Book of Ra Deluxe

Star Star Star Star Star

Book of Ra Deluxe – Recenzja Automatu Online

Book of Ra Deluxe online to automat, który przenosi graczy do starożytnego Egiptu, bo to właśnie ten moment historii jest motywem przewodnim tego automatu. Twórcą tej gry jest deweloper Novomatic i jak wielu z graczy może się domyśleć, jest to kontynuacja popularnej serii Book of Ra, która odniosła olbrzymi sukces na rynku. Dołącz do zespołu popularnego archeologa i odkrywaj razem z nim tajemnice starożytnych faraonów. Book of Ra Deluxe pojawił się na rynku w 2005 roku i fabułą nawiązuje do podstawowej wersji tej gry.

Tablica wypełniona jest różnymi artefaktami związanymi ze starożytnym Egiptem, a w mechanice gry znajdziemy wyłącznie jedną funkcję specjalną, jednak jest ona bardzo rozbudowana i może zapewnić zdobycie Jackpota o wartości x5000 od postawionej stawki. RTP wynosi tutaj 95,1%, a zmienność w przeciwieństwie do klasycznej wersji gry jest stosunkowo wysoka co oznacza, że ułożenie Jackpota może zająć nieco więcej czasu.

Sprawdź automat do Novomatic korzystając z dostępnej dla wszystkich wersji Book of Ra Deluxe demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Posiada ona wszystkie funkcje jak pełna wersji gry i stanowi doskonały trening przygotowawczy przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w nowym kasynie online.

W jaki sposób grać na automacie Book of Ra Deluxe?

Jeżeli jesteś fanem oryginalnej wersji automatu Book of Ra z pewnością doskonale odnajdziesz się w Book of Ra Deluxe automat do gry. Zasadniczo nie różni się ona znacząca od podstawowej wersji gry, poprawiona została nieco oprawa graficzna oraz dodano jedną dodatkową płatną linię wypłat. Reszta funkcji jest niemal identyczna, dlatego fani tej serii bardzo szybko odnajdą się w tej grze. Automat posiada 5 bębnów, 3 rzędy i maksymalnie 10 płatnych linii.

Aby wygrać konieczne jest ułożenie minimum 2 symbol w płatnej linii w przypadku symboli o wyższej wartości oraz 3 symboli dla pozostałych symboli karcianych. Minimalny zakład w tej grze wynosi 10 monet, natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 3,000 monet co sprawia, że gra jest idealna zarówno dla graczy grających na niższych, jak i wyższych stawkach.

Nawigowanie w tym automacie jest bardzo intuicyjne i klarowne, wszystkie przyciski wspomagające sterowanie znajdują się na dolnej belce funkcyjne. Każdy gracz, rozpoczynając grę, zobowiązany jest do dobrania konkretnej stawki oraz wybrania ilości aktywnych linii. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne przyciski oraz opis funkcji jaką pełnią podczas gry:

  • Start – jak sama nazwa wskazuje, kliknięcie spowoduje rozpoczęcie gry i zakręcenie bębnami.
  • Auto – pozwala na przejście w tryb gry automatycznej na nieokreśloną liczbę rund.
  • Max Bet – jeżeli chcesz obstawić maksymalny możliwy zakład w danym momencie wystarczy kliknąć w ten przycisk.
  • Total Bet – możliwość dobrania stawki zaczynając od 10, do maksymalnie 3,000 monet.
  • Lines – przycisk pozwalający na dobranie ilości aktywnych linii, zaczynając od minimum 1 do maksymalnie 10.
  • Menu – kliknięcie powoduje wysunięcie się dodatkowego podmenu, w którym znajdują się następujące możliwości: Paytable – czyli podgląd tabeli wypłat, Settings – przejście do podstawowych ustawień w grze, Help – zapoznanie się z instrukcją i podstawowymi zasadami w grze.
  • FullScreen – przejście w tryb pełnoekranowy.
  • Głośnik – możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku w grze.
  • Exit – zamknięcie gry.

Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami oraz instrukcją gry przygotowaną przez dewelopera. W perspektywie czasu może zwiększyć to prawdopodobieństwo Twojej wygranej oraz sprawi uniknięcie popełniania podstawowych błędów wynikających z braku zrozumienia mechaniki gry.

Warto dodać, że gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki zastosowaniu technologii HTML5. Nie ma potrzeby posiadania odtwarzacza flash a także innego zewnętrznego oprogramowania. Automat uruchamia się w trybie instant bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Co istotne nie ma znaczenia system operacyjny, z którego korzystamy, gra działa zarówno na systemach Android czy też iOS umożliwiając komfortową rozrywkę.

Funkcje bonusowe oraz tabela wypłat w automacie Book of Ra Deluxe

Automat Book of Ra Deluxe gra posiada w zasadzie jedną główną funkcję, która skupia się na darmowych spinach. Można ją uruchomić układając minimum 3 symbole Scatter, które symbolizowane są przez księgę Ra, która jednocześnie pełni również funkcję symbolu Wild i może zastąpić każdy inny dowolny symbol w grze. W momencie, gdy rundy darmowych obrotów rozpoczną się, w sposób losowy dobierany jest jeden symbol, który otrzymuje możliwość rozszerzania się. W przypadku gdy będziemy mieli szczęście i trafimy symbol o wysokiej wartości może to skutkować zdobyciem Jackpota o wartości x5000 od postawionego zakładu.

Pamiętaj jednak, że Book of Ra Deluxe to automat o wysokiej zmienności co sprawia, że zdobycie tutaj wysokich nagród może pochłonąć naprawdę dużo czasu. Symbole, które gwarantują najwyższe wygrane to przede wszystkim Tutanchamon oraz archeolog, który jest najbardziej wartościowy. Symbol w automacie podzielone są na dwie kategorie, zwykłe symbole karciane o najmniejszej wartości oraz postacie oraz atrybuty podróżnika o najwyższej wartości. Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat oraz wartość poszczególnych symboli w grze.

Symbol X2 X3 X4 X5
10, J, Q 1,500 7,500 30,000
K, A 1,500 12,000 45,000
Skarabeusz i posąg 1,500 9,000 30,000 225,000
Tutanchamon 1,500 12,000 120,000 600,000
Archeolog 3,000 30,000 300,000 1,500,000
Księga Ra 6,000 60,000 600,000

Warto dodać, że w grze wbudowana jest również funkcja gamble, z której można skorzystać zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Mini gra polega na odgadnięciu koloru karty, która pojawi się na ekranie. Do wyboru są dwie możliwości, kolor czarny i czerwony, poprawna odpowiedź sprawi podwojenie naszej stawki, natomiast błędna spowoduje utratę wszystkich postawionych środków.

Book of Ra Deluxe – Podsumowanie

Book of Ra Deluxe darmowa masyzna hazardowa to klasyka, która powstała w 2005 roku i jest kontynuacją popularnej serii Book of Ra, która znana jest praktycznie przez każdego gracza kasynowego na świecie. Gra charakteryzuje się dużą zmiennością i atrakcyjną tabelą wypłat, w której za najwyższą wypłatę odpowiada symbol Tutanchamona. Mechanika gry oparta jest na darmowych zakręceń, które nie są limitowane w trakcie rozgrywania rund bonusowych oraz dają możliwość trafienia wartościowego symbolu rozszerzającego się, dzięki któremu możliwe jest trafienie Jackpota o wartości x5000 od postawionego zakładu. Automat dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych a deweloper zdecydował się udostępnić wersję Book of Ra Deluxe bez rejestracji, która dostępna jest na naszej stronie całkowicie za darmo. Dołącz do znanego archeologa i wyrusz w podróż, aby odkryć różne tajemnice starożytnego Egiptu.