Fruit Party

Star Star Star Star Star

Fruit Party – recenzja maszyny slotowe

Dzisiaj mamy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego, czyli jedną z najciekawszych gier wydanych przez firmę Pragmatic Play w trakcie ostatnich kilku lat. Nosi ona tytuł Fruit Party online i możemy w nią grać od 2020 roku. Jest to jak można wnioskować na podstawie tytułu, gra owocowa, ale możemy ją także zaliczyć do kategorii gier Hot Spot. Jeśli masz ochotę poznać ją nieco bliżej, to na pewno poświęcenie kilku minut na przeczytanie naszego artykułu dostarczy Ci komplet niezbędnych informacji!

Ponadto uzupełnij czytanie naszej recenzji o unikatową możliwość zagrania w Fruit Party demo, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Nie musisz spełniać w tym celu żadnych warunków, ani robić niczego w celu odblokowania dostępu do gry. Gra jest dostępna dla wszystkich bez rejestrowania się na naszej stronie, bez logowania się, nie musisz klikać w reklamy, zapisywać się do oferowanego przez nas newslettera, podawać nam danych osobowych, czy też wpłacać pieniędzy.

Możesz więc grać bez depozytu u nas do woli nabierając tak przydatnego doświadczenia i przede wszystkim doskonale się bawiąc. A potem gdy już poczujesz się wystarczająco pewnie, to warto rozważyć zagranie we Fruit Party już w wersji na prawdziwe pieniądze w kasynie internetowym, które sobie samodzielnie wybierzesz (albo korzystając z naszych poradników!).

Jak wygląda rozgrywka w slocie Fruit Party?

Jak już wiesz, w naszym artykule opisujemy dzisiaj wspaniałą grę firmy Pragmatic Play, wydaną w maju 2020 roku. Jest to należący do grupy owocówek Fruit Party automat do gry. Ma on bardzo nietypową mechanikę, bo stosuje układ 7×7. Przekłada się to na siedem bębnów oraz siedem rzędów symboli. Oznacza to, że w oknie gry mamy aż 49 elementów! Całość uzupełnia współczynnik zwrotu dla gracza wynoszący 96,47% (określany także jako RTP). Mamy tutaj także średnią zmienność oraz coś, co z pewnością ucieszy graczy lubujących się w oryginalnych rozwiązaniach. Mowa o trybie klastrowym, czyli kombinacjach symboli nieprzypisanych do linii wygrywających, ale w dowolnych układach, byle tylko jednakowe symbole stykały się ze sobą w pionie lub w poziomie.

Bardzo interesująco prezentuje się natomiast Fruit Party gra hazardowa od strony graficznej. Całość utrzymana jest w cukierkowej stylistyce, co daje ciekawy efekt wizualny. Tło dla ekranu gry stanowi bajkowy krajobraz z drzewami i małymi domkami. Większą część ekranu zajmuje jednak okno gry mające białe tło i wyświetlające aż 49 ładnie zaprojektowanych i wykonanych symboli. Są one po prostu owocami, wyglądają zabawnie, soczyście i na dodatek łatwo je od siebie odróżnić.

Poniżej okna z symbolami mamy jeszcze prosty panel sterowania. Obejmuje on absolutnie minimalny niezbędny zestaw opcji, w wyniku czego Fruit Party automat nie  będzie stanowić żadnego problemu nawet dla zupełnie niedoświadczonych użytkowników. Mamy tutaj tylko informację o stanie salda oraz o wysokości bieżącego zakładu na grę. Ponadto znajdziemy tylko duży przycisk ze strzałkami, który służy rzecz jasna do rozpoczęcia rozgrywki oraz małe ikony plus oraz minut służące do regulowania stawki zakładu.

Ale to oczywiście nie oznacza, że nie ma tutaj żadnych innych elementów sterujących – są, tylko mają niewielki rozmiar i nie rzucają się niepotrzebnie w oczy. Jeśli jesteś ciągle początkującym graczem we Fruit Party, to prawdopodobnie zainteresuje Cię także niewielka ikona z literą „i”. Po jej kliknięciu na ekranie wyświetlona zostanie kompletna instrukcja obsługi opisująca wszystkie podstawowe funkcje tej gry, znaczenie różnych opcji oraz tabelę wygranych. Jeśli więc chciałbyś odświeżyć swoją wiedzę na temat rozgrywki lub po prostu upewnić się, że wszystko doskonale rozumiesz, to niezbędne informacje masz tuż pod ręką.

Funkcjonalność dodatkowa gry Fruit Party

Po grach wyprodukowanych przez Pragmatic Play możemy spodziewać się wielu ciekawych rozwiązań. Z pewnością do tej opinii przyczyniła się także gra Fruit Party online, która ma naprawdę interesujące funkcje. O mechanice klastrowej, czyli uznawaniu za wygrywające wszystkich kombinacji symboli połączonych ze sobą w pionie lub w poziomie już pisaliśmy. Oprócz tego znajdziemy tutaj jeszcze między innymi:

  • Scattery. Tę rolę pełni złoty liść (a może orzech? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, co konkretnie przedstawia grafika tego symbolu). Trzy takie symbole nagradzają gracza pakietem 10 darmowych spinów. Za większą liczbę Scatterów oczywiście nagrodą jest większa liczba darmowych spinów – za 4 symbole mamy 11 spinów, za 4 Scatterów 12, za 6 13 darmowych spinów i za 7 symboli Scatter aż 15 darmowych spinów. Scattery dostępne są także w trakcie rundy darmowych spinów, więc można wygrywać w ten sposób kolejne spiny.
  • Tryb lawinowy. Po każdej wygranej symbole, które ją zapewniły, znikają z okna gry, a na wolne miejsca spadają z góry nowe obiekty. Jeśli w ten sposób pojawi się nowa kombinacja, to proces zostanie powtórzony. Zauważ, że automatycznie po lewej stronie zapełnia się wtedy specjalny wskaźnik.
  • Niektóre z symboli mogą w losowych momentach zawierać mnożnik x2 – jeśli staną się częścią wygrywającej kombinacji, to ten mnożnik zostanie aktywowany. W trakcie darmowych spinów mogą to być mnożniki x2 lub x4. Oczywiście jeśli w kombinacji znajdzie się więcej symboli z mnożnikami, to ich wartości się sumują. Maksymalny możliwy mnożnik wygranej wynosi x256.

Oto tabela wygranych dla zakładu wynoszącego 1 monetę.

Liczba symboli / Symbol Truskawka Pomarańcza Jabłko Winogrona Śliwka Gwiazda Serce
5 symboli 150 100 90 80 60 40 20
6 symboli 70 60 50 40 30 20 10
7 symboli 35 30 25 20 15 10 5
8 symboli 15 12,5 10 5 3,5 3 2,5
9 symboli 7,5 6 4,5 3 2,5 2 1,5
10 symboli 5 4 3 2 1,5 1,25 1
11 symboli 2,5 2 1,5 1,25 1 0,75 0,5
12 symboli 2 1,5 1,25 1 0,75 0,5 0,4
13 symboli 1,75 1,25 1 0,75 0,5 0,4 0,3
14 symboli 1,5 1 0,75 0,5 0,4 0,3 0,25
15+ symboli 1 0,75 0,5 0,4 0,3 0,25 0,2

Fruit Party slot – ocena końcowa

Czy Fruit Party bez rejestracji to gra zasługująca na uwagę? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, z wielu powodów. Po pierwsze, jest naprawdę znakomicie wykonana od strony graficznej. Po drugie, ma ciekawe rozwiązania, które zapewnią Ci wiele atrakcji podczas rozgrywki. No i co najważniejsze – jest po prostu wyjątkowo wciągająca i cechuje się wspaniałą grywalnością. Dlatego też uważamy ją za pozycję obowiązkową dla każdego fana maszyn slotowych. Zatem gorąco zachęcamy Cię do zagrania w tę wspaniałą grę i trzymamy kciuki za trafianie kombinacji symboli zapewniających wysokie nagrody!