Golden Sevens

Star Star Star Star Star

Golden Sevens – szczegółowy opis automatu do gier

Golden Sevens gra to jeden z klasyków w dorobku studia Novomatic. Twórcy są znani przede wszystkim dzięki produkcjom sprzed kilku dekad, które pozostają w pamięci graczy do dzisiaj. Slot miał premierę w 2013 i od tego czasu pojawiła się jego odświeżona wersja – Golden Sevens Deluxe, która zachowuje wszystkie najważniejsze możliwości podstawy i dostosowuje je do wymogów dzisiejszego rynku iGamingu. Dzięki temu gracze bawiący się na urządzeniach przenośnych mogą z powodzeniem uruchamiać ją na telefonach lub tabletach, a ona automatycznie dostosuje się do ich ekranów. Tematycznie gra nie przedstawia niczego odkrywczego. To po prostu kolejny klasyczny slot z owocami i siódemkami w roli głównej. Jednak jak można się domyślić, właśnie taki był zamysł twórców, a wszelkie innowacje dotyczą rozgrywki.

Główną atrakcją w grze jest system Jackpot, który zawsze daje pewną szansę na trafienie ogromnej nagrody. Samo to wystarcza, żeby gracz zawsze mógł marzyć o tym, co by było, gdyby… Mechanicznie automat 777 jest do bólu standardowy. Ma pięć bębnów oraz trzy rzędy z symbolami. Linii wypłacających jest 20 i jak to bywa w starszych automatach – gracz może sobie wybrać, ile z nich ma być aktywnych, co proporcjonalnie przekłada się na wysokość zakładu. Oprócz tego użytkownik może wybrać, ile postawi na każdą z linię (od 1 do 100), co daje całkiem imponującą rozbieżność pomiędzy minimalnym i maksymalnym zakładem, których wartość wynosi 1-2000. Zwrot pieniędzy do gracza (RTP) to 95,1%, co przy produkcji tego formatu daje pewność, że wygrane są częste, a rozgrywka może być satysfakcjonująca.

W darmowe gry hazardowe owoce można się bawić z poziomu naszej strony internetowej. Jest to wersja Golden Sevens bez rejestracji – wystarczy po prostu kliknąć odpowiednią ikonę, a maszyna uruchomi się i przyzna sporą pulę fikcyjnych środków do gry.

Jak wygląda rozgrywka w Golden Sevens?

O kunszcie twórców mówi przede wszystkim to, że Golden Sevens prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym. Oczywiście nie można tutaj liczyć na nic nadzwyczajnego. Tło ma niebieski kolor, a symbole to owoce, ale wszystko zostało skomponowane w taki sposób, że praktycznie nie da się tu dostrzec żadnych niedoróbek. Grafiki są proste, ale ładne i dopracowane. Animacje pojawiają się podczas losowania i po trafieniu wygranych i również jest bardzo dobrze. To po prostu ponadczasowa gra, która została opracowana w taki sposób, żeby zawsze prezentowała odpowiedni poziom. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś uruchomi Golden Sevens automat dzisiaj, czy może za kolejne 10 lat – automat zawsze będzie się podobał.

W dolnej części ekranu znajduje się interfejs, który wyświetla wszystkie najważniejsze informacje, pozwala dostosować rozgrywkę. Gracz może na nim odczytać saldo konta, sprawdzić kwotę wygranej, oraz ustawić liczbę linii wypłacających, zakład na jedną linię, a następnie odczytać podsumowaną kwotę zakładu.

Przyciski funkcyjne pozwalają na:

  • Autoplay – uruchamia automatyczną rozgrywkę z aktualnie ustawionym zakładem. Żeby zatrzymać funkcję, należy kliknąć „STOP”.
  • Paytable – tabela wypłat.
  • Gamble – specjalna funkcja uruchamiana po trafieniu wygranej. Umożliwia postawienie kwoty zdobytej na danym trafieniu na dodatkowy zakład z 50% szansą trafienia. Na ekranie wyświetlają się karty, a zadaniem gracza jest zgadnięcie, czy symbol będzie czarny, a może czerwony. Po poprawnym wytypowaniu nagroda zostaje podwojona. W przypadku błędnego wytypowania pieniądze przepadają.
  • Start – uruchomienie pojedynczego rozlosowania symboli na ekranie.

Najważniejsza dla nowego gracza będzie tabela wypłat, gdzie można zapoznać się z pełną informacją na temat rozgrywki przy Golden Sevens online. Pomimo tego, że gra nie należy do najbardziej rozbudowanych, to zawsze warto sprawdzić, jakie są potencjalne wygrane i możliwości funkcji specjalnych, żeby odpowiednio przygotować się do rozgrywki.

Tabela wypłat oraz funkcje specjalne Golden Sevens

Gra opiera się przede wszystkim na standardowych wygranych, więc nie należy spodziewać się licznych bonusów. To specjalny zabieg, dzięki któremu twórcy mogli zwiększyć potencjał dla standardowych trafień. Dlatego rozgrywka opiera się przede wszystkim na standardowych trafieniach owoców i symboli szczęścia. Żeby nagroda została przyznana, wzdłuż jednej linii wypłacającej od lewej do prawej muszą pojawić się 3, 4 lub 5 takie same ikony. Im więcej aktywnych linii, tym większa szansa trafienia. Dlatego, jeśli ktoś liczy na to, że Golden Sevens automat do gry będzie dynamiczna, to powinien aktywować 20 linii. Nagrody przy zakładzie 1 na każdą z linii, przedstawiają się następująco.

Symbol X3 X4 X5
Wiśnie 25 125 750
Śliwka 15 75 250
Cytryny, Arbuz 20 100 400
Dzwonek 25 125 750
Jabłko 15 75 250
Siódemka 250 2500 5000

Jedyną atrakcją specjalną, na jaką można trafić podczas losowania symboli na ekranie, jest Jackpot. Zasady jego przyznawania są dość proste, ale trafienie jest niezwykle rzadkie. Warunkiem wypłaty Jackpotu jest trafienie piętnastu ikon z siódemką. Wartość nagrody się zmienia i zawsze jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu maszyny. Jednak ostateczna kwota przyznanej nagrody zależy także od zakładu. Jeśli ktoś bawi się z wykorzystaniem niższego zakładu na linię, to przyznana kwota nagrody będzie proporcjonalnie pomniejszona. Nie należy się tym jednak przejmować, bo bazowa wartość Jackpotu niemal zawsze jest na tyle imponująca, że zawsze można trafić coś naprawdę interesującego.

Golden Sevens – podsumowanie i opinia o grze

Czy Golden Sevens może czymś zaskoczyć? Zdecydowanie nie! Jednak jeśli ktoś wybiera darmowe gry zutomaty bez rejestracji, coś, co początkowo wydaje się negatywną stroną automatu, może okazać się jej ogromnym atutem. Ta maszyna do gier od początku miała być prosta powtarzalna. To właśnie dzięki temu gracze tak często do niej wracają – pomimo tego, że w bibliotece dobrego kasyna online można znaleźć co najmniej kilkadziesiąt produkcji działających na tych samych zasadach. Ma być szybko, przyjemnie i przede wszystkim – z możliwością zdobycia wysokich wygranych. Hit od Novomatic spełnia wszystkie te kryteria, więc jeśli ktoś rozgląda się za automatem, przy którym można się zwyczajnie zrelaksować, to ta gra może mu to zapewnić.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania tej produkcji już na naszej stronie – jako Golden Sevens demo i przekonać się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Następnie pozostaje już tylko przejść do kasyna online i podnieść poprzeczkę na wyższy poziom – poziom zabawy na prawdziwe pieniądze, który generuje całkowicie inne wrażenia z rozgrywki. Życzymy powodzenia – kto wie, być może następny obrót umożliwi odebranie Jackpotu!