Fruit Zen

Star Star Star Star Star

Fruit Zen – poznaj tę grę

Popularność maszyn slotowych w dzisiejszych czasach jest tak gigantyczna, że w zasadzie co chwilę na rynku pojawiają się zupełnie nowe tytuły. Ale nawet mimo obecności wielu tysięcy gier fani tego typu rozrywki hazardowej są w stanie wskazać kilka ponadczasowych hitów, do których wracają regularnie i które wciąż zapewniają im mnóstwo frajdy. Do takich produkcji bez wątpienia należy Fruit Zen automat, który pomimo wydania w 2014 do dziś zaliczany jest do grona najlepszych gier hazardowych dostępnych w kasynach online.

Dziś możesz poznać tę grę nieco bliżej, bo właśnie ona jest tematem naszego dzisiejszego opracowania. Oprócz tego dodaliśmy do naszej oferty także Fruit Zen demo, które pozwoli Ci zagrać zupełnie za darmo w tę wspaniałą grę. Wprawdzie nie wygrasz w ten sposób żadnych pieniędzy, ale jednocześnie nie musisz płacić za granie ani grosza. W ten sposób otrzymujesz możliwość dogłębnego poznania tej gry, wszystkich jej funkcji i właściwości, a także zasad naliczania wygranych. Co ważne, nie musisz niczego robić, nie jest to bowiem w żaden sposób uwarunkowane z naszej strony – zapewniamy Ci po prostu nieograniczony dostęp do wszystkich oferowanych przez nas gier!

Jesteśmy pewni, że taka opcja grania we Fruit Zen bez rejestracji na pewno Ci się przyda, gdy tylko będziesz chciał zagrać w tę grę w swoim kasynie online z zamiarem wygrania prawdziwych pieniędzy.

Zasady rozgrywki w grze Fruit Zen

Fruit Zen gra została wydana na rynek w 2014 roku przez znaną i cenioną przez szeroką rzeszę graczy firmę Betsoft. Należy ona do kategorii Hot Spot, można ją także zaklasyfikować jako owocówkę. Jest to produkt cechujący się mechaniką opartą o pięć bębnów oraz trzy rzędy symboli, dziesięć aktywnych linii wygranych (należy jednak wspomnieć o tym, że działają one w dwie strony, więc potraktuj to jako 20 aktywnych linii wygranych). Sama gra cechuje się przy tym średnią zmiennością i ma współczynnik opłacalności (RTP) wynoszący 95,95%.

Jeśli przyjrzymy się zakresowi stawek na grę, to widzimy wyraźnie, że firma Betsoft pomyślała zarówno o graczach, którzy preferują granie na małe kwoty, jak i tych idących na całość. Bo możesz tutaj postawić kilka eurocentów, ale możesz też postawić nawet 100 monet na jeden spin.

Bardzo oryginalnie prezentuje się natomiast strona graficzna tej gry. Tłem jest ciekawa grafika mająca postać animowanej powierzchni morza o zachodzie słońca. Wygląda to naprawdę ładnie, animacja jest bardzo płynna i dobrze wykonana. Okno gry jest przezroczyste, mamy tutaj tylko niewielkie obramowanie. Symbole na bębnach to przede wszystkim owoce – są one doskonale zaprojektowane, estetyczne i co najważniejsze, łatwo je od siebie odróżnić. Ogólnie rzecz biorąc od strony graficznej Fruit Zen online prezentuje się znakomicie, jest to bez wątpienia jedna z najlepiej wykonanych maszyn slotowych w tej kategorii.

Na osobny akapit zasługuje panel sterowania. Tradycyjnie dla firmy Betsoft znajduje się on pod oknem gry. I choć na pierwszy rzut oka może się wydawać mało przejrzysty z uwagi na bogate zdobnictwo i skomplikowane elementy, to jednak po kilku sekundach przyglądania się mu dojdziesz do wniosku, że jest jednak bardzo dobrze przemyślany i prosty w obsłudze. Możemy tutaj wykonać wszystkie niezbędne operacje, takie jak na przykład ustalanie wartości monety, liczby aktywnych linii wygranych, a także liczby monet na linię. Poza tym mamy tutaj informację o wysokości salda gracza, zakładu na kolejny spin i ostatniej wygranej. Po prawej stronie panelu znajdziemy cztery przyciski – kolejno są to:

  • MAX BET odpowiedzialny za szybkie ustawienie maksymalnej kwoty zakładu.
  • SPIN – najczęściej używany przycisk, bo właśnie za jego pomocą wprawiasz bębny w ruch.
  • AUTO PLAY – czyli tryb gry automatycznej na podstawie ustalonych przez Ciebie parametrów.
  • „?” – bardzo przydatna opcja dla nowych graczy. Po kliknięciu w tę ikonę gra wyświetli na ekranie zestaw najważniejszych informacji na temat sposobu grania, funkcji dodatkowych, tabeli wygranych i inne informacje, które mogą się przydać początkującym graczom.

Funkcje bonusowe w slocie Fruit Zen?

Maszyna slotowa Fruit Zen należy do grupy gier owocówek, więc z definicji nie zawiera zbyt rozbudowanej funkcjonalności bonusowej. Nie oznacza to jednak, że nie ma w niej żadnych istotnych rozwiązań.

Zacznijmy od symbolu o nazwie Fruit Zen. Pełni on rolę Wilda, ale nie jest on typową funkcjonalnością tego typu. Oczywiście zastępuje inne symbole, jakie mogą pojawić się na bębnach zwiększając tym samym szansę uzyskania wygrywającej kombinacji (i to w obie strony!).

Ale to jeszcze nie wszystko. Oprócz opisanej powyżej funkcjonalności Wildy w grze Fruit Zen mogą rozszerzyć się na cały bęben, więc będą w rzeczywistości aż trzy Wildy na jednym bębnie! Opcja ta dostępna jest tylko na bębnach o numerach 2, 3 i 4, a więc trzech środkowych. Ponadto każda wygrywająca kombinacja w przypadku pojawienia się Wilda zapewni graczowi darmowy respin. Jeśli w trakcie tego respinu ponownie pojawi się nowy Wild w oknie gry, to cały proces się powtarza.

Poza tym nie znajdziemy w grze Fruit Zen żadnych dodatkowych funkcji – nie ma tu na przykład Scatterów, darmowych spinów, mnożników wygranych, czy też gier bonusowych. To w końcu prosta gra typu Hot Spot, więc nie można od niej oczekiwać rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej!

A jeśli chciałbyś wiedzieć, jakie wygrane czekają na Ciebie w grze Fruit Zen, to poniżej prezentujemy tabelę zawierającą wygrane dla najwyższej kwoty zakładu wynoszącej 100 monet na jedno zakręcenie bębnami.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Pomarańcza 500 2 000 2 500
Cytryny 250 600 1 200
Winogrona 100 250 600
Arbuz 80 200 500
Śliwka 70 150 400
Malina 50 100 250
Wiśnie 50 100 250

Fruit Zen – jak oceniamy tę grę?

Wybraliśmy Fruit Zen automat do gry jako bohatera naszej dzisiejszej recenzji z jednego bardzo prostego powodu. Otóż uważamy, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych gier slotowych w kategorii Hot Spot dostępnych obecnie na rynku. Jeśli więc należysz do grona fanów tego rodzaju automatów, to bez wątpienia jest to jeden z tych tytułów, które naprawdę warto byłoby poznać. Nie przegap go! Pora więc zagrać we Fruit Zen i przekonać się samemu, że opisywane przez nas wysokie wygrane są jak najbardziej w zasięgu Twojej ręki. Życzymy Ci szczęścia w grze!