Jackpot Inferno

Star Star Star Star Star

Jackpot Inferno przegląd i opis slota

Jackpot Inferno online to bardzo ciekawe wcielenie klasycznych automatów z siódemkami i owocami. Producent tego slota – Everi to firma wprowadzająca masę nowych i innowacyjnych rozwiązań do gier slotowych. Połączenie klasycznych slotów owocowych i slotów z siódemkami to idealne zestawienie, dające masę przyjemności z gry. Dzięki właśnie takiej kombinacji slot wyróżnia się tak w kategorii gier owocowych oraz w kategorii slotów siódemkowych.

Inferno automat to bardzo rozbudowana gra, zapewniająca dużo bonusów oraz urozmaiceń dla grającego. Dzięki temu maszyna proponuje odbiorcom dużo wciągających scenariuszy na grę, przyciągając do siebie nie tylko fanów klasycznych slotów. Dodatkowym atutem Jackpot Inferno jest to, że można w niego zagrać całkowicie za darmo, na naszej stronie! Gra nie wymaga rejestracji, zakładania kont, pobierania oprogramowania oraz bez depozytu.

Techniki gry w Jackpot Inferno

Pierwszym co zwraca uwagę w Jackpot Inferno bez rejestracji, są świetnej jakości grafiki. Dopracowane i animowane symbole wskazują na wysoką jakość tej produkcji oraz zapewniają ogrom przyjemności z rozgrywki. Głównym motywem slota są motywy siódemkowe opierające się na symbolu Siódemki oraz jego wszelkich innych wariacji. Dodatkowym elementem maszyny są symbole owoców oraz klejnotów. Dzięki temu slot ten jest połączeniem wszystkich najbardziej kochanych elementów gier hazardowych.

Slot składa się z 5 bębnów, a w każdym bębnie znajduje się aż 5 symboli. Ponadto, gry odbywają się na aż 50 linii! Zapewnia to ogromne możliwości na wygraną oraz co najważniejsze, zapewnia to wielką dozę emocji przy każdym kolejnym spinie.

Aby grać sprawnie i móc czerpać największą przyjemność ze slota, należy zapoznać się z zasadami gry na tym automacie. Wszystkie reguły gry można znaleźć w przycisku MENU, a następnie w zakładce HELP/PAY. Po wejściu w to miejsce pokazuje się aż 5 zakładek pełnych informacji i zasad rozgrywki. Znajdują się tam informacje o mnożnikach wszystkich symboli, informacje o istniejących bonusach/symbolach specjalnych, informacje o Jackpocie, reguły samej rozgrywki i opis linii, na jakich gra operuje.

Oferta Jackpot Inferno automat do gry zapewnia też bardzo prosty i przejrzysty interfejs, ułatwiający poruszanie się po slocie. Po odpaleniu gry pierwsze co rzuca się w oczy, to sama maszyna oraz drabinka Jackpota. Na start slot daje przed oczy gracza wszystkie informacje dotyczące możliwych jackpotów. Po tych informacjach zachęcających do rozgrywki przychodzi czas na sam interfejs. Składa się on z 4 klawiszy funkcyjnych oraz strzałek. Klawisze, z jakich może korzystać gracz to: Menu, Auto spin, Max oraz Spin. Dzięki tym konkretnym przyciskom gracz ma pełną kontrolę nad swoją rozgrywką.

Przycisk Menu jak już wspomnieliśmy, zapewnia dostęp do podstawowych ustawień i informacji o grze. Przycisk Auto pozwala ustalić ilość automatycznych spinów, a rozstrzał w tej materii jest dość spory, gdyż ustawić można od 10 do aż 200 spinów w pełni automatycznych! Kolejnym przyciskiem jest przycisk Max, którego zadaniem jest ustawienie maksymalnego możliwego beta.

Przycisk spin to tak jak sama nazwa wskazuje, to przycisk odpowiadający za rozpoczęcie rozgrywki. Ostatnim, na co wpływ ma gracz to wybranie stawki. Gra oferuję wybranie stawki za beta od 5 do 5,000 kredytów. Jako iż na start automat oferuje aż 50,000 kredytów, zapewnia to długą darmową rozgrywkę, gdzie każdy może dopracować swoją idealną technikę na maksymalizowanie wygranych.

Automat cechuje się wysokim wskaźnikiem RTP, bo oferuje aż 95.7%! Tak wysoki wskaźnik sprawia, że gra jest nie tylko wyjątkowo przyjemna pod względem wizualnym, ale także pod względem ilości wygranych.

W centrum widoku gry znajduje się doskonałej jakości ekran – 5 bębnów oraz świetnie wykonane symbole. Po prawej stronie pojawia się tabela Jackpot, gdzie cały czas (zależnie od stawki) widać Jackpoty, jakie można ustrzelić. Ich wysokość jest zależna od stawki oraz szczęścia w trafianiu odpowiedniej ilości symboli Jackpot. Dodatkowym elementem są informacje wyświetlane nad bębnami, dzięki czemu cały czas gracz ma opcję przyswajania informacji o wymaganych “trafieniach” symboli specjalnych. W regulaminie gry pojawia się też info o minimalnej ilości symboli BONUS, jakie trzeba trafić oraz o tym, jak działa system Free Spinów.

Bonusy w Jackpot Inferno

Inferno Jackpot demo to gra wypełniona wszelkiego rodzaju bonusami i mnożnikami, co jest wyjątkowe na tle innych slotów tego typu. Gra posiada innowacyjny system Jackpota progresywnego, który dodaje minigierkę dającą szansę na zwiększenie swojej wygranej. System Jackpot odpalany jest w prosty sposób – należy zebrać 5 symboli Jackpot w trakcie jednej rozgrywki, aby odpalić opcję Jackpot. Gdy zyskamy najmniejszy Jackpot, czyli pięć symboli, to otrzymujemy opcję rozegrania “minigry” w typowanie wygranych. Na panelu pojawia się 20 ukrytych symboli, z których gracz wybiera 3.

Możliwe wygrane to:

  • Numery: Zwykłe wygrane dające daną sumę kredytów po zakończeniu Jackpota,
  • 2x: Daje to dodatkowe 2 wybory na Jackpocie,
  • Jackpot: Umożliwia przeskoczenie z obecnego Jackpotu na wyższy (Z 5 jackpotu na 6, z 11 na 12).

Kolejną opcją bonusową w Inferno Jackpot gra jest system symbolu BONUS. Symbol ten zapewnia możliwość wygrania darmowych obrotów oraz dodatkowy mnożnik na wygraną w Bonusie. Aby wygrać dodatkowe darmowe obroty, należy trafić odpowiednią ilość symboli podczas rozgrywki:

  • 3 Symbole BONUS – 2x podstawowy bet + 6 darmowych spinów.
  • 4 Symbole BONUS – 5x podstawowy bet + 10 darmowych spinów.
  • 5 Symbole BONUS – 10x podstawowy bet + 20 darmowych spinów.

Innym dodatkowym bonusowym dodatkiem w slocie są tak zwane symbole WILD. Aktywują one kolejne bonusy i ułatwienia podczas rozgrywki. Symbol Wild przyjmuje rolę zamiennika wszystkich innych symboli. Może on zajmować miejsce każdego z symboli w linii, dzięki czemu dodatkowe bonusy zarobkowe są jeszcze prostsze do zyskania!

Podstawowym przelicznikiem wygranych, są bardzo ciekawie zorganizowane mnożniki wszystkich “klasycznych” symboli:

Symbol x3 x4 x5
Wiśnie 5 10 40
Cytryny 5 10 50
Serce 5 15 60
Korona 5 20 80
Siódemka 10 30 100
Duble Siódemka 10 40 125
Triple Siódemka 15 50 150
Płonąca siódemka 20 75 200

Jackpot Inferno slot – nasza ocena

Jackpot Inferno automat to gra konsolidująca w sobie najlepsze cechy klasycznych automatów, uzupełniając je o innowacyjne rozwiązania. Świetna jakość grafik oraz animacji, ogromna jak na maszyny slotowe ilość bonusów i urozmaiceń rozgrywki to prawdopodobnie największe atuty tej gry. Rozgrywka dzięki bonusom jest naprawdę bardzo przyjemna dla grającego, a wygrywanie bonusów lub uzyskiwanie wyższych Jackpotów zapewnia ogromną ilość emocji.

Gra jest świetnie wykonana i zapewnia emocje najwyższych lotów. Dla każdego fana slotów automat ten jest obowiązkową pozycją na liście popularnych gier hot spotów. Gra w ten slot na naszej stronie jest prosta, darmowa oraz nie wymaga rejestracji w kasynie online, dlatego warto spróbować, bo nic to nie kosztuje, a może zapewnić ogrom przyjemności z grania.