Mega Jack

Star Star Star Star Star

Mega Jack — przegląd automatu online

Mega Jack automat to klasyczna gra, która została wyprodukowana przed jedną z najbardziej renomowanych marek na rynku, Wazdan. Fani owoców mogą czuć się wyróżnieni, ponieważ jest to kolejna tego typu produkcja na liście gier od tego dewelopera. Wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP) został ustalony na poziomie 96,25%, co jest całkiem niezłym wynikiem, plasującym tego slota na półce topowych maszyn, gwarantujących uczciwy zwrot.

W grze wbudowanych zostało 5 bębnów i 27 linii wygrywających, na których możesz wylosować zwycięskie kombinacje. Pomagać Ci w tym będzie ikona Wild. Minimalna stawka, jaką możesz postawić w Mega Jack online, wynosi 0,20 coinów, z kolei maksymalny możliwy zakład to 100,00 coinów. W grze dostępnych jest także kilka trybów, dzięki którym potencjał zdobycia ogromnej nagrody rośnie, natomiast przejdziemy do nich w dalszej części przeglądu.

Przed grą na prawdziwe pieniądze możesz zagrać w Mega Jack demo, dzięki czemu zdobędziesz dodatkową wiedzę na temat tego slota, poznasz zasady oraz mechanikę, co pozwoli Ci na skuteczniejszą rozgrywkę. Chcąc potrenować, możesz to zrobić dosłownie za darmo i bez rejestracji na naszej stronie. Poza tą grą w swojej bibliotece oferujemy również wiele innych tytułów, zarówno od Wazdan, jak i innych renomowanych deweloperów. Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na temat tej darmowej gry maszyny, to czytaj dalej tę recenzję.

Jak rozpocząć grę w Mega Jack?

Mega Jack automat do gry to bardzo prosta maszyna, co możemy również stwierdzić, uruchamiając tego slota. Bębny zostały umieszczone w 3. oddzielonych kolumnach, na tle Dzikiego Zachodu, na co wskazuje Czerwony Byk i kowboj o imieniu Jack, którzy znajdują się w górnej części planszy, obserwując całą rozgrywkę.

Pasek nawigacji jest intuicyjny, a przyciski stosunkowo duże, co ułatwia korzystanie z tej maszyny. Obok „worka z symbolem $” znajduje się wartość Twojego salda, natomiast pod „i” tabela wypłat, z wartością każdego symbolu. Tuż obok po prawej stronie zlokalizowany został przycisk Menu, który występuje pod postacią 3. poziomych linii. Ikona „głośnika” pozwala na włączenie lub wyłączenie efektów dźwiękowych, abyś mógł jeszcze bardziej skupić się na grze. „?” to przycisk, pod którym znajdziesz wszystkie zasady gry, wraz z wyjaśnieniem funkcji specjalnej, zawartością tabeli wypłat, układem linii wygrywających, oraz opisem każdego przycisku dostępnego w tym tytule.

W dolnej centralnej części paska nawigacji znajduje się 7 kafelków, na których widnieje wartość zakładu. Liczby te mogą się różnić w zależności od tego, jaką wartość początkowo ustaliłeś. Aby zmienić wartość zakładu, możesz skorzystać z przycisków „-” oraz „+”. Po prawej stronie paska znajduje się ikona „konia”, która jest odpowiedzialna za tempo gry. Dostępne są 3 tryby: normalny, szybki i ultra szybki. W zależności od osobistych preferencji możesz go w każdym momencie dostosować. Poniżej symbolu „konia” znajduje się przycisk autoodtwarzania, dzięki któremu nie będziesz musiał ręcznie kręcić bębnami, ponieważ zrobi to za Ciebie automat.

Jeżeli już dostosujesz wszystkie ustawienia gry wraz z wysokością stawki, możesz śmiało rozpocząć grę, korzystając z największego przycisku „Spin”, który uruchomi bębny. Pozostanie Ci teraz jedynie czekanie na wynik losowania, aby dowiedzieć się, czy odbierzesz nagrodę. Producent Wazdan zadbał również o to, abyś stale kontrolował upływ czasu. W najbardziej skrajnej pozycji, w dolnej, lewej części ekranu znajduje się zegar.

Przed rozpoczęciem gry należy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie obowiązują w danej grze. Jest to konieczne, ponieważ dzięki temu będziesz wiedział, na jakie symbole powinieneś polować i które z dostępnych funkcji są najbardziej opłacalne. Ponadto poznanie mechaniki slota i pełnej funkcjonalności sprawia, że nie podejmiesz nieświadomych decyzji, które mogłyby pozbawić Cię nagród.

Bonusy dostępne w slocie Mega Jack

W grze Mega Jack bez rejestracji nie ma zbyt wielu funkcji specjalnych, dlatego jest to z jednej strony zaleta, jak i wada tego slota. Z uwagi na prostotę tej maszyny, deweloper zdecydował się na nieimplementowanie tutaj funkcji, które wpłynęłyby na doświadczenia gracza. Ilość nie zawsze znaczy jakość, dlatego dokładnie tak jest w przypadku tej produkcji. Ponadto RTP jest wystarczająco wysokie, więc dodanie większej liczby funkcji, byłoby nieopłacalne dla Polskie kasyna i sprawiłoby, że to gracz cieszyłby się większymi szansami na wygranie nagród, co byłoby niedorzeczne.

Mega Jack gra została wyposażona w Dziki Symbol, który występuje pod postacią tytułowego Jacka, który ma na głowie kapelusz. Symbol Wild zastępuje wszystkie inne dostępne ikony w grze, pomagając Ci stworzyć zwycięską kombinację. Ponadto, kiedy wylosujesz ścianę takich samych symboli, Twoja wygrana będzie pomnożona 3 razy. Brak obecności Scatter nie jest zauważalny, z uwagi na dużą wypłacalność tej maszyny.

Teraz nadszedł czas, abyś poznał wartość każdej ikony dostępnej w grze. Przedstawione w tabeli wartości dotyczą minimalnej stawki zakładu wynoszącej 0,20 coinów. Zapoznaj się z nią, aby mieć lepszą orientację co do najlepiej płatnych symboli w tej pozycji.

Symbol x3
Jack (WILD) 32,00
Czerwony byk 16,00
BAR 8,00
Gwiazda z logiem „Wild Jack” 1,60
7 0,80
Dzwonek 0,80
Arbuz 0,80
Winogrona 0,80
Malina 0,40
Truskawka 0,40
Śliwka 0,40
Pomarańcza 0,20
Cytryna 0,20
Wiśnie 0,10

Na podstawie powyższych informacji możesz zauważyć, że najbardziej opłacalnymi przedmiotami jest Jack, Byk oraz BAR, z kolei najmniej korzystne ikony to Pomarańcza, Cytryna oraz Wiśnie. W każdym przypadku wymagana liczba symboli, które wypłacą Ci nagrodę to 3. Wylosowanie większej ilości nie wpłynie na wysokość wygranej podczas danego zakręcenia. Oczywiście w przypadku, gdy na linii wygrywającej wylosujesz symbol Wild oraz 2 inne identyczne owoce, nadal osiągniesz wygraną.

Mega Jack automat — podsumowanie i nasza opinia

Mega Jack to klasyczna maszyna owocowa, na której gra się bardzo łatwo i komfortowo. Zasady są banalne, więc z ich przyswojeniem powinni poradzić sobie zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Producent Wazdan nie zaimplementował w tej maszynie wielu funkcji specjalnych, natomiast nadal możesz korzystać z pomocy ikony Wild, która jest w stanie spełnić warunki zwycięstwa w momencie, kiedy będziesz potrzebował 3. symbolu.

Grafika tej maszyny również znajduje się na wysokim poziomie, a kolorystyka jest miła dla oczu, które nie męczą się podczas dłuższych sesji gry. Uwzględniając średnią zmienność tej maszyny oraz wysoki wskaźnik RTP należy stwierdzić, że jest to opłacalny slot, na którym możesz zdobyć ogromne nagrody.Jeżeli chciałbyś doświadczyć najlepszych wrażeń kasynowych, już teraz zagraj w darmową wersję tej gry, która jest dostępna na naszej stronie bez rejestracji. Powodzenia!