Roman Legion

Star Star Star Star Star

Roman Legion – Recenzja Automatu Online

Z automatem Roman Legion od dewelopera Gamomat trafiamy prosto na pole bitwy, gdzie stajemy w szeregach rzymskiej armii, która gotowa jest walczyć z każdym oprawcą, aby bronić swoją ziemię i rodziny. Gra nawiązuje do zamierzchłych czasów, kiedy to armia rzymska siała popłoch w całej Europie. Automat gwarantuje przeżycie wielu spektakularnych bitew, wszystko zależy od odpowiedniej strategii i zaleceń generała. Wykorzystaj bataliony żołnierzy, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Rozgrywka w Roman Legion automat do gry za darmo odbywa się na olbrzymiej tablicy, która posiada zaledwie 5 płatnych linii. W mechanice gry znajdziemy kilka funkcji specjalnych w tym darmowe obroty, jak również dodatkowe lepkie symbole Wild, które mogą wypełnić dosłownie całą tablicę, powodują olbrzymie wygrane. Dołącz do rzymskiego legionu i powalcz o jackpot o wartości dochodzącej do x2,500 od postawionej stawki.

Każdy użytkownik, który chce wziąć udział w swojej największej bitwie, może przygotować się do przystąpienia w szeregi wojska, wykorzystując wersję Roman Legion demo. Dostępna jest ona całkowicie za darmo na naszej stronie i stanowi doskonałą możliwość na przetestowanie całej mechaniki gry. Mimo, że jest to darmowa wersja gry, posiada ona pełny zestaw funkcji, dzięki czemu gracz może bardzo dobrze przygotować się do gry na prawdziwe pieniądze w aktualnym kasynie online.

Jak grać na automacie Roman Legion?

Roman Legion to automat posiadający standardową tablicę zawierającą 5 bębnów, 3 rzędy i 5 stałych płatnych linii. Minimalna stawka w tej grze wynosi 50 monet, natomiast maksymalnie może grać obstawiając 5,000 monet. Poziom RTP w tym automacie jest ustanowiona na poziomie 96,16% .

Ponadto gra dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Gracz może uruchomić rozgrywkę na dosłownie każdym telefonie czy też tablecie. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszej technologii HTML5 oraz zasadom AMP, które odpowiedzialne są za responsywność i kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Nie ma znaczenia czy wykorzystywany jest system operacyjny Android czy też iOS. Automat w sposób automatyczny dostosuje się do posiadanego urządzenia oraz przekątnej ekranu zapewniając optymalną i komfortową rozgrywkę. Wszystko, co potrzebujemy, aby uruchomić grę to stały dostęp do internetu oraz przeglądarkę internetową.

Roman Legion automat posiada bardzo przyjazny interfejs oraz grafikę, w której tle widzimy przygotowane do ataku wojska Rzymskie. Ścieżka muzyczna jest bardzo prosta, w zasadzie ogranicza się wyłącznie do prostych dźwięków pojawiających się w momencie zakręcenia bębnami lub utworzenia zwycięskiej kombinacji. Gracze rozpoczynający przygodę z armią rzymską są zobowiązani wyłącznie do dobrania stawki, gdyż mamy tutaj stałą liczbę aktywnych płatnych linii. Poniżej przedstawiamy listę przycisków dostępnych w tym automacie oraz opis funkcji, jakie pełnią podczas gry:

  • Dwie zakręcone strzałki – przycisk oznaczający spin, kliknięcie oznacza zakręcenie bębnami.
  • Auto – przycisk umożliwiający przejście w tryb gry automatycznej przez określoną liczbę rund.
  • Auto Off – przycisk, który pojawia się na głównej belce zawsze, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z opcji automatycznej gry. Kliknięcie w ten przycisk spowoduje zatrzymanie automatycznych obrotów i przejście w tryb gry manualnej.
  • Max Bet – automatyczne ustawienie maksymalnej stawki w grze.
  • Bet – przyciskami + i – możemy sterować wartością obstawianych zakładów.
  • Koło zębate – przejście do podstawowych ustawień w grze.
  • i – przejście do zasad oraz instrukcji gry.

Rozgrywka na automacie Roman Legion jest bardzo intuicyjna. Konieczne jest jednak aby dokładnie zapoznać się z zasadami stworzonymi przez dewelopera Gamomat. W przypadku automatu Roman Legion całą instrukcję tłumaczącą, w jaki sposób wygląda przebieg gry, znajdziemy klikając w przycisk „i” znajdujący się na głównej belce funkcyjnej.

Funkcje bonusowe oraz tabela wypłat w automacie Roman Legion

W automacie Roman Legion online znajduje się wielu żołnierzy, którzy walczyć będą do ostatniej kropli krwi. Dodatkowe funkcje bonusowe, które napotkamy podczas walki, mogą znacząco zwiększyć morale całego batalionu. Roman Legion posiada funkcje specjalne takie jak symbol Wild, który symbolizowany jest przez rzymskiego generała. Może on zastąpić każdy dowolnie inny symbol w grze oprócz symbolu Scatter, aby ułożyć zwycięską kombinację. Symbolem Scatter w tym przypadku jest jeździec. Posiada on specjalną funkcję, dzięki której możemy aktywować funkcję darmowych spinów. Ułożenie minimum 3 takich symboli na tablicy sprawi, że otrzymamy 10 darmowych spinów.

Podczas darmowych obrotów, gracze mogą uzyskać dodatkową specyfikę działania symboli Wild. Stają się one symbolami lepkimi, oznacza to, że gdy pojawią się na tablicy, zostaną przyklejone do bębnów nawet po rozpoczęciu kolejnych spinów. Ostatecznie możliwe jest wypełnienie całej tablicy symbolami Wild, które wygenerują potężną nagrodę i chwilę odpoczynku dla całej armii.

Mechanika gry posiada również możliwość skorzystania z funkcji „Gamble”. Jest to bardzo popularna funkcja, która uaktywnia się zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Sposób jej działania jest bardzo prosty, gracz musi odgadnąć kolor karty, która za chwilę pojawi się na ekranie. Są dwie możliwości kolor czarny lub czerwony, prawidłowa odpowiedź sprawi, że podwoimy naszą wygraną. Błędna sprawi, że stracimy całą stawkę. Gracze nie muszą angażować całego kapitału, mogą zdecydować o postawieniu wyłącznie połowy wygranej stawki.

Tabela wypłat przedstawiona poniżej zawiera przegląd wszystkich symboli oraz wartość, jaką pełnią podczas gry. Wypłata, jaką możemy otrzymać, zależna jest od stawki, jaką wybierzemy, symbole podzielone są na dwa poziomy. Pierwszym z nich są zwykłe symbole karciane a drugim różne atrybuty wojskowe oraz postacie.

Symbol X2 X3 X4 X5
9, 10, J, Q 5,000 25,000 100,000
K, A 5,000 40,000 150,000
Złote monety i przypinka 5,000 25,000 150,000 750,000
Bandera 5,000 50,000 500,000 1,000,000
Żołnierz 10,000 100,000 750,000 2,500,000

Roman Legion – Nasza opinia

Roman Legion gra to wojenny automat wideo stworzony przez dewelopera Gamomat który zapewnia unikalne doświadczenia z gry na stronie kasyna bez depozytu. Gra posiada wciągającą tematykę i motyw, który znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Otrzymujemy tutaj olbrzymi zakres stawek oraz tabelę wypłat, która gwarantuje olbrzymie emocje i wysokie nagrody. Mechanika gry również sprawia, że z niecierpliwością czekamy na kolejny obrót, który może okazać się jackpotem, który wynosi tutaj x2,500 od postawionej stawki. Deweloper zaimplementował tutaj kilka funkcji specjalnych takich jak darmowe spiny czy dodatkowe lepkie symbole Wild, które sprawiają, że poziom wygranych drastycznie wzrasta. Ponadto gra dostępna jest na wszystkie urządzenia mobilne bez względu czy chcemy grać z wykorzystaniem telefonu lub tabletu bezproblemowo możemy to zrobić. Doskonałą wiadomością jest również fakt, że gra posiada wersję Roman Legion bez rejestracji, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.