Polar Fox

Star Star Star Star Star

Polar Fox – gra, która nadal bawi

W Internecie jest wielu jednorękich bandytów, Polar Fox od Novomatic to kolejna tradycyjna pięciobębnowa gra slotowa osadzona w odległych zimowych krainach. Jako jeden z najdroższych projektów firmy, Polar Fox automat miał swoją premierę w 2011 roku i do dziś cieszy graczy na całym świecie. Po samej nazwie maszyny można by się spodziewać, że główną rolę odgrywa tu lis, ale zagłębiając się w grę, odkryjesz inne gatunki zwierząt futrzastych, którym niestraszna jest zima. Dodatkowe elementy i bonusy dostępne w grze, urozmaicą Ci całą rozgrywkę.

Polar Fox automat do gry oferuje aż do 10 linii wygrywających (przebieg każdej zaznaczony jest na ekranie w celu ułatwienia rozgrywki) w 3 rzędach i 5 kolumnach oraz z wieloma bonusami i opcją Autoplay. Graczy na pewno ucieszy fakt, że aby zagrać w grę nie ma potrzeby tracić czasu na podawanie swoich danych. Polar Fox demo dostępna jest na naszej stronie absolutnie za darmo i bez rejestracji. Warto jest więc zagłębić się w świat Polar Fox, opanować go do perfekcji, a następnie spróbować szczęścia grając już prawdziwymi pieniędzmi w naszym kasynie online.

Jak korzystać z automatu Polar Fox?

Polar Fox Gra jest nadzwyczaj prosta – zakręć bębnami, pozwól szczęściu dopasować elementy i zbieraj nagrody! W polarnej scenerii o zimnych kolorach i szczegółowej grafice, znajdziesz standardowe symbole takie jak A, J, Q, K, oraz 9, 10. Oprócz nich podczas gry towarzyszyć Ci będzie 5 pięknie zaprojektowanych futrzastych zwierząt, tytułowy lis (Wild) oraz zorza polarna reprezentująca symbol Scatter. Wszystko to o nieprzeciętnej animacji i ujmującej aurze. Ikony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przy każdej trafionej kombinacji zwróciły na siebie uwagę animacją i dzwiękiem.

Zalecane jest zapoznać się zasadami gry, jak i dostępnymi kwotami przypisanymi do każdego elementu. Informacje o wartości wszystkich symboli znajdziesz pod przyciskiem Paytable (zaznaczonym małą literą „i”) w  zakładce menu, która znajduje się po prawej stronie ekranu. W tym samym menu możesz dostosować grę do swoich potrzeb. Do wyboru jest od 1 do 10 linii wygrywających, a kwota postawiona na każdą linie waha się od 0.10 do 10 monet. Pod suwakami znajdziesz opcje Max Bet która automatycznie maksymalizuje zastawioną kwotę. W zależności od Twoich ustawień, kwoty w Paytable zmieniają się.

Wartościami możesz również manipulować używając przycisków na klawiaturze. Strzałki góra – dół odpowiadają za ilość linii, a strzałki prawo – lewo odpowiadają zastawionym kwotom. Jeśli chcesz aktywować Auto Spin, należy przytrzymać przycisk start po prawej stronie ekranu. Automat będzie wtedy kontynuował losowanie, aż do momentu, kiedy sam go zatrzymasz klikając jednorazowo w ten sam przycisk. Na dole interfejsu znajdziesz trzy kwoty. Pierwsza od lewej (Credit) to ilość monet, jaką na ten moment posiadasz. Następnie, w centrum (Bet) widnieje stawka ustawiona za jedną grę. Po prawej stronie (Last win) możesz zobaczyć swoją ostatnią wygraną.

Okazje, bonusy i mini gra w Polar Fox

Najbardziej opłacalnym symbolem w całej grze jest biały lis (Wild). Może on ci przynieść nawet do 90000 monet zysku. Zwierzę te jest w stanie podwoić wartość i zastąpić każdy inny element (oprócz symbolu Scatter). Jeśli grając Polar Fox online szczęście Ci sprzyja i trafisz na 3 symbole Scatter, które są reprezentowane przez zorzę polarną, zostanie uaktywnionych 15 darmowych gier, a wygrana z każdej z nich będzie liczona razy trzy!

Oprócz tego, jeśli potrzeba Ci większej dawki ekscytacji, każdą Twoją wygraną możesz podwoić nawet do 5 razy w dostępnej mini grze. Mała karciana rozgrywka polega na odgadnięciu jakiego koloru będzie kolejna karta – czerwona lub czarna. W momencie kiedy wybierzesz poprawnie, Twoja wygrana podwoi się, lecz w przypadku, kiedy nie trafisz – tracisz wszystko, co wygrałeś w danej rundzie.

Jeśli jednak jednorazowe podwojenie kwoty Ci wystarczy, a większej straty nie chcesz ryzykować, w każdym momencie mini gry możesz zebrać swoją wygraną. Tabela nagród w Polar Fox (10 linii wygrywających po 1 monecie każda – w sumie 10 monet za jeden Spin):

Symbol x2 x3 x4 x5
10, J, Q 5 25 100
A, K 10 50 125
9 2 5 25 100
Zając 20 100 400
Sowa, Gronostaj 2 25 125 750
Jeż, Łasica 15 75 250
Lis polarny (Wild) 10 250 2500 9000
Zorza polarna (Scatter) 20 50 200 5000

Polar Fox – warto?

Polar Fox jest automatem hazardowym wartym poświęcenia chwili czasu i zagłębienia w fantastyczny świat, o przepięknych barwach i starannie dobranej szacie graficznej jaką oferuje nam Novomatic. Polar Fox online przepełniona jest przeuroczymi futrzastymi zwierzętami, które towarzyszą Ci w tej wyjątkowej, o polarnym charakterze rozgrywce.

W pełni personalizowana i prosta w użyciu, pozwala na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo, w grze będziesz mieć okazję zagrać w mini game karcianą, oraz napotkasz wiele innych bonusów zwiększających Twoje wygrane kwoty. Jeśli szukasz czegoś niezwykłego, Polar Fox bez rejestracji jest dostępny na naszej stronie kasyna online. Życzymy powodzenia i wielkich wygranych w tej mroźnej, ale za to przyjemnej atmosferze!