Mega Joker

Star Star Star Star Star

Mega Joker – wiele tabel wypłat do wyboru!

W Mega Joker automat mega zaskoczeniem będzie dla was na pewno wiele tabel wypłat, z których będziecie mogli skorzystać w trakcie rozgrywki. Ten slot od NetEnt ma wam do zaoferowania aż 3 różne tabele, które będziecie mogli wybierać z pomocą kredytów w waszym Supermetrze. Supermeter to drugie saldo, które doładowywane jest wygranymi. Środki z Supermetru możecie w dowolnym momencie przenieść do głównego salda, ale wówczas tracicie możliwość wyboru tabeli wypłat, ponieważ to właśnie z Supermetra zabierane są środki, które poświęcacie na zakład w dwóch górnych tabelach wypłat.

Oprócz Supermetra ta owocówka ma wam do zaoferowania 3 bębny i 5 zwycięskich linii. Ponadto ciekawym elementem tej gry hazardowej jest bardzo szeroki zakres RTP (85,28% – 99%), które zależne jest w dużej mierze od wybranej przez gracza tabeli wypłat oraz umiejętności obsługi Supermetera. Zresztą, słowa nie opiszą w pełni tego, co na was czeka. Zagrajcie więc w Mega Joker bez rejestracji na naszej stronie i spróbujcie zgromadzić mnóstwo kredytów w waszym Supermetrze. Darmowa gra pozwoli wam na zdobycie cennego doświadczenia, które na pewno będzie przydatne, jeżeli zdecydujecie się na grę na prawdziwe pieniądze w prawdziwym kasynie.

Czym zaskoczy gracza Mega Joker?

Jeżeli wiele tabel wypłat nie było dla was dużym zaskoczeniem, to na pewno grafika i interfejs zwali was z nóg. Zacznijmy więc od opisu grafiki. Po uruchomieniu gry gracz staje przed prawdziwym slotem. Dosłownie – Mega Joker imituje klasyczny automat slotowy, z którym starsi gracze mieli okazję zetknąć się w barach i pubach. Wszystkie przyciski i tabela wypłat, widoczne są bezpośrednio na slocie tak jak w prawdziwych grach owocowych. NetEnt zadbał również o to, żeby symbole w tabeli wypłat podświetlały się w określonej kolejności na wzór błyskających światłami fizycznych slotów.

Poza wiernym odwzorowaniem prawdziwego slotu Mega Joker gra może pochwalić się wieloma świetnymi symbolami, które od strony wizualnej prezentują się po prostu świetnie. Ponadto po wylosowaniu zwycięskiej linii tabela wypłat podświetla się, wskazując nam wygraną kombinację symboli. Jak na z pozoru prostą owocówkę od strony wizualnej naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Podobnie sprawa wygląda z interfejsem i nawigacją. Przejdźmy zatem do omówienia panelu, który znajduje się na dole ekranu.

  • Po prawej stronie gracz może wybrać jedną z monet, która określa wysokość zakładu.
  • Zaraz obok monet widoczne są 2 przyciski: „Bet” oraz „Spin”. „Bet” pozwala na zmianę tabeli wypłat za pomocą kredytów z Supermetera. „Spin” rozpoczyna pojedyncze losowanie.
  • Po lewej stronie bębnów gracz może sprawdzić wysokość zakładu „Bet”, saldo „Coins” oraz ostatnią wygraną pod napisem „Win”.
  • Przycisk „Collect”, który również znajduje się po lewej stronie, pozwala na zgarnięcie pieniędzy z Supermetera do salda.
  • „?” znajdujący się w lewym dolnym rogu prowadzi do szczegółowych informacji na temat zasad gry.

Przed zakręceniem bębnami powinniście zajrzeć właśnie do zakładki informacyjnej. Zawarte tam informacje będą wam potrzebne do podejmowania świadomych decyzji w trakcie gry w kasynie online. Jeżeli poznacie zasady rozgrywki, to na pewno nic nie zaskoczy was podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Symbole i bonusy w grze Mega Joker

Niestety nie będziecie mogli wylosować w Mega Joker automat do gry żadnego bonusowego symbolu. Ale za to w Mega Joker online spotkacie się z aż 3 tabelami wypłat. Przyjrzyjmy się im z bliska! Początkowa tabela wypłat wygląda następująco (po wylosowaniu 3 symboli):

Symbol Mnożnik 
Błazen 20-400
Skarby 2000
Dzwonek 200
Arbuz 80
Cytryna lub wiśnia 20

Z kolei druga tabela pozwala wam na wylosowanie następujących symboli:

Symbol Mnożnik 
Błazen 100-2000
Szczęśliwa siódemka 800
Dzwonek 600
Arbuz 500
Cytryna lub winogrono 200
Pomarańcza lub wiśnia 100

Trzecia i zarazem najciekawsza tabela ma wam do zaoferowania:

Symbol Mnożnik 
Błazen lub szczęśliwa siódemka 2000
Dzwonek 1200
Arbuz 1000
Winogrono 500
Cytryna 400
Pomarańcza lub wiśnia 200

Ponadto w tej tabeli po wylosowaniu 9 błaznów możecie liczyć na wygraną w zakresie mnożnika 100-2000.

Mega Joker slot – mega zabawa

Bez wątpienia NetEnt stawia gracza przed oryginalnym slotem. Nie spotkacie się często ze slotem, który pozwala wam na wybór tabeli wypłat. Smaczku dodają również symbole błaznów, które w zależności od tabeli i ułożenia oferują różne mnożniki.

Naszym zdaniem początkujący gracze powinni rozpocząć swoją slotową przygodę od Mega Joker demo. Nie jest to prosta gra, ale na pewno przyniesie wam dużo zabawy. Nie powinniście rozpoczynać przygody z Mega Joker od gry na prawdziwe pieniądze, właśnie ze względu na Supermeter, który trzeba zrozumieć.

Z tego właśnie powodu zachęcamy was do darmowej gry na naszej stronie, gdzie dobrze poznacie tę grę i po setkach losowań będziecie mogli stwierdzić, czy warto przejść do kasyna online, żeby grać w Mega Joker z wykorzystaniem prawdziwych złotówek. Czekamy na Ciebie graczu i życzymy wielu udanych losowań!