Extra Wild

Star Star Star Star Star

Extra Wild – najnowsza recenzja gry

Prosta i bardzo dobrze wypłacalna gra Extra Wild od Mercur to kolejny obowiązkowy przystanek w karierze każdego fana gier bębnowych. Świetna zmienność tego oprogramowania oraz jego prosta budowa zadziwiły już tysiące graczy, którzy do dziś czerpią przyjemność z zabawy w tej prostej maszynie z duszą. Slot Extra Wild online to w praktyce bardzo prosta gra wrzutowa. Zbudowana została z tradycyjnych pięciu obrotowych bębnów i oferuje swoim użytkownikom zabawę z pośrednictwem 10 linii wypłat wśród ikon kojarzonych z bogactwem i szczęściem.

Nasz dzisiejszy wpis potraktuje o zaletach i ofercie maszyny w taki sposób, by dać graczom pogląd na możliwości oprogramowania i umożliwić im indywidualne testowanie go zupełnie za darmo i bez ryzyka. Nasi eksperci postarali się i zorganizowali dla czytelników oficjalną testową wersję gry, która już teraz dostępna jest na naszej stronie! Nie czekaj i zagraj w Extra Wild bez rejestracji i bez depozytu, klikając w przycisk do uruchomienia gry. Slot automatycznie się uruchomi, a ty otrzymasz darmowe żetony do wykorzystania według własnego uznania w ramach eksperymentu i testów możliwości gry!

Budowa automatu Extra Wild

Slot Extra Wild zbudowany został według klasycznych założeń gier wrzutowych. Obrotowe bębny tej maszyny mają za zadanie losować na ekranie ikony. Ikony w odpowiedniej ilości i ustawieniu kwalifikują się do wypłaty nagród, które w kolejnych etapach zabawy trafiają na konto gracza i mogą zostać wypłacone lub rozgrywane w kolejnych zakręceniach.

Extra Wild automat to pięć obrotowych bębnów i trzy rzędy symboli. Kreskówkowa wizualizacja gry losuje ikony kosztowności na dziesięciu liniach wypłaty, które są automatycznie rozliczane. Do wypłaty kwalifikują się tutaj minimum trzy identyczne symbole w nieprzerwanym ciągu. Największą wypłatę zdobywa się za pełną kombinację pięciu takich samych elementów.

Stawki na pojedyncze rozkręcenia wybiera się indywidualnie. Do dyspozycji są tutaj zakłady o wartości od 1 do 100 kredytów na jeden obrót. W zależności od ustawień gry slot wypłaca wygrane według przewidzianych wypłat dostępnych do wglądu w regulaminie gry. 95,79 % wygrywalności RTP to wskaźnik zmienności gry, który informuje o potencjalnym powrocie zainwestowanej na grę kwoty. Wysoka wartość Return To Player w połączeniu z bardzo dobrą zmiennością budowaną dają graczom duże pole do popisu i niespodziewane wygrane, również w wielu seriach wygrywanych runda po rundzie.

Extra Wild automat do gry posiada wbudowany system gry automatycznej, opcję gry w pełnym ekranie oraz bez problemu obsługuje urządzenia mobilne. Bez dodatkowej instalacji można uruchomić slot na telefonach i tabletach, co czyni go mobilną grą dostępną na wielu stronach hazardowych bez wbudowanej aplikacji.

Bardzo dobra wycena ikon w tabeli wypłat, gra Gamble o mnożniki oraz obecność ikony Wild w rozgrywce to jedyne opcje dodatkowe automatu. Z ich wykorzystaniem można wygrywać o wiele więcej. Ich dokładne działanie opisane zostanie w kolejnym akapicie traktującym o promocjach gry.

Kolejną dość istotną kwestią, która wpływa na jakość gry w towarzystwie tego oprogramowania, jest jego oprawa graficzna i sama nawigacja. Widok okna gry został stworzony według standardów znanych z retro gier, zaś ogólny widok okna i panelu sterowania Extra Wild pozostaje niezmiennie prosty w obsłudze.

Z wykorzystaniem przycisku rozwijającego menu gracz zyskuje dostęp do istotnych parametrów automatu, w tym jego regulaminu, opcji zmiany stawki i innych ważnych ustawień gry. Z wykorzystaniem darmowej gry demo z naszej strony można w praktyce poznać możliwości wymienionych ustawień. Gra po uruchomieniu przyznaje użytkownikom pakiet żetonów, które można wykorzystać w grze bez ryzyka na zasadach identycznych, jak w kasynach online.

Extra Wild – bonusy i promocje

Oprogramowanie Extra Wild demo zostało stworzone w taki sposób, by dać graczom opcję gry dla przyjemności bez ryzyka utraty gotówki. Z wykorzystaniem darmowych żetonów można testować grę w trybie klasycznym lub grać z bonusami. Jak wspominaliśmy wyżej, oprogramowanie Extra Wild oferuje graczom zaledwie kilka klasycznych bonusów, w tym do dyspozycji są:

  • Gra Gamble – losowanie w trybie gry 50/50 w poszukiwaniu najlepszych mnożników nagród. Każda wygrana w grze może zostać dodatkowo przemnożona, o ile użytkownik poradzi sobie w mini grze polegającej na losowaniu kart. Sukces mnoży nagrodę, porażka zeruje saldo.
  • Bonusowy Wild – to ikona specjalna dostępna wśród tradycyjnych ikon. Wild jest najlepiej wypłacalnym symbolem, a dodatkowo oferuje graczom aktywację specjalnego trybu, gdzie nietrafione kombinacje zostaną wypłacone, o ile ikona znajdzie się na przecięciu niepełnego zestawu.

Poza powyższymi Extra Wild gra wypłaca klasyczne nagrody za wykręcenie konkretnych serii ikon. Im więcej ikon tym lepiej. Poniżej zamieszczamy przykład właściwej tabeli nagród dla stawki 100 żetonów na obrót bębnami:

Ikony x3 x4 x5
Sejf Wild 100,000
Diament 500,000 5,000,000 25,000,000
Czerwony i niebieski kamień 200,000 1,000,000 5,000,000
Złoto i pierścień 100,000 400,000 2,000,000
Pozostałe ikony 100,000 200,000 1,000,000

Wygrane z powyższej tabeli to główne nagrody, które pojawiają się na ekranie najczęściej. Jak na grę bębnową przystało, slot Extra Wild skupia się na wypłacie klasycznych nagród, które jak widać, są naprawdę zachęcające.

Redakcyjna opinia o grze Extra Wild

Wszystkie cechy tej gry spełniają założenia rozgrywki hazardowej. Automat wyróżnia się dobrymi parametrami i specyfikacjami. Slot działa w kasynach od dłuższego czasu i nigdy nie było z nim problemów. Gracze na przestrzeni kilku lat funkcjonowania tej gry docenili jej potencjał. Wysoka wygrywalność przy prostej rozgrywce z opcją automatycznych zakręceń to to, co doświadczeni hazardziści lubią najbardziej.

Nasza recenzja opisała wszystkie możliwości gry i miejmy nadzieję zachęciła graczy do osobistego sprawdzenia możliwości automatu już teraz. Przypominamy, że na naszej stronie istnieje opcja gry z tym slotem w trybie demo, a więc bez ryzyka i inwestycji własnej gotówki. Gra demo to idealna okazja na testy lub po prostu rozrywkę bez ryzyka.

Już teraz bezpiecznie baw się z grą Extra Wild bez rejestracji na telefonie i komputerze! W wolnym czasie przetestuj pozostałe automaty w identycznym trybie bez gry na pieniądze i poznaj możliwości innych gier hazardowych z tej gałęzi rozrywki online.