Pudzianator

Star Star Star Star Star

Pudzianator – recenzja automatu slotowego

Pudzianator automat hazardowy do gry opracowany przez polskiego producenta Promatic Games, to jedna z najbardziej oryginalnych maszyn hazardowych na rynku. W sieci pojawiła się w 2019 roku, zyskując niemal natychmiast ogromne rzesze fanów. Twarzą slotu jest Mariusz Pudzianowski, zawodnik MMA oraz wielokrotny mistrz Polski, Europy i Świata w zawodach Strongman.

Osoby, które chcą spróbować swoich sił w grze Pudzianator demo bez ryzyka utraty pieniędzy, powinny skorzystać z naszej strony. Pudzianator gra dostępna jest całkowicie za darmo i nie wymaga zakładania konta.

Skorzystanie z wersji demo to idealny sposób na rozgrzewkę i dokładne poznanie specyfiki slotu. Jest to niewątpliwie istotny krok przed przystąpieniem do rozgrywek za prawdziwe pieniądze w naszym kasynie online.

W jaki sposób grać na automacie Pudzianator?

Oprawa graficzna automatu jednoreki bandyta nawiązuje do sportowego doświadczenia Mariusza Pudzianowskiego. Maszyna posiada 5 bębnów, 3 rzędy oraz 27 linii wygrywających. Na ekranie widnieją charakterystyczne, związane ze sportem symbole. Ich dopełnieniem są plansze z podobizną Strongmana oraz cyfry i litery.

Po uruchomieniu gry pojawia się pasek ładowania i napis z nazwą producenta oraz krótkie intro przedstawiające głównego bohatera. Filmik wzbogacony został o efekty świetlne oraz zagrzewającą do walki muzykę. W prawym górnym rogu wyświetla się przycisk służący do powiększenia ekranu.

Po zakończeniu intro na pierwszym planie pojawia się podobizna ,,Pudziana” na tle hali sportowej z wypełnionymi niemal po brzegi trybunami oraz ringiem. Gracz obserwuje wszystko z perspektywy widza, dzięki czemu może poczuć się jak na prawdziwych zawodach sportowych.

Przed oczami użytkownika pojawia się plansza z symbolami, a pod nią grafika przedstawiająca pas mistrzowski. To właśnie on służy do nawigowania grą. Pudzianator automat dysponuje również funkcją, która umożliwia ustawienie stawki za pojedynczy obrót. Znajduje się ona po lewej stronie pasa. Po prawej stronie panelu sterowania widnieje napis BALANCE, czyli saldo, oraz WIN będący licznikiem wygranej.

Po szczegółowym zapoznaniu się z zasadami gry przychodzi czas na uruchomienie maszyny Pudzianator. Gra rozpoczyna się po kliknięciu w przycisk PLAY widoczny na pasie mistrzowskim. Warto zwrócić uwagę również na jego boczne przyciski, które pełnią istotną funkcję: MAX BET służy do ustawienia maksymalnej stawki za pojedynczy obrót, natomiast Autoplay to przycisk do gry automatycznej.

Niezbędnym krokiem przed rozpoczęciem gry jest zapoznanie się z jej zasadami. Jest to szczególnie ważne w przypadku rozgrywek za pieniądze – niewiedza może przysporzyć użytkownikowi nie lada problemów, zwłaszcza utraty dużej gotówki.

Wszystkie niezbędne informacje kryją się pod symbolem koła zębatego widocznego w lewym dolnym rogu ekranu. Przedstawione są one w formie tabeli, co czyni je znacznie bardziej przejrzystymi i zrozumiałymi dla gracza. Aby je otworzyć, należy wejść w zakładkę oznaczoną literą „i”, a następnie kliknąć w znak zapytania.

W panelu dostępne są również plansze przedstawiające kombinacje linii wygrywających oraz ustawienia głośności i automatycznego odtwarzania. Z tego poziomu można także zakończyć grę, powiększyć i zmniejszyć ekran oraz poznać wartość wygranych.

Bonusy i symbole specjalne w slocie Pudzianator

Pudzianator online gwarantuje graczom nie tylko doskonałą zabawę, ale również wachlarz atrakcyjnych bonusów, promocji oraz symboli specjalnych gwarantujących dodatkowe profity. Symbole specjalne to:

  • SCATTER: odpowiada za funkcję darmowych obrotów (do 405 spinów) i nie musi występować na jednej linii wypłat. W rundzie Scatter wygrane się podwajają.  
  • WILD: zastępuje inne symbole, zwiększając możliwość wygranej 

Gamble to niewątpliwie jedna z najciekawszych opcji bonusowych w automacie Pudzianator. Pozwala ona podwoić wygraną, ale wiąże się także z ryzykiem utraty wszystkich środków.     Przycisk GAMBLE odblokowuje się dopiero po trafieniu wygrywającej kombinacji. Uruchamia on nowy ekran, na którym pojawia się Mariusz Pudzianowski oraz dwie hostessy z tablicami HIT i MISS. Gracz musi zdecydować, czy ,,Pudzian” odda celny cios w swojego przeciwnika, czy spudłuje. Jeśli dokona trafnego wyboru, jego wygrana zostanie podwojona. W tablicy są podane symbole i ich wartości przy zakładzie 2 kredyty.

SYMBOL 5x 4x 3x
Pas mistrzowski 80 8 2
Rękawice 40 8 1,60
Opona, Kowadło 20 4 1,20
A, K 12 2 0,40
J, Q, 10, 9 8 1,60 0,40
Scatter 4 1,60 0,80

Gra Pudzianator – nasza opinia o slocie

Pudzianator to automat godny uwagi nie tylko ze względu na atrakcyjne bonusy, ale również ciekawą i przejrzystą grafikę oraz intuicyjny interfejs. Dodatkową zaletą są nieskomplikowane zasady gry oraz atmosfera autentycznych zawodów sportowych. Z pewnością stanowi on doskonałą opcję zarówno dla początkujących, jak zaawansowanych graczy. Użytkownicy naszej strony mogą uruchomić automat Pudzianator bez rejestracji i korzystać z niego całkowicie za darmo. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim powodzenia i wielkich wygranych!