Magic Target

Star Star Star Star Star

Magic Target – recenzja

Pięciobębnowa owocówka od studio Wazdan to zabawa w stylu retro na całego. Magic Target automat do gry zakręci Ci w głowie, umożliwiając pełną emocji walkę o fortunę. Zdobywaj ogromne wygrane i podwajaj ich wielkość! Z dodatkowymi symbolami o funkcjach specjalnych, trafisz prosto w dziesiątkę i zdobędziesz nie tylko nagrodę pieniężną, a i masę darmowych gier z podwójnymi mnożnikami. 20 linii wygrywających, 10 symboli, masa mnożników i trzy tryby prędkości obrotów pięcioma bębnami – to właśnie slot Magic Target, na którym gry powinieneś spróbować. Jeśli chodzi o procent zwrotu dla gracza (RTP), jaki został oszacowany na tej maszynie, wynosi on 96,63%. Oznacza to to, że średnio na 100 wydanych monet, 96,63 powinno wrócić na Twoje konto.

Zagraj w Magic Target bez rejestracji i kompletnie za darmo, odwiedzając naszą stronę internetową. Taka rozgrywka w wersji demo, to nie tylko szansa na oswojeniem się ze slotem, ale i też wyjątkowa okazja na to, by przygotować własną strategię na późniejszą rozgrywkę na pieniądze w kasynie online pl z licencją.

Magic Target – rozgrywka na slocie

Automaty od studio Wazdan i do tych również zalicza się Magic Target gra, są bardzo intuicyjne. Najważniejsze sterowniki znajdziesz na panelu pod bębnami slotu. Opiszmy więc te najważniejsze. W lewym dolnym rogu ekranu, oprócz aktualnego stanu konta gracza, zauważysz 4 przyciski, o których warto wiedzieć jeszcze przed pierwszym zakręceniem bębnów. Jest to przede wszystkich tabela wypłat Magic Target (“i”), następnie ustawienia gry (tryb pełnoekranowy, zaawansowanie gry jednoręki bandyta online ryzyka, tryb oszczędzania energii itp.), głośniczek wyciszający wszelkie dźwięki oraz instrukcja maszyny, z którą powinieneś się zapoznać.

W samym centrum dolnego paska z kolei, widnieje długi panel z przyciskami plusa i minusa, za pomocą którego dostosujesz wysokość zakładu całkowitego (0,2 – 100), liczonego na wszystkie 20 aktywnych i niezmiennych linii wygrywających Magic Target. Po prawej znajdziesz już wyczekiwany przycisk uruchamiający bębny slotu, a zaraz obok niego widnieje funkcja Autoplay oraz ustawienia trybów prędkości obrotów, których do wyboru jest trzy:

  • Normal Speed Mode
  • Fast Speed Mode
  • Ultra Fast Speed Mode

Magic Target automat jest maszyną pełną żywych i wyrazistych kolorów. Gra została zaprojektowana trzymając się stylistyki retro jednorękich bandytów, wyciągniętych prosto z kasyn dwudziestego wieku. Dźwięki slotu to standardowe odgłosy automatów wrzutowych, jednak towarzyszy im wesoła melodia, stworzona z myślą właśnie o Magic Target.

Dla zainteresowanych – grę Magic Target online można uruchomić również w wersji mobilnej. Nie ważne więc z jakiego urządzenia korzystasz, ważne aby otworzyć grę w odpowiedniej przeglądarce internetowej. Technologia HTML5 pozwala maszynie na automatyczne i bezbłędne dopasowanie swojego interfejsu do ekranu Twojego urządzenia.

Magic Target – tabela wypłat i bonusy

Magic Target automat do gry posiada parę i o wszystkich dokładnie Ci opowiemy. Pierwszy z nich to oczywiście symbol Wild, którym w przypadku Magic Target online jest Joker. Będzie on dla Ciebie wielką pomocą, ponieważ w kombinacji wygrywającej na bębnach slotu, zastąpi każdy inny symbol, z wyjątkiem oczywiście symboli Scatter i mnożnika. Scatter skolei to tykająca bomba.

Jeśli trafisz na 3, 4 lub 5 takich bomb na bębnach, uruchomi się 10 darmowych gier, z możliwością podwojenia wygranej, w momencie kiedy na planszy Magic Target pojawi się mnożnik. W trakcie aktywnego trybu Free Spins nie ma możliwości wygrania kolejnych darmowych obrotów. Stół wypłat slotu Magic Target, przy zakładzie całkowitym o wartości 1 monety:

Symbol/Ilość x2 x3 x4 x5
Joker (Wild) 0,5 4 50 250
Korona 0,25 1,5 10 50
7 0,25 0,75 3,25 12,5
Arbuz, Winogrono 0,5 2 10
Gruszka, Śliwka, Truskawka 0,25 1 5
Bomba (Scatter) 2 15 50

Kiedy na bębnach maszyny Magic Target pojawi się kombinacja wygrywająca, lub ich kilka, będziesz miał możliwość skorzystania z trybu Gamble i zwiększenia wygranej kwoty. Jeśli zdecydujesz się na grę ryzyka, będziesz mógł zastawić całą wygraną lub jej połowę. Następnie na stole losować się będzie karta do gry, a ty do wyboru będziesz miał dwa kolory – czerwony i czarny. Twoim zadaniem jest więc odgadnięcie, jakiego koloru będzie karta na stole. Oczywiście prawidłowa odpowiedź zagwarantuje Ci podwojenie zastawionej kwoty pieniężnej oraz pozwoli na dalszą grę na slocie. Nieprawidłowa natomiast sprawi, że stracisz tę kwotę. Karciana gra ryzyka Magic Target ma 7 rund, a zakończyć ją możesz dobrowolnie po każdej z nich.

Magic Target – nasza opinia

Maszyna ta to pozycja, która nada się dla każdego gracza, niezależnie od tego jak długą karierę gamblingową ma on już za sobą. Jest to slot bardzo prosty jeśli chodzi o jego użytkowanie. Interfej jest przejrzysty i dopracowany. Niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz zabrać Magic Target online ze sobą w wersji mobilnej. Kręć więc bębnami automatu i celuj w jak najwyższe wygrane! Pamiętaj również o możliwości wypróbowania gry hazardowej online od studio Wazdan, u nas w wersji Magic Target demo, która jest całkowicie za darmo. Życzymy powodzenia i bombowych wygranych!