Mucha Mayana

Star Star Star Star Star

Kilka słów o automacie Mucha Mayana

W dzisiejszym artykule rozłożymy na czynniki pierwsze kolejną kultową propozycję programistów Quickspin, firmy założonej w 2011 roku, od lat tworzącej jedne z najlepszych gier slotowych online. Tym razem szczegółowo omówimy mocno tematycznego jednorękiego bandytę o tajemniczym tytule Mucha Mayana.

Gra osadzona została w klimacie niezwykle kolorowym, a wręcz bajkowym. Producenci mocno zwracają uwagę na tematykę slota. Motywem przewodnim tej produkcji jest plemię Majów – mocno rozwiniętej cywilizacji kolumbijskiej. Symbole, otoczenie i efekty dźwiękowe pod każdym względem nawiązują do przyjętej tematyki.

Ta gra hazardowa na pierwszy rzut oka zaskakuje małym ekranem gry. W pierwszej kolejności widocznych jest zaledwie 9 pól gry opartych na 3 bębnach w 3 rzędach. Bez obaw, gra posiada szeroko rozwinięta ofertę bonusową, która w odpowiednim momencie dodaje bębny i odblokowuje kolejne pola gry.

Przeanalizujmy wszystkie funkcje tej maszyny. Zapoznajmy się z instrukcjami obsługi, prześledźmy tabelę wypłat oraz omówmy ofertę bonusową Mucha Mayana online. Testuj grę razem z nami na żywo! Wejdź do świata Majów już teraz. Dla każdego czytelnika udostępniamy wersję testową gry. Rozpocznij grę w Mucha Mayana bez rejestracji na naszej stronie internetowej całkowicie bez opłat.

Wskazówki do gry w Mucha Mayana

Automat na pierwszy rzut oka zaskakuje kolorystyką. Gra wykonana została w bajkowym stylu. Zawarte w niej symbole oraz interfejs jasno nawiązują do dzikiej cywilizacji Majów. Elementy i dopracowanie szczegółów wykonane zostało na wysokim poziomie. Automat samym wyglądem zachęca do gry i ciągłego odkrywania jego tajemnic.

W grze zastosowano łącznie 8 różnych symboli. Nie jest to wiele, dlatego wygrane w tym slocie zdarzają się naprawdę często. Każdy symbol jest pieczołowicie dopracowany. Zastosowano tutaj cztery kolorowe symbole z postaciami kultury Majów oraz cztery podobne lecz różnokolorowe kamienie szlachetne (klejnoty). Poniżej prezentujemy szczegółową listę dostępnych w grze symboli wraz z kwotami wypłat dla poszczególnych trafień w podstawowym ekranie gry (przy stawce 100 kredytów).

Symbol x3 x4 x5
Czerwona maska 100 200 600
Lampart 60 120 300
Sowa i żmija 40 100 200
Klejnot (zielony szary, różowy, błękitny) 16 24 32

W początkowej fazie gry, maszyna losuje symbole spośród 3 dostępnych bębnów. W przypadku wylosowania przynajmniej jednej pełnej linii w grze maszyna aktywuje 2 dodatkowe bębny. Z kolejnymi trafieniami odblokowywane są kolejne pola i mnożniki wygranych, aż do momentu odkrycia wszystkich 15 miejsc.

Obsługa i nawigacja automatu są bardzo proste i intuicyjne. Mimo skomplikowanej na pierwszy rzut oka oferty, gra zaskakuje swoja prostotą. Już po kilku pierwszych przekręceniach da się w pełni zrozumieć system i sposób rozgrywki. Rozgrywka nie pozwala na ustawienia linii rozgrywających. Producenci z góry narzucili tutaj swój system gry.

Jednak przed rozpoczęciem zabawy należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem w Mucha Mayana. Informacje te znajdują się w menu gry. Menu otwierane jest za pomocą przycisku usytuowanego w prawym dolnym rogu ekranu. W tym miejscu należy zapoznać się z ofertą i regulaminem w Mucha Mayana demo.

Tuż nad opisywanym wyżej przyciskiem znajduje się kolejny button, tym razem prowadzący do menu z wyborem stawki na pojedyncze zakręcenie. Minimalny bet dla spin to już 0,25 żetonu, zaś maksymalnie zaryzykować można aż 100 żetonów. Po odpowiedniej konfiguracji pola stawki można w końcu przejść do właściwej rozgrywki. Największy przycisk z prawej strony ekranu odpowiedzialny jest za zakręcenie bębnami. U samej góry z prawej strony, dostępne są dodatkowe opcje takie jak automatyczna gra z możliwością konfiguracji indywidualnej, tryb pełnoekranowy oraz funkcja szybkiej gry.

Oferta specjalna w Mucha Mayana

Procent zwrotu dla tej gry to aż 96,63%. W grze często aktywowane są rundy bonusowe w postaci trybu Respins. W przypadku wylosowania na ekranie gry tak zwanych symboli rozszerzających, gracz bierze udział w rundzie bonusowej. Jest to swoistego rodzaju darmowe zakręcenie, przed którym poszerzany jest ekran rozgrywki oraz przyznawany jest mnożnik wygranej x2. Odblokowane zostają kolejne pola z symbolami. W przypadku natrafienia na taki sam symbol rozszerzający, gracz otrzymuje kolejny darmowy spin z nowymi polami do dyspozycji i mnożnik w wysokości x3.

W momencie, gdy z każdym kolejnym darmowym spinem na ekranie gry zostaje wylosowany symbol rozszerzający, gra trwa do momentu wypełnienia całego ekranu tym samym elementem. W przypadku wypełnienia całego ekranu jednakowym elementem uaktywniona jest funkcja Mucha Mayana. W tej sytuacji gracz losuje dodatkowy mnożnik od x4 do nawet x20.

Słowami podsumowania o Mucha Mayana

Mucha Mayana automat z pewnością zaskoczy nie jednego gracza żadnego przygodowego wideo slota. Oryginalna w swoim rodzaju oferta bonusowa zaskakuje za każdym razem, gdy na nowo rozkręcisz skamieniałe bębny Majów. Gra zasługuje na pochwałę nie tylko ze względu na ciekawe rozwiązania bonusowe. Twórcy dopracowali tę produkcję pod każdym możliwym względem. Szczerze polecamy tę grę, na pewno nie będziecie żałować! W Mucha Mayana gra się po prostu wyśmienicie!

Sprawdź swoje szczęście i zakręć bębnami bez ograniczeń. Mucha Mayana automat do gry dostępny jest na naszej stronie internetowej bez żadnych opłat. Graj bez rejestracji za wirtualną stawkę już teraz. Życzymy wysokich wygranych.