Eye of Horus

Star Star Star Star Star

Eye of Horus – gra za darmo

Ta starożytna maszyna pełna niespodzianek to produkt Blueprint/Merkur Gaming – doświadczonych już w świecie gamblingowym dostawców oprogramowania. Eye of Horus online to gra, która dostarczy Ci masę wrażeń. Wszystko będzie się działo na pięciu piaskowych bębnach, których każde miejsce szczyci jeden z wyjątkowych i niezwykle popularnych motywów prosto ze starożytnego Egiptu. Za sprawą dwóch różnych gier ryzyka możesz walczyć o naprawdę wysokie kwoty! Ustaw więc odpowiednią ilość linii wygrywających (1-10), odpowiednią stawkę na każdą z nich oraz prędkość obrotu bębnów, a następnie walcz o fortunę! Z wysokim procentem zwrotu Eye of Horus RTP w wysokości 96,31%, możesz się ich spodziewać nadzwyczaj dużo!

Spróbuj swojego szczęścia na maszynie Eye of Horus online i graj w licencjonowanym kasynie internetowym na prawdziwe pieniądze! Jednak zanim zdecydujesz się na tak poważną rozgrywkę przetestuj Eye of Horus demo, u nas, poznaj zasady gry i opracuj własne strategie, które pomogą Ci w dalszej rozgrywce!

Eye of Horus – jak grać?

Ten starożytny automat wrzutowy jest niezwykle prosty, jeśli chodzi o jego użytkowanie i samą rozgrywkę. Na dolnym pasku znajdującym się pod bębnami Eye of Horus online, znajdziesz przyciski, które odpowiadają za większość funkcji dostępnych w grze. Pierwszy z lewej to ustawienia stawki na slocie, możesz wybrać odpowiadającą Ci kwotę, od minimalnej o wartości 100 monet, do maksymalnej – 20000 monet.

Zaraz obok edytujesz ilość aktywnych linii wygrywających. Możesz je ustawić od 1 do nawet 10 na raz. Trzeci przycisk, to jak po nazwie Max Bet można wywnioskować, służy do łatwego ustawienia najwyższego możliwego zakładu za jeden spin. W prawym dolnym rogu natomiast, znajdziesz przycisk uruchamiający bębny Eye of Horus – Play, a po jego lewej stronie – funkcję automatycznych obrotów. Pod Bet wyświetla się aktualny zakład całkowity, a z kolei pod Credits, Twój aktualny stan środków na koncie.

Innym zestawem przydatnych przycisków będzie ten widniejący w prawym górnym rogu. Za pomocą pierwszego aktywujesz tryb szybkich obrotów, pod drugim znajdziesz tabelę wypłat Eye of Horus, a pod trzecim wszelkie zasady gry, z którymi każdy użytkownik ma obowiązek zapoznania się. Cztery przycisk przeniesie grę do trybu pełnoekranowego, a piąty wyciszy wszelkie dźwięki slotu. Jeśli chodzi o szatę graficzną Eye of Horus, jest to pięknie skomponowana graficznie i zaprojektowana maszyna, która w mgnieniu oka przeniesie cię prosto do starożytnego Egiptu. Symbole Eye of Horus wyciągnięte ze świata mitologii będą układać wysokie kombinacje wygrywające, a towarzysząca temu muzyka slotu jeszcze bardziej wzmocni klimat panujący w grze. Jest to automat stworzony dla miłośników takich motywów. Przekonaj się sam!

Eye of Horus gra działa nie tylko na komputerze. Slot możesz uruchomić w wersji mobilnej, na Twoim telefonie, czy też tablecie. Taka rozgrywka wygląda dokładnie tak samo, bowiem technologia HTML5 odpowiednio przystosuje interfejs gry, do ekranu każdego Twojego urządzenia.

Bonusy i promocje na slocie Eye of Horus

Jak już zaznaczyliśmy, Eye of Horus gra jednoręki bandyta automat jest pełny niespodzianek. Symbol specjalny Wild, jakim jest Horus, nie tylko zastąpi inne symbole w kombinacji wygrywającej (z wyjątkiem Scatter), ale i też rozciągnie się na cały bęben, zwiększając Twoje szanse na taką wygraną. Scatter skolei, to symbol Świątynia, która w ilości minimum trzech, uruchomi dodatkowy tryb gry – Free Games. Nagrodzony wtedy zostaniesz 12 darmowymi obrotami, podczas których istnieje szansa na zdobycie kolejnych. Tabela wypłat na slocie Eye of Horus (Zakład całkowity = 100 monet):

Symbol x3 x4 x5
Świątynia 2000 20000 50000
Eye of Horus 10000 25000 50000
Anubis 5000 20000 40000
Ptak 2000 12500 30000
Skarabeusz 2000 10000 25000
Hieroglif i Wachlarze 1000 5000 20000
A, K, Q, J 500 2000 10000

Eye of Horus automat posiada dwie różne gry ryzyka, z których możesz skorzystać po każdorazowej wygranej, a są to:

  1. Card Gamble – polega na losowaniu karty. Gracz ma zadanie odgadnąć jej kolor (czarny lub czerwony). Prawidłowa odpowiedź gwarantuje możliwość dalszej rozgrywki i podwojenie zastawionej kwoty. Nieprawidłowa odpowiedź wiąże się z wyzerowaniem zastawionych środków. Istnieje możliwość gry ryzyka tylko z połową wygranej kwoty.
  2. Ladder Gamble – podczas tej gry gracz znajduje się na drabinie. Klikając przycisk 1:1 wspina się jeden szczebel do góry, zwiększając potencjalną wygraną, albo spada na sam dół, zerując całą zastawioną kwotę. Tak jak w przypadku Eye of Horus Card Gamble, szanse na powodzenie wynoszą 50%.

Eye of Horus online – podsumowanie

Darmowe gry maszyny hazardowe to coś naprawdę ciekawe do zapoznania się, szczególnie gra na slocie Eyes of Horus to coś wyjątkowego. Jeśli jesteś miłośnikiem motywów inspirowanych starożytnym światem Egipskim, będzie to slot idealny dla Ciebie. Maszyna ta jest niezwykle prosta, jednak skrywa wiele niespodzianek, które w dużym stopniu urozmaicają rozgrywkę. Oprócz symboli specjalnych i darmowych spinów, masz do wyboru aż 2 gry ryzyka, które dadzą Ci szansę na niejednokrotne zwiększenie każdorazowej wygranej! Eye of Horus bez rejestracji, całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań, możesz wypróbować na naszej stronie internetowej. Życzymy Ci powodzenia i wielu wysokich wygranych w grze!