Hot Twenty

Star Star Star Star Star

Hot Twenty – aktualny opis slota

Hot Twenty gra to wiekowy już automat, bo rozpoczął swoje działanie w 2015 roku. Studio, które wydało ten klasyczny owocowy automat, to znane w świecie gier hazardowych Amatic. Producent wykorzystał doświadczenie i stworzył slot, będący wcieleniem oldschoolowych automatów. Bardzo dobra odsłona klasycznych owoców, okraszona bardzo przyjemną dla oka grafiką, co prawda wiekową, ale nie oznacza to, że gorszą. Wiekowość grafiki cechuje się tym, że automat jeszcze bardziej oddaje klimat klasycznych slotów znanych z kasyn.

Jeżeli jesteś fanem owocowych slotów i chcesz poczuć się jak w najlepszych kasynach online, wskocz do pasjonującej rozgrywki w tym sprawdzonym i docenianym slocie! Aby zagrać, wejdź na naszą stronę i zacznij testować grę już teraz. Bez żadnego depozytu, bez rejestrowania się ani bez pobierania niepotrzebnych programów! Wszystko w Twojej przeglądarce za darmo!

Jak prowadzić rozgrywkę w Hot Twenty?

Hot Twenty online to klasyczny automat do gry, który pomimo swojego wieku dalej nie ustępuje nic a nic nowym grom wydawanym ostatnimi czasy. Nie da się ukryć, że graficznie i mechanicznie automat robi wszystko poprawnie, ale bez wystrzałów. Przez wiekowość jest on dalej przyjemny i satysfakcjonujący, ale jednak czuć, że jest to prosty slot owocowy.

Nie jest to jednak jego wadą! Slot broni się dalej przyjemną rozgrywką, ciekawymi bonusami oraz książkową wręcz dawką emocji podczas spinów. Hot Twenty bez rejestracji opiera się na najbardziej klasycznych cechach gier slotowych. Gra pomimo starszej grafiki nadal pełna jest uroku oraz pewnego nostalgicznego tchnienia. Za tło, producent obrał sobie bardzo przyjemne dla oka, połączenie czerni oraz kolorystyki i wzorów płomieni. Nie jest to jednak połączenie natarczywe, lekkie rysy płomieni, przebłyski żółci i czerwieni nadają przyjemnych i nostalgicznych nutek całemu automatowi.

Poza tłem, uwagę gracza przyciągają świetnej jakości symbole owoców oraz symbole specjalne. Należy zaznaczyć, że Hot Twenty demo korzysta z symboli owocowych, ale nie są to symbole jeden do jednego wzięte z klasycznych automatów. Producent wyznaczył sobie zadanie zrobienie swojej własnej interpretacji tych znanych i kochanych symboli. Zaznaczyć trzeba, że zdecydowanie mu to wyszło. Wyjątkowa kreska i styl działa zdecydowanie na korzyść automatu, gdyż dzięki temu dużo prościej odróżnić inne automaty od Hot Twenty.

Nie samą grafiką jednak slot żyje. Automat oferuje prostą, lecz satysfakcjonującą rozgrywkę trzymającą w napięciu i dostarczającą ogrom emocji. Gra odbywa się na pięć bębnów, a w każdym z nivh znajduje się po trzy symbole. Niewielka ilość symboli jest rekompensowana przez opcję zmieniania ilości linii, na którą chce się grać. W Hot Twenty automat do gry są dwie opcje rozgrywki, jedna na 10 linii a druga na 20. Zmiana jest możliwa na dwa sposoby, poprzez naciśnięcie na przycisk Lines co skutkuje zmianą linii automatycznie, lub poprzez kliknięcie lewej strony automatu co z kolei spowoduje wysunięciem panelu zmiany ilości linii i betu. Dodatkowym miłym dla gracza elementem jest fakt, że linie w zależności od ich ilości, zaznaczone są po prawej i lewej stronie w formie kolorowych kwadratów. Po najechaniu na te kwadraciki pokazuje się kolorowa linia, odpowiadająca danej naliczanej linii.

Interfejs jest bardzo prosty i przejrzysty dla każdego gracza, niezależnie od stażu w tego typu grach. Wszystko, co istotne znajduje się w dolnej części automatu. Na dole pośrodku znajdują się najważniejsze przyciski, z którymi przyjdzie nam pracować. Hot Twenty automat posiada proste i przejrzyste zasady, które znaleźć można pod przyciskiem HELP. Po naciśnięciu tego przycisku wyskakuje proste i bardzo skonsolidowane źródło informacji o slocie. Pojawiają się tam informacje o mnożnikach, o liniach, na jakich prowadzi się rozgrywkę oraz krótki opis jak działają symbole Wild i Scatter.

Po zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami przychodzi czas na rozpoczęcie rozgrywki. Zacząć ją można od ustalenia ilości linii, gdyż przy niższych ilościach linii maksymalna stawka za bet jest również mniejsza. Po zmianie ilości linii można przystąpić do zmiany wartości zakładu, za jaki chcemy grać. Jako iż automat daje na start aż 10k kredytów, można poszaleć i potestować różne techniki oraz strategie. Przy 10 liniach, bet, za jaki można grać to przedział między 10 a 500 kredytów, a przy 20 liniach bet podwaja się, więc można grać za 20 lub nawet za 1,000 kredytów. Stawkę, za jaką prowadzimy grę, można zmienić poprzez przycisk BET, co zmienia stawkę po kolei, albo przez ręczne ustawienie stawki. Aby ręcznie ustawić bet, wystarczy kliknąć prawą stronę ekranu co, poskutkuje wysunięciem się panelu tak jak w przypadku zmiany linii.

Dodatkowym elementem interfejsu jest przycisk Gamble, który wyłącza lub włącza możliwość dodatkowej rozgrywki po wygranej. Warto włączyć tę opcję, gdyż można uzyskać potężne dodatkowe nagrody, jeśli tylko ma się odpowiednio dużo szczęścia i intuicji. Nie jest to jednak ostatnie udogodnienie, gdyż gra oferuje także funkcję Auto Start. Funkcja ta oferuje automatyczne spiny za wybraną stawkę, jednak tutaj gra ukazuje swoje ograniczenia i wiekowość. Hot Twenty podczas automatycznych spinów nie reflektuje opcji Gamble, przez co przy automatycznym graniu nie można mnożyć kartami zysków.

Bonusowe nagrody w Hot Twenty

Gra pomimo wiekowości i wielu lat na rynku, dysponuje kilkoma bardzo przyjemnymi bonusami. Pierwszym najważniejszym bonusem są liczne mnożniki na poszczególne symbole. Innymi symbolami będącym ciekawym urozmaiceniem są symbole Wild i Scatter. Dzięki tym dwóm dodatkowym figurom gra dostaje kolejnych możliwości na wygrywanie bonusowych tokenów. Sam mnożnik na każdy symbol jest inny, a propozycje nagród wyglądają następująco:

Symbol x3 x4 x5
Wiśnia/cytryna/pomarańcza 500 1,000 5,000
Winogrono/śliwka 1,000 2,000 10,000
Arbuz 1,000 4,000 20,000
Siódemka (Wild) 2,000 20,000 50,000
Gwiazdka (Scatter) 5,000 20,000 250,000

Dodatkowym bonusem jest wspomniana wcześniej funkcja Gamble. To typowa gra w czerwone czarne, gdzie typuje się zakrytą kartę. Klasyczna i niezbyt skomplikowana gra, daje duże możliwości na bonusowe mnożenie wygranych wszystkich symboli. Przy trafieniu na kolor wygrana jest dublowana, a przy trafieniu figury wygrana jest mnożona razy cztery. Jednakże przy spudłowaniu koloru/figury cała wygrana z Gamble oraz wygrana podstawowa przepada.

Hot Twenty – wnioski końcowe

Klasyczny automat znanego i docenionego studia, który swoim klimatem czaruje graczy od wielu lat. Tak najlepiej można podsumować slot Hot Twenty, który zasługuje na szansę i testowanie, zwłaszcza gdy opcja zagrania w niego jest tak prosta. Klasyczne owoce, które są symbolem gier automatowych, dobra warstwa muzyczna oraz specyficzna oprawa graficzna to idealne zestawienie cech automatu, który warto polecić. Aby w niego zagrać bez depozytu, wystarczy wejść na naszą stronę i wskoczyć w wir owocowego szaleństwa.