Always Hot

Star Star Star Star Star

Always Hot – rozgrzana owocówka od Novomatic

Always Hot automat do gry to bardzo prosta owocówka od Novomatic, która ma na celu wprowadzenie początkujących graczy w świat gier slotowych. Ten prosty slot bez bonusów jest wprost doskonały, żeby pokazać amatorom, w jaki sposób działają automaty hazardowe.

Działanie tego slotu jest bardzo proste i uniwersalne dla każdego jednorękiego bandyty. Żeby rozpocząć losowanie, musicie jedynie kliknąć przycisk „Start”. Zasada działania jest więc taka sama jak w każdym innym automacie. W Always Hot gra toczy się na 5 zwycięskich liniach i 3 bębnach, natomiast minimalnie gracz może obstawić 1 kredyt, a maksymalny zakład wynosi 10 kredytów.

Spróbujcie zresztą sami, grając na naszej stronie w Always Hot bez rejestracji. Setki darmowych losowań na pewno pozwolą wam dokładnie zapoznać się z grą, zanim przejdziecie do gry na serio w prawdziwym kasynie. Nie warto więc tracić swoich prawdziwych pieniędzy na zdobywanie doświadczenia, skoro macie okazję grać w Always Hot demo na naszej stronie!

Co trzeba wiedzieć o Always Hot?

Pierwsza rzecz, która od razu po uruchomieniu Always Hot rzuca się w oczy, to prosta grafika i równie prosty interfejs.

Od strony graficznej można powiedzieć kilka rzeczy o Always Hot:

  • Symbole zaprojektowane są w niskiej, jak na obecne standardy, rozdzielczości;
  • Brakuje efektów specjalnych po wylosowaniu zwycięskiej linii. Gracz może liczyć wyłącznie na zaznaczenie zwycięskiej linii za pomocą czerwonej ramki wokół poszczególnych symboli;
  • Jedynym animowanym elementem tła jest napis „Always Hot”.

Jak widać, grafika nie jest mocną stroną tego klasycznego slotu. Jak sprawa wygląda od strony interfejsu? Tutaj jest już znacznie lepiej, ponieważ interfejs jest bardzo intuicyjny. Wszystkie niezbędne graczowi przyciski znajdują się na samym dole ekranu gry pod bębnami.

  • Po prawej stronie widoczna jest wysokość zakładu pod napisem „Bet”;
  • „Start” rozpoczyna pojedyncze losowanie;
  • „Gamble” pozwala graczowi wziąć udział w minigrze po zgarnięciu zwycięskiej linii. Dzięki tej grze, która polega na wylosowaniu odpowiedniego koloru karty, gracz może podwoić kwotę wygraną z linii wygrywającej.

Na środku ekranu znajdują się 3 równie ważne przyciski:

  • za pomocą plusa i minusa pod napisem „Bet/Line” możecie zwiększyć lub zmniejszyć wysokość zakładu;
  • „Credit Price” określa wagę waszego zakładu;
  • „Lines” domyślnie przyjmuje wartość 5. Niestety nie możemy zmienić ilości zwycięskich linii.

Z kolei po lewej stronie możemy sprawdzić nasze saldo pod napisem „Credits” oraz kliknąć 2 przyciski: „Paytable” prowadzi gracza do tabeli wypłat, „AutoPlay” pozwala na rozpoczęcie automatycznych losowań.

Znajomość zasad rozgrywki jest niesamowicie ważna, dlatego też powinniście zaraz po uruchomieniu dowolnego automatu slotowego od razu zajrzeć do tabeli wypłat i zakładki informacyjnej. Jeżeli uda wam się wprowadzić ten nawyk w życie, na pewno w przyszłości zaoszczędzicie sporo nerwów i pieniędzy w prawdziwym online kasynie.

Nie warto pochopnie podchodzić do rozgrywki, szczególnie w grach hazardowych. Zawsze musicie mieć z tyłu głowy, że hazard może jest rozrywką, ale w prawdziwym kasynie ryzykujecie swoimi prawdziwymi pieniędzmi. Grajcie więc w wersje demonstracyjne slotów tak długo, jak tylko chcecie. Może z czasem stwierdzicie, że prawdziwe kasyno nie jest dla was i wolicie zostać przy grze demonstracyjnej.

Bonusy i symbole w Always Hot

Niestety, w Always Hot online gracz nie może wylosować darmowych spinów, ani nie spotka się z symbolami Wild lub Scatter. Ta gra jest klasyczna w każdym tego słowa znaczeniu i nie ma żadnych bonusów. Dominującymi symbolami Always Hot automat są oczywiście owoce, ale największe nagrody czekają gracza po wylosowaniu na zwycięskiej linii niebieskich gwiazdek lub szczęśliwych siódemek. Na szczęście na otarcie łez Novomatic przygotował dla nas mnóstwo symboli, za których wylosowanie możemy wygrać wiele kredytów. Przyjrzyjmy się zatem tabeli wypłat i załóżmy, że obstawiamy minimalny zakład.

Symbol Wygrana
Szczęśliwe siódemki 300
Gwiazdki 200
Arbuzy 100
Winogrona, dzwonki 80
Pomarańcze, śliwki, cytryny, wiśnie 40

Always Hot slot – czy warto zagrać?

Bez wątpienia Always Hot gra jest zadedykowana tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze slotami. Brak bonusów i jedynie 3 bębny pozwalają graczowi w pełni skupić się na rozgrywce. Niektórzy mogą postrzegać brak bonusowych symboli za niewybaczalny grzech, ale naszym zdaniem jest to świetny zabieg, który właśnie skupi całą uwagę na symbolach i mechanice gry slotowej. Ponadto smaku dodaje bardzo prosta grafika i wręcz banalny interfejs. Do rozgrywki można podejść praktycznie z marszu bez skupiania się na interfejsie, tak łatwy jest do opanowania. Słowa jednak w pełni nigdy nie oddadzą tego, jak dobra jest ta gra dla amatorów slotowej rozrywki. Zagrajcie więc za darmo i bez rejestracji w Always Hot na naszej stronie i przekonajcie się sami, co przygotowała dla graczy firma Novomatic. Czekamy na Ciebie graczu i życzymy pokaźnych wygranych!