40 Super Hot

Star Star Star Star Star

40 Super Hot — przegląd automatu online

40 Super Hot automat 777 to nowoczesna maszyna, która pochodzi ze studia EGT, jednego z najbardziej popularnych wśród graczy gier kasynowych. Owocowy motyw, piękna grafika i nietuzinkowe efekty dźwiękowe to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że rozgrywka jest zabawna i relaksująca. Jeżeli chodzi o wskaźnik zwrotu dla gracza, to również znajduje się on na satysfakcjonującym poziomie 95,81%. Dodatkowo niska zmienność sprawia, że nagrody będą pojawiać się rzadko, natomiast ich wartość będzie duża.

W grze masz do dyspozycji 5 bębnów oraz 40 linii wygrywających, na których będziesz musiał wylosować określoną kombinację, aby odebrać nagrodę. Ogólnie w rozgrywce dostępnych jest 8 symboli, z czego 2 to ikony specjalne tj. Wild i Scatter. Deweloper EGT umieścił w maszynie również 4-poziomowego jackpota, dzięki któremu potencjał wygrania ogromnych nagród zdecydowanie rośnie.

Minimalny zakład, jaki możesz postawić w grze 40 Super Hot online to 40 coinów, z kolei maksymalny został ustalony na poziomie 800 coinów. Są to odpowiednie poziomy, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

Jeżeli chciałbyś zagrać na tym slocie zupełnie za darmo i bez rejestracji to mamy dla Ciebie dobre wieści. Na naszej stronie dostępna jest gra 40 Super Hot demo, która stanowi alternatywne rozwiązanie dla maszyny, w której obstawiasz zakłady za prawdziwe pieniądze. Gra demonstracyjna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą potrenować przed przystąpieniem do poważnego hazardu. Ponadto w naszej bibliotece znajduje się również wiele innych maszyn, które mogą Cię zainteresować. Tymczasem, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat slota 40 Super Hot, czytaj dalej tę recenzję. Miłej lektury!

Jak rozpocząć grę w 40 Super Hot?

40 Super Hot automat do gry to bardzo prosta maszyna, w której z przyswojeniem zasad powinni poradzić sobie zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy stron nowych kasyn online. Liczbę linii wygrywających możesz zobaczyć w kolumnie po lewej stronie. Bębny zostały umieszczone na granatowym tle, dzięki czemu symbole dobrze kontrastują i są czytelne. W górnej części ekranu zauważysz 4 kafelki, z czego każdy odpowiada kolorom określonych kart. Wśród nich możemy wyróżnić kolejno od lewej strony trefl, karo, kier i pik. Zwiększające się w okienkach liczby oznaczają aktualną sumę jackpota, który stale progresuje z uwagi na aktywność innych graczy.

W grze znajduje się również kilka przycisków, więc dobrze by było, gdybyś poznał ich właściwości. Zatem przycisk „More Games” wyświetli na ekranie więcej gier od tego dostawcy. Tytuły będą posegregowane na kilka kategorii. Ikona „głośnika” umożliwia włączenie lub wyłączenie dźwięku. Pod słowem „Balance” znajduje się Twoje aktualne saldo. Za pomocą 5. kafelków, które znajdują się w dolnej, centralnej części paska nawigacji możesz ustalić wysokość stawki zakładu. Domyślne wartości to: 40, 80, 200, 400 oraz 800 coinów. „Last Win” określa nagrodę, jaką udało Ci się zdobyć podczas ostatniej rundy na tej maszynie. Za pomocą „>>>” możesz dopasować tempo rozgrywki.

Przycisk „Autoplay” umożliwia uruchomienie automatycznej gry, dzięki czemu nie będziesz musiał stale klikać przycisku „Spin”, który znajduje się tuż pod nim. Ikona „Trybu pełnoekranowego” wyświetli grę na całym Twoim urządzeniu, a „Menu” wyświetla dodatkowe ustawienia. Znajdziesz tam również ikonę „i”, która wyświetla tabelę z wartościami każdej dodatkowej ikony z kolei „?” prezentuje opis całej gry, w tym wyjaśnienie wszystkich dostępnych funkcji specjalnych oraz przycisków, jakie się w niej znajdują.

Przed rozpoczęciem zabawy dobrze jest zapoznać się z instrukcją, dzięki czemu zwiększysz swoją świadomość na temat tej maszyny i unikniesz niezamierzonych pomyłek. Alternatywnie przeczytaj wnikliwie tę recenzję, ponieważ ona również zawiera najważniejsze informacje na temat 40 Super Hot bez rejestracji.

Bonusy dostępne w maszynie 40 Super Hot

40 Super Hot gra posiada wiele funkcji specjalnych, dzięki którym uzyskanie nagrody jest zdecydowanie łatwiejsze, a sama rozgrywka staje się bardziej dynamiczna i nieprzewidywalna.

Symbol Wild występuje pod postacią „7” z kolei Scatter to tradycyjnie Gwiazda. Dziki symbol jest w stanie zastąpić wszystkie inne ikony z wyjątkiem symbolu Rozproszenia. Istnieje również gra bonusowa, Jackpot Cards Mystery, która jest uruchamiana losowo bez względu na rezultat, jaki do danej chwili udało Ci się osiągnąć. Jackpot Cards to czteropoziomowy, tajemniczy jackpot.

Każdy poziom jackpota jest ilustrowany kolorami. Największy jackpot jest przyznawany za trafienie koloru pik, z kolei najmniej dochodowy jest trefl. Po uruchomieniu tej funkcji zostaniesz przeniesiony do gry bonusowej Jackpot Cards, w której wyświetlane jest pole wyboru składające się z 12 zakrytych kart. Wybierz karty, klikając lewym przyciskiem myszy, aż pojawią się 3 pasujące symbole kolorów kart. Na podstawie odkrytych kart zostanie Ci przyznany jackpot odpowiadający ujawnionemu kolorowi.

Dla graczy, którzy lubią ryzykować wygrane środki została w tej maszynie zaimplementowana funkcja Gamble. Możesz ją aktywować każdorazowo po trafieniu zwycięskiej kombinacji. Wówczas na ekranie ujrzysz kartę, której kolor stale będzie się zmieniał. Twoim zadaniem będzie dokonanie predykcji właściwego koloru. W przypadku kiedy Ci się to uda, wygrana z bieżącego losowania zostanie podwojona, jednakże, kiedy pomylisz się, utracisz cały dochód z danej rundy. Teraz przejdźmy do omówienia wartości każdej z kart przy zakładzie wynoszącym 200 coinów.

Symbol x3 x4 x5
7 (Wild) 200 2000 5000
Gwiazda (Scatter) 1000 4000 100000
Winogrona 100 400 2000
Arbuz 100 200 1000
Śliwka 100 200 1000
Cytryna 50 100 500
Wiśnie 50 100 500
Pomarańcza 50 100 500

W tym slocie możemy zaobserwować inną praktykę niż w przypadku większości maszyn dostępnych na rynku. Pomimo tego, że ikona Wild jest korzystna i pełni dodatkową funkcję zastępczą, to nie jest ona najbardziej dochodowa. Symbol Rozproszenia pozwala na zdobycie największej wygranej. Najmniej wartościowe są owoce takie jak Cytryna, Wiśnie oraz Pomarańcza. Teraz już wiesz, na jakie symbole powinieneś polować, aby znacząco zwiększyć swoje saldo.

40 Super Hot — podsumowanie informacji

Ta nowoczesna maszyna owocowa wyprodukowana przez EGT zachwyca estetyką oraz starannym wykonaniem. Liczba bębnów wprawdzie jest standardowa, natomiast ilość linii wygrywających jest zdecydowanie większa niż w przypadku większości maszyn. Za sprawą wysokiego RTP i niskiej zmienności możemy bezwzględnie stwierdzić, że jest to opłacalna gra, a dodatkowe funkcje specjalne i jackpot sprawia, że w przypadku, gdy go trafisz, możesz zmienić swoją sytuację finansową raz na zawsze. Jeżeli pragniesz prawdziwych emocji i chciałbyś doświadczyć pozytywnych wrażeń to już teraz uruchom grę 40 Super Hot na naszej witrynie i walcz o atrakcyjne nagrody. Powodzenia!