Burning Hot

Star Star Star Star Star

Burning Hot recenzja automatu do gry

Burning Hot to automat 777, którego nazwa ewidentnie kojarzy się z płomieniami i gorącem. Po jej uruchomieniu może nas lekko zaskoczyć, ponieważ bardziej kojarzy się ze świętem św. Patryka – jest cała zielona. Płomienie będą towarzyszyć wygranym i podczas obecności symboli specjalnych, których w tej grze nie brakuje. Obok dominującej zieleni ta gra nie posiada jakiegoś szczególnego motywu. Symbolami w grze są owoce, dzwonki, siódemki, gwiazda, dolar i koniczynka. Część z nich pojawia się tylko na wybranych bębnach. Konkretów dowiesz się więcej z dalszej części recenzji.

Burning Hot gra posiada 5 bębnów i 5 linii wygrywających. Posiada tylko 5 przycisków za wybór stawki, które od razu rozkręcają bębny. Najmniejszy to 5 kredytów, największy 100. Stopa zwrotu dla gracza, czyli popularny współczynnik RTP wynosi 96,45%. Wartość ta jest wyższa od średniej stopy zwrotu dla podobnych gier, która zwykle oscyluje w granicach 95-96%.

Burning Hot gra to dzieło studia Euro Games Technology, w skrócie EGT. Ich gry owocówki zazwyczaj posiadają wspólne jackpoty progresywne. Nie inaczej jest tym razem. Wartości pojawiające się na czterech licznikach u góry ekranu potrafią rozbudzić wyobraźnię. Narastają w tak szybkim tempie, że ciężko za nimi nadążyć. Najeżdżając na każdy z liczników dowiemy się kiedy padła ostatnia wygrana oraz jaka była najwyższa. Na tej podstawie można przypuszczać czy kolejna wygrana pojawi się w niedługim czasie.

Wersja Burning Hot bez rejestracji jest dostępna na naszej stronie internetowej. Jest to wersja Burning Hot demo w której walutą są wirtualne żetony EGT. Przygotowanie w darmowej wersji gry jest bardzo ważne, szczególnie jeśli planujemy późniejszą rozgrywkę na prawdziwe pieniądze. Do gry na pieniądze warto wybierać tylko zaufane kasyna bez depozytu za rejestrację, które dadzą nam pewność bezpieczeństwa naszych środków. Taką gwarancją jest licencja kasyna i zawsze należy ją sprawdzić przez wpłaceniem pieniędzy w casino online pl.

Jak grać, żeby wygrać w Burning Hot?

Budowa automatu została sprytnie przemyślana. O góry ekranu znajdują się cztery liczniki, które wskazują różne wysokości jackpotów. Po najechaniu na nie wyświetlają nam się dodatkowe informacje o jackpotach. Po lewej stronie bębnów mamy informację o 5 stałych liniach wygrywających, po prawej znajdują się przyciski sterujące grą. Środkowy opowiada za rozkręcanie bębnów. Przytrzymanie go uruchamia turbo spiny, czyli szybko wykonuje następne obroty. Ponad tym przyciskiem jest uruchomienie gry automatycznej. Pod bębnami znajdują się dodatkowe przyciski sterujące rozgrywką.

Przycisk “more games” przechodzi do lobby, gdzie możemy zmienić grę. Głośnik odpowiada za wyłączenie i włączenie dźwięków. Na środku 5 przycisków to wybór stawki. Naciśnięcie któregokolwiek od razu rozkręca bębny. W polu “Balance” widzimy nasze saldo, “last win” to informacja o naszej ostatniej wygranej.

Ostatnie dwa przyciski to tryb pełnoekranowy i trzy poziomie kreski odpowiadające za wejście do ustawień i zasad gry. Po wejściu do ustawień wyświetlają się 4 zakładki:

  • Ustawienia zakładu – można tam zmienić wysokość zakładu, reszta ustawień jest zablokowana.
  • Ustawienia gry automatycznej – Tylko w tym miejscu można zmienić warunki zatrzymania autogry. Może to nastąpić po wzroście lub spadku salda o wskazaną ilość oraz jeśli pojedyncza wygrana przekroczy wskazaną wartość.
  • Paytable – tabela wypłat oraz informacje dotyczące bonusów przedstawione w graficzny sposób.
  • Znak zapytania – szczegółowe zasady gry. W bardzo dokładny sposób opisują wszystkie cechy tej gry. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać.

Bonusy i nagrody w Burning Hot

Burning Hot automat hot spot za darmo wyposażony został w kilka symboli specjalnych i ciekawych rozwiązań. Pierwszym z nich jest wild, którym jest czterolistna koniczyna. Zastępuje ona inne symbole na liniach wygrywających za wyjątkiem scatterów. Dodatkowo czterolistna koniczyna posiada zdolność rozszerzania się. Nie musi się ona znajdować idealnie na linii wygrywającej. Jeśli będzie już na właściwym bębnie i będzie mogła się przydać to rozszerzy się na cały walec zwiększając ilość linii wygrywających.Ten symbol może pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie.

Dwa kolejne symbole specjalne to scattery. Dolar może pojawić się na różnych miejscach na bębnie, a gwiazda tylko na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Dodatkowo nie musi znajdować się na linii wygrywającej, a jak na dobrego scattera przystało, na dowolnej pozycji na bębnach.

Slot ten posiada także tryb gry ryzyka. Zasady nie różnią się od innych gier typu gambling. Po każdym zwycięstwie możemy podejść do gry ryzyka. Aby do niej wejść po prawej stronie pojawi się przycisk “X2”, na który musimy kliknąć. Na ekranie pojawią się szybko zmieniające się karty czerwona i czarna. Po prawej stronie mamy 3 przyciski. Czerwony oznacza, że typujemy czerwoną kartę, czarna odwrotnie. Na środku jest przycisk którym wychodzimy z gry ryzyka. Dobra odpowiedź podwoi naszą wygraną, błędna odpowiedź niestety odprawi nas z kwitkiem.

4 widoczne na górze ekranu jackpoty nie są przypadkowe. Jak to bywa w grach od twórcy EGT mamy możliwość wygrania ich w rozgrywce tzw. jackpot cards. Do tej rozgrywki możemy zostać przeniesieni w losowym momencie gry. Przed naszymi oczami pojawi się 12 zasłoniętych kart. Odkrycie trzech takich samych będzie skutkowało wygraniem nagrody zgodnie z licznikiem na górze ekranu. To są jackpoty progresywne, które cały czas narastają, aż do czasu ich zdobycia. Wartości liczników są wspólne dla gier producenta EGT i zmieniając grę także zobaczymy takie same wartości. Poniższa tabela wypłat przedstawia wygrane dla zakładu 100 EGT.

symbol x2 x3 x4 x5
Wiśnia, cytryny, śliwka i pomarańcza 200 600 2,000
dzwonek 400 1,000 4,000
Arbuz, winogrono 800 2,000 10,000
siódemka 200 1,000 4,000 60,000
Scatter gwiazda 2,000
Scatter dolar 300 2,000 10,000

Burning Hot automat do gry – opinia

Burning Hot darmowy automat online to ciekawa i dobrze wyposażona gra od producenta Euro Games Technology. Posiada wysoki RTP, który daje realne szanse na wygrane, a te mogą być wysokie. Na 4 licznikach jackpotów widzimy ile dokładnie wynoszą.  Zmieniając gry w obrębie tego producenta możemy przechodzić do nich z tym samym saldem. Jackpoty dla tych gier są wspólne. Grafiki w grze są kolorowe, a dobre rozmieszczenie przycisków sterujących powoduje, że gra się bardzo wygodnie. Bonusy są ciekawe, symboli specjalnych nie brakuje. Jest to bardzo interesująca maszyna do gry i jeśli jeszcze tego nie robiłeś, zdecydowanie powinieneś spróbować zagrać na naszej stronie. Życzymy wielu sukcesów!