Jackpot Bells

Star Star Star Star Star

Początek przygody z Jackpot Bells

Jackpot Bells gra powstała jako produkt założonej w Estonii pod koniec ubiegłego wieku spółki Playtech specjalizującej się m.in. w produkcji wirtualnych gier hazardowych. Swoją szatą graficzną i charakterystyczną ścieżką dźwiękową nawiązuje do niezwykle popularnych przed laty automatów, na które natknąć się można było wielu punktach usługowych. W trakcie gry będziesz mieć do czynienia z dobrze znanym miłośnikom tzw. jednorękich bandytów motywem owoców, szczęsliwych siódemek oraz dzwonków.

Rozgrywka wyświetla się w oknie przeglądarki, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne funkcjonalności, począwszy od przycisków obsługujących rozgrywkę, poprzez ogólną instrukcję, informacje związane z wybraną stawką, po pulpit z widocznymi wylosowanymi symbolami. Do twojej dyspozycji będą dwa tryby widoku – kompaktowy i rozszerzony. Po otwarciu strony, możesz od razu rozpocząć grę.

Dużą zaletą jest, że Jackpot Bells demo daje Ci wygodną możliwość przetestowania gry bez żadnego wkładu własnego. Obstawiasz jedynie wirtualną kwotę i możesz cieszyć się nieograniczoną liczbą rozgrywek całkowicie za darmo! Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przystąpienia do gry w Jackpot Bells bez rejestracji! Dlatego zachęcamy Cię do spróbowania swoich sił na naszej stronie. A kiedy uznasz, że jesteś już gotów, by zagrać o prawdziwe pieniądze, wówczas gorąco zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego kasyna online!

Zagrajmy w Jackpot Bells

Jackpot Bells online jest mechanizmem niezwykle prostym w obsłudze. Na pulpicie znajdziesz pięć bębnów tworzących trzy rzędy. Pod nimi natomiast, kolejno od lewej do prawej, znajduje się 5 przycisków, dzięki którym:

  • poznasz zasady gry w krótkim samouczku (kwadratowy przycisk z ikoną litery “i”);
  • ustawisz kwotę zakładu (przyciski “-” i “+” pod Line Bet);
  • opcjonalnie dostosujesz funkcję gry automatycznej (Auto Play);
  • dokonasz rozegrania (Spin).

O wysokości stawki informują dwa okienka. Jedno podaje wartość w przeliczeniu na każdy z rzędów, drugie okienko natomiast pokazuje całkowitą wartość zakładu. Dzięki temu bardzo łatwo możesz kontrolować na bieżąco stan swojego konta. Kiedy wygrywasz, zdobyta kwota także wyświetla się na głównym ekranie. Najmniejszą kwotą całkowitą, jaką możesz obstawić, jest 2, a najwyższą 25. Jeśli wybierzesz grę w trybie demo, domyślnie rozpoczynasz z sumą 1,000 wirtualnych monet, którymi możesz obstawiać kolejne ruchy.

Jeśli nie chcesz każdorazowo wciskać guzika losującego, możesz skorzystać z funkcji Auto Play, dzięki której rozegrania będą odbywały się bez Twojego aktywnego udziału, jedno za drugim. Możesz wybrać opcję 10, 25, 50 lub 99 powtórzeń.

Całość interfejsu jest niezwykle przejrzysta i nawet pomimo tego, że Jackpot Bells automat funkcjonuje w angielskiej wersji językowej, to zaznajomiony z mechaniką i zasadami działania automatów slotowych gracz nie powinna mieć z jego obsługą problemu.

Pragniemy jednocześnie zanaczyć, że aby móc w pełni świadomie korzystać z możliwości, jakie oferuje Jackpot Bells, to w pierwszej kolejności powinieneś dobrze zapoznać się z zasadami gry, które znajdziesz zarówno w interfejsie gry, jak i w dalszej części tego artykułu.

Kiedy wygrywasz w Jackpot Bells?

Analogicznie do innych podobnych wariantów automatu, internetowy Jackpot Bells daje możliwość zdobycia nagrody odpowiedniej dla liczby i typu symboli, które Ci się trafią. Zakładka “Stół do wypłat” (Paytable) na pierwszej stronie instrukcji przejrzyście opisuje kombinacje symboli oraz ustaloną za ich wylosowanie nagrodę. Dla objaśnienia systemu nagród, stworzyliśmy z myślą o Tobie poniższą tabelę, która pozwoli Ci zapoznać się z wartościami poszczególnych symboli jeszcze zanim rozpoczniesz zabawę.

Symbol x3 x4 x5
Szczęśliwa siódemka 50 200 1,500
Arbuz 25 100 250
Winogrono 20 45 100
Śliwka 10 25 60
Pomarańcza 10 20 50
Cytryna 5 10 40
Wiśnia 5 10 30

Każda sekwencja (Payline) składa się z 5 symboli. Zwycięskie sekwencje mogą ułożyć się z kolei na 5 sposobów. Dla każdego rzędu zliczane są wyłącznie najwyższe uzyskane wartości. Zwycięskie kombinacje sumują się tylko od lewej do prawej strony. Wszelkie zniekształcenia Paylineów przez inne symbole uniemożliwiają zwycięstwo.

Szczególną uwagę warto zwrócić na symbol dzwonka. Zastępuje on każdy inny symbol, a ponad to rozszerza się na cały bęben, zwiększając szansę zdobycia nagrody.

Najlepszą możliwą do uzyskania kombinacją jest tzw. Progressive Jackpot, czyli sytuacja, w której na każdym bębnie wylosowany zostanie dzwonek, możliwe jest to jednak jedynie w grze na realne pieniądze.

Czy warto spróbować szczęscia w Jackpot Bells?

Jeśli jesteś graczem z hazardowym zacięciem, Jackpot Bells z pewnością będzie dla Ciebie prawdziwą gratką. Prostota obsługi wirtualnej maszyny, łatwość dostępu i możliwość szybkiego opanowania zasad dzięki wbudowanemu samouczkowi i bezpłatnej wersji demo sprawiają, że Twój czas poświęcony na pogoń za wygranymi w Jackpot Bells będzie satysfakcjonujący i dostarczy Ci najprawdziwszych hazardowych emocji, a stylizacja nawiązująca do kultowych slotów rodem z poprzedniej epoki pozwoli Ci poczuć klimat tamtych czasów.

Nie zastanawiaj się więc dłużej i już teraz daj szansę losowi! Jackpot Bells automat do gry czeka na Ciebie na naszej stronie, by dostarczyć Ci niezwykłych wrażeń całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń. A kiedy poczujesz już głód prawdziwego zwycięstwa, w każdej chwili możesz w spróbować gry na prawdziwe pieniądze. Jeszcze zanim rozpoczniesz swoją pogoń za szczęściem, chcielibyśmy życzyć Ci powodzenia i wielkich wygranych!