Book of Ra

Star Star Star Star Star

Zagrajmy w Book Of Ra online!

Book of Ra gra został wydany przez studio Novomatic, które ma na koncie wiele świetnych, ciepło przyjętych przez rynek gier. Oprawa graficzna nawiązuje do serii filmów o Indianie Jonesie, a sama tematyka gry pośrednio zahacza o Egipt, co doskonale sugerują już choćby słynne piramidy.

Co do samej jakości grafiki, trudno tutaj zarzucić producentowi jakieś duże uchybienia. Można powiedzieć, że jest ona w pełni zgodna z kanonem gatunku. Nie wyróżnia się na minus ani tym bardziej na plus. Jest to idealny przykład aplikacji, która pod kątem graficznych wodotrysków jest po prostu zadowalająca.

Problemy nie występują też po przeskalowaniu okna gry hazardowej do większego rozmiaru, co warto odnotować po stronie atutów. Warto docenić też bezproblemowe uruchomienie aplikacji z poziomu urządzeń mobilnych oraz ze sprzętów z niewielkim, zbliżonym do 10-13 cali, ekranem. Gra oferuje wiele opcji wyboru, co dla osób poszukujących nieco bardziej wymagającej rozrywki na pewno będzie sporym atutem. Można zagrać na jednej, trzech, pięciu, siedmiu lub nawet dziewięciu liniach.

Book of Ra automat do gry na pewno zasługuje za tak szerokie opcje wyboru linii na pochwałę. Na rynku można znaleźć wiele tytułów, które nie stawiają gracza w aż tak korzystnej pozycji. Gdyby dopatrywać się kluczowego atutu tej produkcji, to jest całkiem prawdopodobnym, że wiele osób wskaże właśnie na ilość linii.

W Book of Ra bez rejestracji można zagrać na naszej stronie. Bez wątpienia jest to dobry sposób, by zaznajomić się z ekosystemem gry i nieco lepiej wczuć się w jej klimat. Pozytywnym akcentem Book of Ra demo to na pewno świetna oprawa graficzna oraz duża złożoność produkcji.

Zasady gry Book of Ra

Tytuł na pewno nie przytłoczy Was swoją złożonością. Można uznać go za intuicyjny zarówno dla osób, które są już w świecie takich aplikacji mocno obyte jak i dla nowicjuszy. Demo automatu Book of Ra posiada anglojęzyczny interfejs, jednak nawet gracze, którzy znają język Shakespeare’a w stopniu podstawowym bez trudu będą w stanie rozgryźć najważniejsze elementy rozgrywki w zaledwie kilka minut. To kolejna wartość dodana produkcji.

Na początku – z pomocą przycisków “+”, “-” – gracz definiuje liczbę aktywnych linii. Wpływa to na stopień złożoności samej rozgrywki. Oraz pośrednio determinuje szanse gracza. Na początku nie warto rzucać się od razu na głęboką wodę, na to jeszcze przyjdzie czas. Po zatwierdzeniu wyboru stawki pozostaje nam już tylko nacisnąć przycisk “Start”. Ewentualną wygraną odbieramy pod przyciskiem Collect. Jest to gra typu single player, czyli taka, w którą nie możemy pograć na przykład ze znajomymi.

Pamiętajmy też o tym, że gracz zawsze musi zapoznać się z zasadami gry przed przystąpieniem do rozgrywki. Znaleźć informacje gracz może pod przyciskami Paytable oraz More info.

Godnym odnotowania bonusem, który odróżnia Book of Ra od kilku innych gier tego typu jednoreki bandyta jest tak zwana runda bonusowa. Jest ona ciekawie skonstruowana i na pewno warto dać jej szansę, bo potrafi zaskoczyć ona odbiorcę nad wyraz pozytywnie. Od 3 do 5 symboli Scatter zapewnia dodatkowe 10 darmowych spinów.

Book of Ra – bonusy

Gra oferuje symbol Scatter, który daje możliwość wygrania darmowych spinów. Minimalna liczba żetonów na spin to 1. Maksymalna ilość żetonów na spin to 1800. Book of Ra automat nie oferuje mnożnika, ale nie zabrakło trybu autoplay. Tak dobrane opcje po raz kolejny utwierdzają odbiorcę w przekonaniu, że jest to tytuł poprawny, zgodny z tym, czego można było spodziewać się po studiu Novomatic.

Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że taki zestaw bonusowy może okazać się ciekawym wyborem dla osób, które są w świecie takich gier nowe. Starzy wyjadacze raczej nie będą zaskoczeni. RTP dla tego slota ma wartość zbliżoną do 96%. Book of Ra online proponuje także graczom podwoić swoją wygraną w rundzie Gamble, która jest dostępna po uzyskaniu jakiekolwiek wygranej (nie więcej niż x1000). Przedstawiamy tabelę wypłat przy minimalnej stawce.

SYMBOL x3 x4 x5
Indiana Jones 100 1000 5000
Faraon 40 400 2000
Izyda 30 100 750
Skarabeusz 30 100 750
Symbole K, A 5 40 150
Symbole J, Q, 10 5 25 100
Księga (Scatter) 2 20 200

Nasza opinia o Book of Ra

Bez wątpienia jest to tytuł, który wyróżnia się na plus. Po stronie atutów należy odnotować bardzo miłą dla oka oprawę graficzną. Producent zdecydował się na zminimalizowanie warstwy audio. Nie ma tutaj soundtracka w tle, a jedynie szereg dźwięków z samej rozgrywki. Czy to wada, czy zaleta? Trudno jednoznacznie stwierdzić.

Dużo można napisać o samej złożoności Book of Ra. Dla nowych graczy tytuł może sprawiać wrażenie złożonego, jednak bez dwóch zdań nie oznacza to, że gra jest skomplikowana. Do bezproblemowej zabawy wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego, co sprawia, że jej grupa docelowa jest bardzo szeroka.

Warto natomiast docenić sporą ilość kombinacji oraz pokaźną ilość dziewięciu linii rozgrywki, które na dodatek można ustawić w dowolnym momencie gry. Tytuł nie wspiera trybu multiplayer, jest to klasyczna gra jednoosobowa.