Fruit Million

Star Star Star Star Star

Fruit Million – ekspercka recenzja automatu

Fruit MiIlion automat do gry to slot zakrawający o nietypowy motyw przewodni. Gra ze stajni BGaming obrała sobie za motyw wiosnę oraz elementy pszczół. Taka tematyka jest dość niespotykana, a co za tym idzie, slot jest na swój sposób wyjątkowy i wyróżniający się spośród innych jemu podobnych. Tematyka obrana przez ten slot oraz dobre wykonanie jakościowe sprawia, że maszyna jest obowiązkową pozycją dla fanów gier owocowych, które wprowadzają ciekawe i innowacyjne rozwiązania.

Gra pojawiła się na rynku w 2020, wykorzystując najnowsze nowinki w dziedzinie gier slotowych! Spróbować swoich sił w tym slocie można na naszej stronie całkowicie za darmo, bez ukrytych kosztów ani bez zbędnych rejestracji. Jako że testowanie jest całkowicie darmowe, gra nie wymaga depozytu ani podawania żadnych danych! Także nie wahaj się i sprawdź sam!

Sposoby na grę w Fruit Million

Automat wyróżnia się ciekawą tematyką, bardzo rzadko spotykaną w tego typu grach slotowych. Fruit Million bez rejestracji to automat, który oparł swoją tematykę na motywie pszczoły, miodu oraz tematów około wiosennych. Tematyka wiosenna jest świeżym podejściem do tworzenia maszyn hazardowych, gdyż jest to coś innego niż klasyczne i wszędzie występujące motywy owocowo/diamentowe.

Producent zajął się oprawą graficzną z pełną pieczołowitością. Symbole są świetnie wykonane, jakościowo wyróżniają się na tle często nijakich automatów, które robią grafiki bez pomysłu, korzystając z popularnych i oklepanych tematów. BGaming tworzy nową, świetną jakość automatów hazardowych za darmo i zapewnia dzięki temu użytkownikowi ogrom zabawy i przyjemności z użytkowania.

Skoro o grafice mowa, na słowo pochwały zasługuje cała graficzna estetyka, którą zastosowali twórcy slota. Całość utrzymana jest w tonacji żółci i pomarańczowego koloru, dzięki czemu idealnie oddaje to klimat miodu oraz pszczół. Tło stylizowane jest na plaster miodu z charakterystycznymi dla ula wzorami. Poza slotem oprawa graficzna obejmuje także dodatkowe elementy pogłębiające immersję tematyki wiosenno/ulowej. Po bokach w Fruit Million online znajdują się takie elementy jak słoneczniki, garnce z miodem oraz interaktywna pasieka, na której przy kliknięciu na żółto świeci się duża litera B.

Dodatkowym atutem graficznym są świetne animacje. W przypadku wielu symboli, gra stosuje różnego rodzaju animacje. Przykładowo w przypadku trafienia całego bębna w symbolu Wild, gra prezentuje złotą pszczołę chodzącą po symbolach, które trafiliśmy. Ponadto, slot zawiera opcję sprawdzania przelicznika danego symbolu poprzez kliknięcie na niego bezpośrednio na automacie. Dzięki temu otwiera się okno informujące o wartości i przelicznikach danego symbolu, bez wchodzenia w informacje i zasady.

Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny, nawet dla nieobeznanych z tytułem graczy. Wszystkie ważne przyciski mieszczą się w prawym i lewym dolnym rogu gry. Po prawej znajduje się obecna ilość kredytów, jakie posiada gracz. Każda nowa osoba grająca w Fruit Million demo ma je do dyspozycji. Zaraz obok obecnego salda, gracz ma możliwość ustawienia stawki, za jaką chce prowadzić rozgrywki. Stawki wahają się między 0.2 tokena a między 15 tokenami, co daje możliwość ustawienia i stworzenia idealnej taktyki pod siebie.

Ważnym dodatkowym aspektem tego automatu jest fakt, że gra odbywa się na aż 100 linii! Daje to ogromne możliwości na ustrzelenie wygranej. Kolejnym pozytywem tego slota jest wysoki poziom RTP, bo aż 97.1%! Dzięki tak wysokiemu wskaźnikowi do przyjemnych doznań graficznych i muzycznych dołączają także doznania związane z wygrywaniem i trafianiem wysokich zysków.

Pozostałymi ważnymi elementami interfejsu są zasady i informacje oraz ustawienia. Przed rozpoczęciem rozgrywki w Fruit Million automat ważnym jest zapoznanie się z zasadami i z samym działaniem slota. Aby dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji, należy nacisnąć na ikonkę “i”, dzięki czemu otworzą się dwa okna z informacjami. Ikona worka z pieniędzmi zawiera informacje dotyczące gry, mnożników na dane symbole, zasady rund bonusowych oraz opis linii, na które odbywa się rozgrywka. Drugim możliwym wyborem informacyjnym jest ikona pytajnika. Tam znajdują się informacje o interfejsie, o zasadach ogólnych gry, informacje o samej grze i producencie. Warto zapoznać się z obiema zakładkami przed rozpoczęciem przygody z tym slotem w kasynach online na prawdziwe pieniądze.

Specjalne nagrody i bonusy w Fruit Million

Fruit Million gra poza świetną grafiką, zapewnia też ogrom bonusów oraz mnożników, które dodatkowo pomagają w wygrywaniu. Symbole wygrywające i specjalne są znacząco odróżniającymi się od innych symboli, a animacje wygrywania/trafiania ich dodają im uroku. Gra posiada symbol Wild w postaci złotej pszczoły z kryształem. Co ciekawe gra posiada też dwa symbole Scatter w postaci diamentu oraz dzwoneczka. Każdy z w/w symboli Scatter ma inne przeliczniki, ale zasada ich działania jest podobna. Diamencik pojawia się na bębnach 3-5, a dzwonek na 1-3-5.

W grze pojawia się także symbol Wild, którego zadaniem jest zastępowanie wszystkich symboli, poza Scatter. Trafić go można tylko na liniach drugiej, trzeciej i piątej. Dzięki symbolowi Wild, można trafiać większe mnożniki przy niemalże podwójnej szansie, gdyż wygrywa symbol zwykły oraz symbol Wild. Zapewnia to więcej wygranych oraz dodatkowe emocje. Przeliczniki na pozostałe symbole wyglądają następująco:

Symbol  x3 x4 x5
Wiśnia/Cytryna

Pomarańcza/Śliwka

10 30 100
Winogrono 20 50 200
Arbuz/Podkowa 40 100 500
UL 50 200 3,000
Dzwonek 20 x x
Diament 3 20 100

Dodatkowym bonusem który, umożliwia mnożenie wygranych, jest opcja Gamble. Klasyczna gra w czerwone czarne zapewnia ogromną możliwość mnożenia wygranych. Na czym to polega? Zasada działania jest prosta. Jeśli podczas spina wygramy jakąkolwiek kwotę, gra daje opcję zebrania wygranej, zebrania i ponownego zagrania oraz właśnie opcję Gamble. Po wybraniu opcji Gamble ukazuje nam się gra karciana, w której gracz musi wybrać kolor ukrytej karty lub figurę. Jeśli gracz wybiera figurę – wygrana jest znacząco większa. Jeśli wybiera kolor, to szanse na wygraną są większe, ale za to nagroda mniejsza. Ilość odgadywanych kart jest nieograniczona, tak długo jak wygrywamy.

Fruit Million gra – ogólna ocena

Fruit Million to świetna gra, stworzona z ciekawym pomysłem. Dzięki bardzo dobrej jakości, grafice, przyjemnej dla ucha muzyce oraz zastosowaniu ciekawych symboli i animacji, jest to slot, który zdecydowanie można polecić. Radość z gry będą mieć tak samo gracze doświadczeni w grach typu slot, jak i gracze całkowicie nowi w tego typu potyczkach. Przez swoją dostępność oraz prostotę, gra znajdzie uznanie u każdego chętnego na emocje gracza. Aby sprawdzić samemu tę produkcję, możesz wejść na naszą stronę i zagrać już teraz. Bez rejestracji i logowania. Bez depozytu i pobierania programów, jedyne czego potrzebujesz to chwila czasu oraz chęć do poznania ciekawego slota!