Fat Rabbit

Star Star Star Star Star

Fat Rabbit – Recenzja Automatu Online

Fat Rabbit to automat wideo w stylu animowanym, główną fabułą tej gry jest zdenerwowany farmer, któremu gdzieś na farmie uciekł królik, którego próbuje od dłuższego czasu złapać. Mechanika gry posiada wiele funkcji specjalnych, które sprawiają, że gra przyciąga do siebie na długie godziny. Twórcą tego automatu jest deweloper Push Gaming, który wydał go na świat w 2020 roku. Tytuł tej produkcji Fat Rabbit gra, czyli gruby królik nie bierze się znikąd, celem graczy jest utuczenie małego zwierzątka tak bardzo jak to tylko możliwe. Następuje to w momencie, gdy królik wskakuje na tablicę i po kolei zjada wszystkie marchewki na swojej drodze w tym również atrakcyjne bonusy, z których każdy gracz cieszy się najbardziej. Aby doprowadzić do tej funkcji, konieczne jest rzecz jasna aktywowanie pewnej funkcji, o której opowiemy w dalszej części tej recenzji.

Każdy gracz, który ma zamiar utuczyć swojego królika może to zrobić decydując się na grę w wersji Fat Rabbit demo. Jest to genialne rozwiązanie, które pozwala na przetestowanie wszystkich funkcji całkowicie za darmo i bez ryzykowania własnego kapitału. Tym samym, gracze mogą poćwiczyć swoją gry i przygotować się jak najlepiej tylko potrafią do gry na prawdziwe pieniądze w kasynie internetowym.

W jaki sposób grać na automacie Fat Rabbit?

Gra na automacie Fat Rabbit online jest bardzo prosta mimo kilku dosyć złożonych funkcjonalności, które tutaj występują. Oprawa wizualna, od której musimy zacząć jest bardzo realistyczna, stworzona w stylu animowanym. Gracz może się poczuć jak postać z bajki, w której właśnie bierze udział. Rozpoczęcie rozgrywki jest naprawdę proste i szybkie, jako że istnieje tutaj 50 stałych płatnych linii, gracz musi na samym początku wyłącznie dobrać stawkę na każdy spin. Następnie pozostaje już tylko zakręcić bębnami i rozpocząć przygodę odnalezienia i utuczenia niesfornego królika. Po drodze gracz może również skorzystać z funkcji gry automatycznej, wystarczy kliknąć w przycisk „play” znajdujący się zaraz obok przycisku oznaczającego spin. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych przycisków widocznych na ekranie podczas gry:

  • Dwie zakręcone strzałki – przycisk, który wprawia bębny w ruch i rozpoczyna zabawę.
  • Przycisk play – przycisk pozwalający no przejście w tryb gry automatycznej na określoną liczbę rund.
  • Symbol strzałki w górę – kliknięcie pozwoli przejść na podstronę, w której dobrać będziemy mogli stawkę.
  • Głośnik – kliknięcie powoduje włączenie lub wyłączenie dźwięku.
  • Kratownica – kliknięcie powoduje pojawienie się kolejnego menu, w którym do wyboru jest kilka możliwości. Możemy między innymi przejść do podglądu tabeli wypłat. Istnieje również możliwość przejścia do instrukcji oraz zasad gry przygotowanych przez dewelopera. Inną opcją jest koło zębate, które pozwala zarządzać podstawowymi ustawieniami w grze.

Przed rozpoczęciem gry konieczne jest, aby każdy gracz dokładnie zapoznał się z instrukcją gry. Wyjaśnione są tam wszelkie zdarzenia, które mogą się pojawić podczas rozgrywki. Poznanie całej mechaniki pozwoli na bezbłędną i przygotowaną grę, dzięki czemu nasze szanse na zwycięstwo na pewno minimalnie mogą wzrosnąć.

Funkcje bonusowe oraz tabel wypłat w automacie Fat Rabbit

Fat Rabbit automat do gry posiada 5 bębnów, 5 rzędów i 50 stałych linii wypłat. Minimalna stawka na każdy spin wynosi 0,25 natomiast maksymalny zakres możliwy do obstawienia to 100 monet. Aby ułożyć zwycięską kombinację, konieczne jest ułożenie minimum 3 identycznych symboli w płatnej linii. Jackpot w tym automacie może wynieść nawet x1000 od postawionej stawki a RTP ustanowione jest na poziomie 96,45%.

Gra posiada kilka interesujących funkcji bonusowych, jedną z nich jest funkcja „Harvest” która może zostać aktywowana w dowolnym momencie gry w sposób losowy. Gdy funkcja zostanie aktywowana, na tablicy pojawi się traktor, który zacznie sadzić i umieszczać w sposób całkowicie losowy marchewki, które są jednocześnie symbolem Wild. Co interesujące w grze występują dwa symbole Wild, pierwszym z nich są właśnie marchewki, natomiast drugim jest królik. Oba te symbole mogą zastąpić dowolnie inny symbol w grze w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji.

W grze istnieje również funkcja darmowych free spinów, która zostanie uruchomiona, gdy na tablicy pojawią się minimum 3 symbole królika. Na samym początku przyznanych zostanie 5 darmowych spinów, ale w dalszej części gry ilość darmowych obrotów może zostać zwiększona. Podczas dodatkowych rund królik będzie poruszał się po tablicy, szukając marchewek. Za każdym razem, gdy wylosujemy marchewkę, królik wskoczy na nią po to, aby ją ugryźć, spowoduje to jednocześnie zwiększenie wskaźnika bonusu. W sytuacji, gdy uda nam się zdobyć dodatkowe marchewki otrzymać możemy kolejne darmowe spiny w następującej liczbie:

  • 5 marchewek – 10 darmowych spinów + symbol królika rozszerza się na dodatkowe pola 2×2.
  • 10 marchewek – 15 darmowych spinów + symbol królika rozszerza się na dodatkowe pola 4×4.
  • 15 marchewek – 20 darmowych spinów + symbol królika rozszerza się na dodatkowe pola 5×5.

Automat posiada w swojej mechanice 9 różnych symboli, które podzielone są na dwa poziomy. Jednym z nich są klasyczne symbole karciane, które są tutaj przedstawione w zupełnie innym stylu. Innymi symbolami są po prostu różne atrybuty, które możemy znaleźć w wielu gospodarstwach rolnych takie jak na przykład kubeł wody czy też snopki siana. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich symboli występującymi w tej grze.

Symbol X3 X4 X5
Trefl i karo 16 60 160
Kier i pik 20 80 200
Snopki siana 32 160 600
Kubeł wody 40 200 1,000
Pies 60 300 1,600
Zdenerwowany rolnik 80 400 2,000
Królik 80 400 2,000

Fat Rabbit slot – Podsumowanie

Fat Rabbit darmowy automat hazardowy to bardzo estetycznie wyglądająca gra posiadająca oprawę wizualną na naprawdę wysokim poziomie. Gra posiada atrakcyjną tabelę wypłat z maksymalną wygraną na poziomie 2000 monet w przypadku wylosowania jednego z dwóch dostępnych symboli Wild. Dzięki zastosowaniu tutaj bardzo ciekawych mechanik bonusowych gracze mogą liczyć na maksymalną wygraną w postaci x1000 od postawionej stawki. Co istotne, gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Oznacza to, że bez znaczenia, gdzie się znajdujemy, posiadając dostęp do internetu, możemy w każdym momencie połączyć się z kasyno legalnym w Polsce i uruchomić automat Fat Rabbit. Jeżeli chcesz sprawdzić ten automat możesz skorzystać z wersji Fat Rabbit bez rejestracji, którą udostępniamy na naszej stronie całkowicie za darmo i bez konieczności rejestracji konta.