Beach Party

Star Star Star Star Star

Beach Party – najnowsza recenzja gry

Automat Beach Party bez rejestracji to gra hazardowa prosto od producenta Wazdan. Motywem przewodnim tego automatu jest temat wakacyjno-plażowy, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w lubiane i przyjemne dla każdego okresy wypoczynku. Dzięki bardzo chwytliwej i wyjątkowej tematyce, automat sprawia bardzo przyjemne i wręcz zabawne wrażenie, a dzięki dobrze wykonanej mechanice gry, animacją oraz bardzo specyficznej kresce symboli rywalizacja na tym slocie jest czystą przyjemnością.

Przeżyj wakacyjną przygodę w dobrze wykonanym i wyróżniającym się automacie do gry! Zagraj za darmo już dzisiaj, wchodząc na naszą stronę i zanurz się w przyjemnej rozgrywce pełnej zwycięstw i klimatycznych grafik! Na stronie zagrasz za darmo, bez rejestracji i bez depozytu. Nie musisz nic pobierać, więc nie czekaj i zacznij wakacyjną przygodę już teraz.

Metody gry w slot Beach Party

Beach Party automat do gry to slot, który obiera nieco inną tematykę niż teklasyczne i typowe maszyny hazardowe. Tematyka wakacyjno-plażowa to ciekawa i wyróżniająca się na tle innych bardziej klasycznych slotów. Producent przyłożył się tak do warstwy audio, jak i wizualnej, gdyż oba te elementy razem komponują się w bardzo przyjemny motyw, o wyjątkowo łatwej obsłudze.

W tle automatu Wazdan umieścił dobrej jakości animacje oceanu oraz palm, powoli poruszających się w swoim tempie. Na pierwszym planie widzimy jednak symbole oraz sam automat. Cały slot jest wykonany w sposób bardzo ciekawy, z grafiką stylizowaną na klimatyczne animacje i bajki. Lekko przerysowane, lekko nieproporcjonalne, ale jakże wyjątkowe symbole są doskonałej jakości, oczywiście przejrzyste i klimatyczne.

Beach Party demo operuje na aż pięciu bębnach, a w każdym z nich pojawiają się 3 symbole. Dzięki takiemu rozłożeniu symboli gra na aż 20 liniach to przyjemność okraszona dużymi i częstymi wygranymi. Co bardzo świadczy o jakości automatu to fakt, że poza klasycznymi symbolami jak cyfry oraz symbole karciane, w grze pojawiają się unikatowe symbole takie jak lody, drink albo dwie urokliwe panie. Sam dobór symboli oraz ich wyjątkowa jakość i kreska sprawiają, że gra na slocie sprawia ogrom frajdy.

Zabawa na wakacjach nie ma granic, tak też jest w tym wakacyjnym slocie. Aby każdy mógł grać i testować slota do woli producent dał aż 100k kredytów! Zapewnia to ogromną możliwośc na testowanie i obmyślanie taktyk niezależnie od doświadczenia gracza. Dodatkowym atutem przemawiającym za możliwością długiego grania jest stawka zakładów jaką można jednorazowo złożyć. Rozstrzał stawki na jedną grę waha się od 0.2 tokena aż do 100 tokenów! RTP na poziomie 96.5 sprawia, że wielokrotnie początkowa suma wystarcza i na 2 tysiące obrotów, a nawet po takiej ilości nie widać końca zabawy..

Przed rozpoczęciem wakacyjnej przygody z tym automatem należy pamiętać, że trzeba zapoznać się z zasadami, regułami oraz podstawowymi informacjami. Dzięki znajomości informacji dotyczących tego slota można zoptymalizować swoją rozgrywkę i czerpać jeszcze większe emocje z wygranych. Informacje i zasady o Peach Party online znajdziemy w dwóch miejscach. Najważniejsze informacje o wygranych i przelicznikach zobaczymy po kliknięciu symbolu litery “i” w kółku. Po kliknięciu tego symbolu gra pokaże cały przygotowany ekran przeliczników i symboli występujących w grze. Więcej dokładniejszych informacji gracz znajdzie po kliknięciu w przycisk pytajnika w lewym dolnym rogu. Po wybraniu tego przycisku, gracza uraczy okno zawierające ilość linii, główne i najważniejsze informacje o grze, informacje o interfejsie oraz inne ważne informacje o grze.

Aby rozpocząć rozgrywkę, należy wybrać wysokość beta w środkowo-dolnej części gry z gotowej przedziałki, a następnie należy kliknąć symbol strzałek w kółku. Drugą opcją na rozpoczęcie przygody i puszczanie spinów jest klikanie spacji. Pierwsze uderzenie w spację to rozpoczęcie losowania, a drugie to skrócenie, a nawet skip animacji losowania. Jeżeli gramy na najwolniejszym trybie po kilku skipach animacji gra sama zaproponuje nam zmianę prędkości rozgrywki.

Gra oferuje także funkcje usprawniające rozgrywkę na wiele sposobów. Najważniejszymi innowacjami są tryb Auto Play oraz dostosowywanie prędkości animacji. Automatyczna gra zapewnia ogrom spinów, gdyż przedział, w jakim wybiera gracz to od 10 automatycznych spinów do aż 1,000! A dzięki usprawnieniu prędkości rozgrywki aż trzema trybami szybkości animacji – żółwiem, zającem i koniem, tysiąc spinów mija dużo szybciej, niż można by się spodziewać!

Bonusy i mnożniki w Beach Party

Czymże byłaby wakacyjna zabawa bez nagród i bonusów. W tym przypadku Beach Party automat także nie ustępuje konkurencji na krok! Gra posiada dużo wyjątkowych przeliczników, dających możliwości jeszcze lepszego mnożenia wygranych. Ciekawą innowacją jest fakt sprawdzania wygranych w tabeli wyników. W przypadku wygrania spina, wystarczy najechać na symbol “i” a plansza z wygranymi zaznaczy nam jakie bonusy zdobyliśmy podczas tej jednej rozgrywki.

Sama tabela wygranych na przykładowej stawki wygląda następująco:

Symbol x3 x4 x5
9/10/J 25 100 500
Q/K 50 200 1,000
A 75 325 1,250
Lody 125 500 2,500
Drink 150 1,000 5,000
Panie 500 5,000 25,000
Scatter 500 5,000 50,000

Przy zapoznawaniu się z symbolami, warto zauważyć dwa elementy, które w Beach Party gra oferują dodatkowe bonusy. Jest to symbol Scatter oraz symbol Wild, czyli dwie urocze niewiasty. Symbol Wild zapewnia formę zamiennika dla każdego innego wygrywającego symbolu w linii. Symbol Scatter natomiast, pełni funkcję zdobywania bonusowych spinów.

Mechanika dodatkowych i darmowych spinów jest bardzo prosta. W przypadku zdobycia 3-4-5 symboli w ciągu jednej gry wygrywa się dodatkowe darmowe 15 spinów, a każdy darmowy spin jest mnożony x3, dzięki czemu opcje wygrywania są jeszcze ciekawsze i lepsze niż w przypadku zwykłych free spinów.

Dodatkowym mnożnikiem dającym dodatkowe wygrane jest opcja Gamble. Klasyczna w tego typu slotach opcja zgadywania karty i zdobywania mnożnika na wygrane. Mechanika ta została zaimplementowana także w tym przypadku, gdyż gra w klasyczne czarne-czerwone występuje tutaj w swojej podstawowej wersji. Po wygraniu spina, gracz otrzymuje możliwość zebrania wygranych, lub wskoczenia w kolejną zabawę kartami. Gamble oferuje maksymalnie 7 wygranych, za każdym razem mnożąc obecną stawkę x2. Dzięki temu gracz może absurdalnie pomnożyć swoją wygraną, ale też stracić ją całą, jeśli intuicja mu nie dopisze.

Beach Party – ogólne doznania

Automat ze stajni Wazdan to ciekawy i pod wieloma względami wyróżniający się automat. Ciekawa tematyka, liczne bonusy oraz dobra jakość wykonania sprawiają, że automat jest obowiązkowy dla każdego fana slotów i gier hazardowych w kasynach online. Przetestować automat hazardowy za darmo i bez logowania można na naszej stronie. Bez zbędnych rejestracji, pobrań oprogramowania ani depozytów. Wystarczy wejść na stronę i dać się porwać wakacyjnej przygodzie!