Exploding Fruits

Star Star Star Star Star

Exploding Fruits – recenzja ogólna

Exploding Fruits automat do gry to slot prosto ze studia Evoplay. Slot ten to połączenie innowacyjnych oraz unikatowych rozwiązań, a także klasycznych motywów znanych z innych automatów hazardowych. Co ważne, rozgrywka nie należy tutaj do trudnych, dzięki czemu wskoczenie w tę produkcję to czysta przyjemność tak dla dotychczasowych fanów hazardu w kasynach online, jak i nowych graczy szukających czegoś dla siebie.

Jako iż gra łączy klasyczne i innowacyjne funkcje, jest warta spróbowania. Aby przetestować Exploding Fruits, wystarczy wejść na naszą stronę Automaty Hazardowe Za Darmo i skorzystać z opcji gry demo. Rozgrywka nie wymaga żadnej rejestracji, pobierania dodatkowych programów i bez depozytu – wszystko gotowe do gry jest dostępne całkowicie za darmo w przeglądarce!

Sposoby na grę w Exploding Fruits

Automat Exploding Fruits bez rejestracji to slot o tematyce kosmosu oraz owoców. Połączenie wybuchowe i niecodzienne, aczkolwiek Evoplay połączył te dwa pozornie różne tematy w sposób bardzo płynny i przyjemny. Grafika wykonana jest bardzo precyzyjnie i dokładnie. Czy to tło, czy same symbole, wszystko jest dopracowane. Z doznaniami wzrokowymi na równie wysokim poziomie przygotowana jest warstwa audio. Dobrze dobrana muzyka, lekko grająca w tle oraz bardzo przyjemne dla ucha pingi w przypadku wygrania/startu rozgrywki. Gra operuje na 3 bębnach, a każdy bęben obsługuje 3 symbole.

Slot prezentuje bardzo prosty interfejs oraz bardzo prostą, ale zadowalającą grafikę. Przed rozpoczęciem rozgrywki, należy zapoznać się z najważniejszymi informacjami o samym automacie oraz o zasadach, jakie obowiązują w Exploding Fruits demo. Aby poznać zasady, należy nacisnąć duży przycisk “i” w lewej dolnej części gry. Po kliknięciu tego przycisku otwiera się panel zawierający wszystkie informacje dotyczące rozgrywki.

Gracz może znaleźć tam mnożniki, jakie występują przy danym symbolu, informacje o bonusowych trybach oraz o działaniu dodatkowego symbolu. W zakładce Playtable znajdują się najistotniejsze informacje o wszystkich aspektach gry, zawartych w przyjętych tekstowo/obrazkowych skrótach. Drugą zakładką informacyjną jest zakładka Rules, która zawiera dłuższe i w pełni opisowe informacje zawarte w Playtable. Dzięki temu zainteresowany gracz może doinformować się jeszcze bardziej, co do mechaniki oraz zasad gry.

Pozostałymi elementami Exploding Fruits online to przyciski rozpoczynania i ustawiania rozgrywki. W dolnej części gry znajduje się informacja o obecnym saldo kredytów, jakimi dysponuje każdy grający. Tuż obok jest bet, na jakim rozpoczyna się rozgrywka. W dolnej środkowej części jest duży, wyróżniający się przycisk spin. Gracz rozpoczyna przygodę z 5,000 wirtualnych kredytów, co zapewnia odpowiednią ilość budżetu na długą i emocjonującą zabawę. Stawki, jakie gracz może obstawić w każdej rozgrywce, to rozstrzał między 0.1 tokena a 500 tokenami. Co ciekawe, zmiana tejże wartości jest możliwa na trzy sposoby, można użyć do tego strzałek w komputerze, klikając prawo/lewo, można zmieniać bet, korzystając z symboli plusa i minusa przy wartości beta, lub można nacisnąć na wartość beta, co skutkuje wyskoczeniem suwaka umożliwiającego zmianę wartości zakładu.

Exploding Fruits automat oferuje także wiele ułatwień dla grającego w postaci automatycznej i szybkiej rozgrywki. Aby rozpocząć automatyczną rozgrywkę, należy przytrzymać wciśnięty przycisk SPIN, co skutkuje wyskoczeniem okna wyboru ilości automatycznych spinów. W tym przycisku “i” można włączyć ustawienia i skorzystać z wielu funkcji. Ustawić można tam Turbo Mode, który przyśpiesza animacje, ustalenie warunków auto spin, czyli granie do wygranej/przegranej oraz wiele więcej ustawień, które dają opcję dostosowania rozgrywki pod siebie. Ciekawym elementem jest też model statku 3D, który zajmuje się lataniem w trakcie spina, oraz strzelaniem do owoców, dzięki czemu te eksplodują i naliczają wygrane.

Możliwe Bonusy i mnożniki w Exploding Fruits

Exploding Fruits gra zapewnia bardzo ciekawy system bonusów oraz mnożników. Każdy symbol ma swój przelicznik w przypadku trafienia trzech lub pięciu identycznych symboli podczas spina. Symbole, którymi gra się w tym automacie mają bardzo duży przeskok wartościowy, co widać w przypadku wygranych. Mnożniki konkretnych symboli wyglądają następująco:

Symbol 3 5
Wiśnia/Cytryna x0.1 x1.5
Śliwka x0.2 x2
Pomarańcza x0.3 x3
Winogrono x2 x20
Arbus x3.5 x35
BAR x7.5 x75
Siódemka x15 x150

W slocie występuje też symbol JOKER, który posiada dwa zadania. Pierwszy z nich to pełnienie funkcji symbolu Scatter, czyli zastępowania danego wygrywającego symbolu w linii. Drugą funkcję JOKER przyjmuje, gdy uda się osiągnąć FREE SPINY. Wtedy JOKER otrzymuje funkcję dodatkowych linii, co ułatwia wygrywanie w tym dodatkowym module.

Exploding Fruits posiada też bardzo ciekawy system osiągania bonusów w formie Free Spinów. W przeciwieństwie do wielu innych slotów, gra ta opiera się nie na losowaniu symboli powodujących wygraną bonusowego rolla, a opiera się na systemie stackowania zwycięstw. Po każdej wygranej rozgrywce zależnie od ilości symboli napełniają się dwa paski znajdujące się po prawej i lewej stronie bębnów. Przy trafieniu 4 symboli, paski ładowania wskakują o 4 pola.

Aby wygrać trzy darmowe spiny, wystarczy trafić z rzędu 35 wygranych symboli. Ułatwieniem w osiągnięciu tych darmowych obrotów jest unikatowy system znikania i pojawiania się nowych symboli w przypadku zwycięstwa. Gdy gracz wygrywa daną rozgrywkę, to symbole zwycięskie znikają w postaci wybuchów, a na ich miejsce pojawiają się losowe nowe symbole.

W ten sposób czasem można wygrać na jednym obrocie nawet kilkakrotnie. Należy pamiętać, że jeśli na becie 100 zdobędziemy połowę paska bonusowego i zmienimy beta na 500, pasek się resetuje. Dlatego mechanika ta jest obosiecznym mieczem, który daje wygrywać ogromne bonusy, ale przy pechowym podejściu niestety zapewnia spadek środków w szybkim tempie.

Exploding Fruits gra – końcowa opinia

Gra ze stajni Evoplay to bardzo nowe i innowacyjne wcielenie klasycznych automatów owocowych i siódemkowych. Wykorzystanie owoców w kosmicznej atmosferze i oprawie zapewnia ogrom przyjemnych doznań, zwłaszcza że gra zawiera innowacyjne rozwiązania mechaniczne. Stackowanie wygranych w celu osiągnięcia darmowych spinów, mechanika zastępowania wygranych symboli – wszystko to składa się w intuicyjny, przyjemny slot, który zapewni masę przyjemności dla doświadczonych i nowych graczy gier slotowych.

Dostępność tego slota oraz prostota w rozpoczęciu rozgrywki to atuty, które sprawiają, że rozpoczęcie przygody z Exploding Fruits to czysta przyjemność. Aby zacząć rozgrywkę wystarczy wejść na naszą stronę i skorzystać z darmowej rozgrywki demo. Nie wymagane są żadne depozyty, bo gra jest darmowa, nie trzeba pobierać też żadnych dodatkowych programów. Gra dostępna jest w przeglądarce, za darmo, bez rejestracji i żadnych innych ukrytych utrudnień. Wejdź na naszą stronę i sprawdź sam, czy kosmiczna przygoda w tym slocie Ci się spodoba.