol Wild, zastępujący każdy nietrafiony symbol w grze. Funkcję tę pełni postać tytułowego Jokera otoczonego ognistą poświatą.

Ponadto w grze znajdziemy nietypową funkcję, którą nazwano Potrójnym Obrotem Ognia. Jest to bonusowe zakręcenie jednego bębna w momencie, gdy na ekranie gry zostaną wylosowane te same symbole na dwóch pozostałych bębnach. Przykładowo na pierwszym i trzecim bębnie gracz trafia symbol Gwiazdy. Jeśli drugi bęben został zapełniony innymi elementami, uruchomione zostaje bonusowe zakręcenie pechowych pól.

Oprócz tego dla graczy dostępne jest Jokerowe koło fortuny, w którym do zdobycia są mnożniki wygranych nawet do dziesięciokrotności sumy. By odblokować bonusowe koło, wystarczy zapełnić wszystkie bębny tym samym symbolem.

Fire Joker online szczyci się możliwością wygranej w wysokości 800 krotności postawionego zakładu już od pierwszego spina. W przypadku tak wysokich mnożników nie było potrzeby wprowadzania dodatkowych funkcji Scatter czy chociażby Jackpotów.

Fire Joker – podsumowanie i opinia redakcji

Fire Joker to ciekawa propozycja na nudne wieczory. Po szczegółowym zapoznaniu się z grą nie ma co się dziwić, że coraz bardziej zyskuje na popularności. Wysoki wskaźnik RTP na poziomie 96,15% mocno zachęca do gry.  Miłym dodatkiem jest wersja mobilna gry, działająca na każdym urządzeniu przenośnym, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Z czystym sercem polecamy Fire Joker dla każdego, nawet doświadczonego gracza hazardowego. Automat jest na tyle czytelny, że odnajdziesz się w nim bez żadnego problemu. W Fire Joker gra przebiega miło i sympatycznie. Automat zachęca do kolejnych spinów, nie zauważyliśmy, by maszyna sprawiała jakiekolwiek problemy natury technicznej.

Zapraszamy do wspólnych testów gry Fire Joker demo poprzez wersję udostępnioną na naszej stronie internetowej. Całkowicie bezpłatna gra za najwyższe stawki i wirtualną walutę możliwa jest teraz za pośrednictwem wersji demonstracyjnej, udostępnionej pod tym artykułem. Sprawdź swoje szczęście już teraz! Życzymy wysokich wygranych!