Fruit Mania

Star Star Star Star Star

Fruit Mania — przegląd automatu online

Fruit Mania darmowa gra hazardowa powstała w studiu należącym do jednej z najbardziej renomowanych marek zajmujących się tworzeniem oprogramowania dla Polskich kasyn internetowych, Wazdan. Motywem przewodnim tej maszyny są owoce, a wśród nich Śliwka, Pomarańcza czy Arbuz. Wskaźnik RTP został ustalony na poziomie 96,59%, co świadczy o przyzwoitym zwrocie podczas dłuższych sesji gry. Dodając do tego średnią zmienność, możesz liczyć na częste i solidne wypłaty.

W grze Fruit Mania demo dostępne są 3 bębny, a ciekawostką wydaje się fakt, że w tej maszynie brak jest linii wygrywających, na których tradycyjnie są tworzone zwycięskie kombinacje. To czy zgarniesz wypłatę, zależy wyłącznie od ilości identycznych symboli, które wylosowałeś na bębnach w dowolnym miejscu. W tym tytule nie ma również ikony Wild i Scatter, natomiast dostępnych jest kilka innych interesujących funkcji, które zwiększają potencjał wygranej.

Minimalny zakład, jaki możesz postawić, wynosi 0,20 kredytów, natomiast maksymalny został uplasowany na poziomie 100,00 kredytów. Obecna jest również funkcja autoodtwarzania, która sprawi, że bębny będą się kręcić pomimo tego, że będziesz przebywał w innym pomieszczeniu.

Zanim rozpoczniesz grę na prawdziwe pieniądze, warto, abyś najpierw dokładnie poznał zasady i mechanikę tego slota. Dzięki temu nie będziesz popełniał nieświadomych błędów, które mogą wpłynąć na Twoje końcowe odczucia. Jeżeli chcesz zagrać w Fruit Mania bez rejestracji możesz to zrobić na naszej witrynie całkowicie za darmo. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego slota.

Jak rozpocząć grę w Fruit Mania?

Fruit Mania online nie jest skomplikowaną maszyną, dlatego gra na niej jest bardzo prosta. Grafika z kolei została wykonana z należytą starannością, a ikony świetnie się wkomponowują w otoczenie. Wszystkie z nich zostały osadzone na białym tle, dzięki czemu są czytelne i dobrze kontrastują. Nad bębnami widnieje logo tej gry, a pośrodku kręci się diament. Po prawej stronie od bębnów znajduje się także Tablica Bonusowa oraz Loteria.

Pasek nawigacji został przemyślany, ponieważ przyciski zostały ułożone zgodnie ze swoimi właściwościami. W lewym dolnym rogu tuż obok „Worka z symbolem $” znajduje się Twoje aktualne saldo. Klikając w „i” wyświetlisz tabelę wypłat. Przycisk „Ustawień” został umieszczony od razu po prawej stronie. W dalszej kolejności znajduje się ikona „Głośnika”, której kliknięcie spowoduje włączenie lub wyłączenie dźwięku, a klikając „?” wyświetlisz zasady gry wraz z opisem wszystkich funkcji specjalnych, jakie znajdują się w tym tytule.

W dolnej centralnej części paska znajduje się 7 kafelków, na których znajdują się domyślne wartości stawki zakładu. Jej wysokość możesz zmieniać za pomocą „+” oraz „-”. W prawym dolnym rogu znajduje się największy przycisk „Spin”, którego kliknięcie spowoduje uruchomienie bębnów, natomiast jeżeli nie chcesz co rundę ich samodzielnie uruchamiać, możesz wykorzystać tryb autoodtwarzania klikając przycisk „Autoplay”. Możliwa jest także zmiana tempa rozgrywki. Aby to zrobić, kliknij ikonę „Żółwia”.

Bonusy dostępne w slocie Fruit Mania

Pomimo tego, że Fruit Mania automat z siódemkami nie został wyposażony w ikony Wild i Scatter, to posiada on dodatkowe funkcje bonusowe, dzięki którym potencjał wygranej znacząco rośnie, a sama nagroda może być bardzo duża. Gdy na bębnach wylosujesz Diament, zostanie on przeniesiony na planszę znajdującą się po prawej stronie ekranu.

Kiedy wszystkie pola z planszy zostaną zapełnione, wszystkie Diamenty, jakie się na niej znajdują, zaczną pulsować i przestaną w momencie, kiedy na bębnach wylosujesz przynajmniej 3 Diamenty. Kiedy to się stanie, zostanie uruchomionych 9 rund bonusowych. Podczas ich trwania każdy kolejny Diament będzie zamrożony, a po wszystkich zakręceniach w ramach bonusu zostaniesz nagrodzony skumulowaną nagrodą.

Kolejną funkcją bonusową, jaką możesz aktywować w grze Fruit Mania bez rejestracji jest Loteria Bonusowa. Bonus ten jest uruchamiany w momencie, gdy na 3 środkowych bębnach zostaną wylosowane symbole loterii, a Ty pobierzesz wygraną. Następnie na ekranie pojawi się plansza z 3. losami loterii. Twoim zadaniem będzie wybranie jednego z nich, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy zostanie wyświetlona jego zawartość, a potencjalna wygrana zostanie natychmiast dodana do Twojego salda.

W slocie dostępna jest także funkcja Gamble. Jej aktywacja może nastąpić każdorazowo po wygraniu jakiejkolwiek nagrody. Aby ją uruchomić, musisz kliknąć ikonę „x2”, która zostanie wyświetlona dopiero po spełnieniu wspomnianego warunku. Twoim zadaniem podczas tej minigry będzie odgadnięcie koloru zakrytej karty. Jeżeli Ci się to powiedzie, nagroda zostanie zdublowana, natomiast w przypadku błędnej predykcji zostaniesz pozbawiony całej wygranej, którą odnotowałeś w grze podstawowej poprzedzającej uruchomienie funkcji Gamble.

Teraz nadszedł czas, abyś zapoznał się z tabelą wypłat, dzięki czemu będziesz miał orientację odnośnie do tego, które z symboli kryją największą wartość. Poniżej znajduje się potencjalna wygrana w przypadku, gdy stawka zakładu wynosi 0,20 kredytów.

Symbol x4 x5 x6 x7 x8 x9
Diament 6,00 12,00 20,00 60,00 120,00 200,00
Złota ikona VEGAS 4,00 8,00 16,00 44,00 80,00 140,00
Srebrna ikona VEGAS 4,00 7,20 14,00 24,00 48,00 100,00
Pomarańczowa ikona VEGAS 2,40 4,00 9,60 19,20 40,00 80,00
Arbuz 1,60 2,00 4,80 12,00 36,00 72,00
Gwiazda 1,60 2,00 4,00 10,00 28,00 60,00
Dzwonek 1,60 2,00 3,20 8,00 20,00 48,00
Śliwka 0,80 1,20 2,40 4,80 12,00 32,00
Pomarańcza 0,80 1,20 2,00 4,00 10,00 24,00
Wiśnie 0,40 0,80 1,20 2,00 6,00 12,00
LOTTO 0,80 1,20 1,60 2,00 4,00 6,00

Fruit Mania slot — wnioski i nasza ocena

Fruit Mania automat do gry to pozycja, która spodoba się przede wszystkim fanom owocowych klasyków. Grafika została wykonana w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu każda ikona prezentuje się doskonale. Pomimo braku najważniejszych symboli w grze, czyli Wild i Scatter, deweloper Wazdan uraczył nas obecnością dwóch funkcji specjalnych, które umożliwiają zdobycie naprawdę ogromnych nagród. RTP znajduje się na bardzo wysokim poziomie, a średnia zmienność powoduje częste otrzymywanie wypłat, których wysokość jest satysfakcjonująca. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że Fruit Mania to gra owocówka, która zapewnia niesamowite doświadczenie, dlatego już teraz skorzystaj z naszej witryny i powalcz o atrakcyjne nagrody!