Hot Target

Star Star Star Star Star

Hot Target retro automat do gry

Automaty w klasycznym stylu powoli powracają do łask. Ludzie doceniają pierwotne rozwiązania, mają dosyć rozbudowanych slotów lub po prostu chcą poczuć się jak za starych dobrych lat. Powrót do pierwszych jednorękich bandytów i klasycznych maszyn hazardowych umożliwiło studio Free Slots Games.

Programiści stworzyli automat w dosłownym tego słowa znaczeniu. Hot Target to gra, która przypomina typowy automat bębnowy. Tego typu maszyny po dziś dzień znaleźć można w starych barach tuż obok drafta czy szaf grających. Gra na pierwszy rzut oka przypomina pierwotne rozwiązania, retro automaty i gameboye. Całe okno gry zostało klimatycznie dopasowane i odwzorowane.

W dzisiejszej recenzji postaramy się nieco dokładniej przyglądnąć tej nietypowej produkcji. Przeanalizujemy ofertę bonusową, sprawdzimy dostępne symbole oraz wspólnie omówimy przyciski i dodatkowe tryby gry. Testuj grę razem z nami na żywo. Wejdź do Hot Target bez rejestracji przez wersję demonstracyjną gry. Dla każdego czytelnika udostępniamy Hot Target gra za darmo. Ćwicz taktykę i sprawdź swoje szczęście, następnie zdecyduj, czy jesteś gotowy do gry na prawdziwe stawki.

Jak toczyć grę w Hot Target online?

Gra mocno nawiązuje do wiekowych automatów, pierwszych komputerów oraz starych retro konsol. Interfejs gry został wystylizowany na widok automatu. Szara oprawa to obudowa maszyny. W centrum widoczne są bębny z polami gry, tuż obok podświetlane są aktywne linie. U dołu gry widoczne są wyświetlacze segmentowe rodem z pierwszych jednorękich bandytów. U dołu gry znajduje się czytelne menu w postaci opisanych klawiszy.

Gra to klasyczny video slot, opierający się o 5 zakręconych bębnów, 3 rzędy symboli oraz maksymalnie 9 linii wygrywających. Zakres stawek dostępny w  grze zaczyna się od 0,9, a kończy na 9 żetonach dla pojedynczego zakręcenia, gdy wszystkie linie są aktywne. Gra pełna jest niespodzianek, niewidocznych na pierwszy rzut oka. Szczegółową ofertę bonusową opiszemy w poniższym akapicie.

Menu to swoistego rodzaju centrum sterowania grą. W tym miejscu dostępne są wszystkie opcje dla gracza. Rozpoczynając, pierwszymi i najważniejszymi przyciskami są opcje “Paytable” i “More info” – miejsce, w którym znajdują się informacje o grze, tabela wypłat i regulamin rozgrywki. Pamiętaj, by przed rozpoczęciem gry koniecznie zapoznać się z jej zasadami właśnie w tym miejscu.

Kolejne przyciski to buttony służące do wybierania rozgrywanych linii oraz stawki w grze za pomocą manipulatorów “+” oraz “-”. Następnym dostępnym przyciskiem jest “Autoplay” – służący do zarządzania opcją gry automatycznej. Maksymalnie z prawej strony u dołu na ekranie znajduje się migający przycisk “Start” rozpoczynający rozgrywkę.

Gra oferuje standardowe wygrane za losowanie tych samych symboli i zapełnianie linii. W grze dostępnych jest 10 różnych symboli w tym Scatter, który w przypadku trafienia gwarantuje rundy bonusowe. Poniżej prezentujemy pełną tabelę wypłat i symboli dla gry Hot Target:

Symbol x2 x3 x4 x5
Joker (WILD) 10 80 1,000 5,000
Zielony BAR 5 30 200 1,000
Niebieski BAR 5 25 100 500
Czerwony BAR 5 15 65 250
Arbuz i Dzwonek 10 40 200
Pomarańcza, Cytryna i Wiśnia 5 20 100
Gwiazda (SCATTER) 18 135 450

Miłym dodatkiem w grze jest symbol tarczy, który w momencie pojawienia się na ekranie gry, gwarantuje mnożnik w wysokości x2 dla wygranego zakręcenia. Opcja ta dostępna jest dla gry bonusowej wywoływanej przez odpowiednie trafienia symbolu Scatter.

Na czym polega oferta specjalna w Hot Target online?

Oferta promocyjna dla tego tytułu również nawiązuje do retro automatów. Nie znajdziemy tutaj nowoczesnych rozwiązań i fajerwerków. Klasycznie, w Hot Target automat do gry dostępny jest symbol Wild, który zastępuje wszystkie symbole z pominięciem Scattera. Rolę Wilda pełni tutaj najbardziej wartościowy symbol – Joker.

Złota gwiazda na czerwonym tle to odpowiednik Scattera. W przypadku wystosowania minimum 3 takich samych symboli, gracz otwiera rundę bonusową. Automat dokonuje 10 darmowych zakręceń, gdzie do wygrania są standardowe stawki, a dodatkowo istnieje możliwość trafienia na tarczę, która zapewnia mnożnik wygranej.

Ponadto dla każdego wygranego spina możliwa jest funkcja Gamble – podwojenie dotychczasowej wygranej w mini grze. Wystarczy trafić odpowiedni kolor na ekranie gry by cieszyć się podwójnym zwycięstwem.

W górnej części gry znajdują się wyświetlacze Jackpotów. Prawdopodobnie jest to nieaktywna jak dotąd funkcja, możliwe, że w niedalekiej przyszłości zostaną one uruchomione. Hot Target automat jest stale rozwijany, a więc nie pozostaje nic tylko czekać na kolejne ciekawe opcje bonusowe.

Hot Target podsumowanie i opinia portalu

Jeśli dotrwałeś do końca artykułu, oznacza to, że jesteś mocno zainteresowany rozgrywką w Hot Target online. Nic w tym dziwnego, ponieważ gra stopniowo przyciąga do siebie rzesze graczy z całego świata. Ludzie przeszukują internet w celu odnajdywania oldskulowych gier z retro interfejsami oraz klasyczną mechaniką. Dołącz do grona zadowolonych graczy i ciesz się prostą lecz skuteczną rozgrywką. Testuj gra bez rejestracji czy logowania na stronie. Graj za wirtualną stawkę i testuj Hot Target demo do woli. Sprawdź osobiście wszystkie dostępne tryby gry i podziel się swoją opinią. Życzymy wysokich wygranych!