Phoenix Sun

Star Star Star Star Star

Phoenix Sun — przegląd slota online

Phoenix Sun automat został wyprodukowany przez Quickspin, jedną z najbardziej prestiżowych firm, zajmujących się tworzeniem oprogramowania kasynowego na całym świecie. Jest to idealna maszyna dla osób, które uwielbiają gry z motywem starożytnego Egiptu, ponieważ główną postacią jest tutaj Feniks. Wskaźnik RTP jest przyzwoity i wynosi 96,08%.

Phoenix Sun online to gra posiadająca 5 bębnów, 3 linie wygrywające, oferująca 243 sposoby na wygraną, natomiast wykorzystując pełen potencjał tej maszyny, siatka bębnów może rozszerzyć się do 6 × 5 a liczba wygranych do 7776. Aby sukces był jeszcze bardziej prawdopodobny, deweloper Quickspin wyposażył tego slota w kilka funkcji specjalnych, które znacznie zwiększają szanse na wygraną.

Minimalny zakład, jaki możesz postawić w Phoenix Sun bez rejestracji, wynosi 0,25€ z kolei maksymalny 100,00€. Są to racjonalne poziomy, które powinny zaspokoić zarówno high rollerów, jak i początkujących graczy.

Wielu użytkowników przed rozgrywką na prawdziwe pieniądze chce sprawdzić swoje szczęście w grze demonstracyjnej. Warto zaznaczyć, że jest to doskonały pomysł, ponieważ dzięki temu możliwe jest lepsze poznanie zasad, a potencjalna porażka nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji. Jeśli chciałbyś zagrać w Phoenix Sun demo, to możesz to zrobić na naszej witrynie. Na naszej liście gier, znajdziesz również wiele innych tytułów, które mogą Cię zainteresować. Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na temat omawianej maszyny, to czytaj dalej ten przegląd. Miłej lektury!

Jak rozpocząć grę w Phoenix Sun?

Phoenix Sun automat do gry nie jest skomplikowaną maszyną podobnie jak większość gier pochodząca ze studia Quickspin. Bębny znajdują się w złotej zabudowie, a nad nimi znajduje się tytułowy Feniks, który nadzoruje całą rozgrywkę. Kolorystyka interfejsu jest dobrze stonowana, dzięki czemu podczas dłuższych sesji, wzrok się praktycznie nie męczy. Jeżeli chodzi o pasek nawigacji, to znajduje się on w dolnej części planszy tuż pod bębnami. Wszystkie przyciski są bardzo wyraźne i intuicyjne, dzięki czemu zawsze trafisz tam, gdzie będziesz chciał.

Przycisk Menu został oznaczony jako „trzy poziomie kreski”. Możesz tam zapoznać się z wyjaśnieniem wszystkich funkcji, jakie są dostępne w slocie oraz wartością każdego symbolu. W kafelku oznaczonym jako „Balance” możesz sprawdzić stan swojego konta, z kolei w „Bet Ways” wyświetlana jest liczba możliwych sposobów na osiągnięcie zwycięstwa. „Total Bet” określa całkowitą wartość Twojego zakładu, a „Win” prezentuje jaką nagrodę uzyskałeś podczas danej rundy.

Aby dostosować stawkę, musisz skorzystać ze strzałek. 3 ostatnie przyciski dotyczą bezpośrednio gry. Pierwszy z nich to „Auto Play”, klikając go, sprawisz, że rozgrywka będzie toczyć się automatycznie bez Twojego udziału. Maksymalna liczba automatycznych obrotów wynosi 1000. Pod tym przyciskiem znajduje się przycisk „Fast Play”, który przyspiesza tempo gry. Jeżeli wszystkie ustawienia dostosowałeś pod siebie, to możesz zakręcić bębnami, korzystając z przycisku „Spin”, który jest najbardziej wysunięty w prawo.

Oczywiście przed rozpoczęciem gry zarówno na tym slocie, jak i innych zalecane jest zapoznanie się z instrukcją gry i zasadami, jakie obowiązują w danej maszynie. Dzięki temu nie będziesz podejmował nieświadomych decyzji, które mogą mieć wpływ na Twoje ostatecznie doświadczenie z grami hazardowymi.

Instrukcje często bywają bardzo długie, natomiast nigdy nie powinieneś rozpoczynać zabawy nawet w wersji demonstracyjnej bez odpowiedniego przygotowania. W tej recenzji dokładnie omawiamy cały proces gry, tak abyś nie musiał korzystać z innych źródeł, ponieważ zarówno Tobie, jak i nam zależy na tym, aby Twoje przygoda była udana.

Bonusy dostępne w slocie Phoenix Sun

Phoenix Sun gra została wyposażona w wiele funkcji specjalnych, które sprawiają, że rozgrywka jest bardziej dynamiczna i interesująca, a potencjalne szanse na zdobycie wysokich nagród są zdecydowanie większe.

Chociaż symbole Wild nie mają wartości pieniężnej, zastępują one wszystkie inne symbole w grze, aby utworzyć wygrywającą kombinację podobnie jak w większości dostępnych gier na rynku. Jednak wyjątkowy symbol Phoenix Wild aktywuje funkcję premii za wygraną Phoenix Rising Respins. Za każdym razem, gdy aktywujesz ten symbol, staje on w płomieniach, wystrzeliwując kule ognia na odblokowane rzędy powyżej, uwalniając trzy nowe symbole i oczywiście więcej sposobów na wygraną. Im lepiej Ci idzie, tym więcej spinów otrzymasz. Jedynym niewielkim minusem, jaki dostrzegamy, jest fakt, że symbole nie zatrzymują się w miejscu podczas ponownego zakręcenia. Jednak dzięki odsłonięciu większej liczby rzędów i symboli masz większe szanse na wygraną w kolejnych obrotach.

Z racji tego, że w tym slocie online nie ma ikony Scatter, potrzebujesz 5 symboli Phoenix Wild na raz lub podczas re-spinów, aby uruchomić rundę darmowych obrotów. Po pojawieniu się tych symboli zostaniesz nagrodzony 8 darmowymi spinami z pełnym zestawem bębnów i ogromną liczbą 7,776 możliwości zdobycia nagrody. Teraz gdy już wiesz, na jakie funkcje możesz liczyć, warto, abyś poznał wartość każdego symbolu przy stawce zakładu wynoszącej 1,00€.

Symbole x3 x4 x5
Faraon 0,25 0,50 1,00
Kobieta 0,25 0,40 0,75
Fioletowy kot, Skarabeusz, Zielony pies 0,20 0,30 0,60
K, Q, J, 10, A 0,10 0,15 0,20

Z powyższej tabeli możesz wysnuć wniosek, że najbardziej opłacalne symbole to Faraon oraz Kobieta, z kolei najmniej opłacalne jest trafienie „karcianych symboli”. Natomiast w przypadku uruchomienia darmowych free spins, możesz rozbić bank, ponieważ maksymalna nagroda w tej grze może wynosić 1,649x początkowego zakładu.

Phoenix Sun automat — wniosek i nasza opinia

Phoenix Sun to klasyczny slot, który zapewnia znakomitą zabawę i oferuje ogromne szanse na zdobycie dużej wygranej. Reguły są bardzo proste, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów, aby je zrozumieć, a dodatkowe funkcje specjalne powodują, że gra się dynamiczniej, a każdy dodatkowy darmowy spin wywołuje ciarki.

Quickspin po raz kolejny udowadnia, że jest topowym deweloperem, który potrafi dobrze zbalansować funkcje wraz z wartością ikon. Pomimo że brakuje tutaj ikon Scatter, to Wild ponadprogramowo spełnia swoje zadanie. Średnia wariancja i wysoki wskaźnik RTP powodują, że jest to opłacalna maszyna. Jeżeli poszukujesz gry w automaty za darmo, która oferuje duże szanse na wygraną i jednocześnie zapewnia same pozytywne wrażenia, to już teraz zagraj w wersję demonstracyjną na naszej stronie oraz możliwość gry w legalnym kasynie online!