Sevens High

Star Star Star Star Star

Sevens High recenzja automatu

Sevens High to gra hazardowa darmowa, która jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do tematyki siódemek. To właśnie liczba siedem jest najczęściej wykorzystywaną liczbą w tematyce gier hazardowych. Od pradawnych lat kojarzona była ze szczęściem i dobrobytem. W grze Sevens High jej obecność także oznacza, że będziemy się bogacić. Nastąpi to szczególnie gdy siódemki zamienią się w symbole wild i znacznie zwiększą swoją wartość. Oprócz siódemek pozostałe symbole w grze to: gwiazdka, dzwonek i kilka owoców.

Sevens High automat do gry został wyprodukowany przez firmę Quickspin. Ta gra, tak jak i inne gry tego producenta posiada bardzo ładną oprawę graficzną. Firma Quickspin mocno skupia się na walorach artystycznych swoich tytułów. W grze Sevens High stoi ona na najwyższym poziomie. Zachwalać można nie tylko grafikę w grze, ale i specjalny system premiowania, który jest dość niespotykany. Po kilku następujących po sobie wygranych wypełniany jest pasek, który zamienia symbole na dodatkowe symbole wild. Wszyscy wiemy, że im jest ich więcej, tym wyższe nasze wygrane. Słowa te w tej grze pasują jeszcze bardziej niż zwykle. Jak dokładnie wygląda wymienianie symboli dowiesz się z czytanej właśnie recenzji gry.

Automat posiada 25 linii wygrywających oraz 5 bębnów. Zakład jest wybierany z przedziału od 0,25 do 100 kredytów. Współczynnik RTP wynosi 96,54%. Jest to wynik wyższy niż średnia wartość dla podobnych slotów wideo.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy specjalną wersję Sevens High bez rejestracji. Sevens High demo to forma rozgrywki, w której walutą się wirtualne żetony. Ich utrata nie uszczupli naszego portfela. Gdy zrestartujesz przeglądarkę możesz rozpocząć od nowa z pełną pulą żetonów. Takie przygotowanie na pewno okaże się pomocne jeśli planujesz zagrać w Sevens High na prawdziwe pieniądze. Gra na prawdziwe pieniądze powinna odbywać się tylko w licencjonowanych legalnych kasynach online. Zawsze sprawdzajmy komu powierzamy nasze pieniądze.

Jak najlepiej grać w Sevens High?

Uruchamiając grę dostrzec możemy na prawdę ładną oprawę graficzną. Symbole ładnie połyskują, animacje są płynne. Ścieżka dźwiękowa w grze jest dynamiczna, zachęcająca do bardziej agresywnej rozgrywki. Przy każdym trafieniu przez bębny przechodzi promień świetlny rozświetlający całą planszę. W trakcie trafienia wypełnia się pasek postępu, który znajduje się po lewej stronie na wysokości bębnów. Sevens High gra wygląda jakby została umieszczona wewnątrz klubu dyskotekowego.

Wszystkie przyciski sterujące zostały umiejscowiona na wygodnym pasku na dole ekranu. Jeśli klikniemy na trzy kreski, to wyświetlą nam się dodatkowe przyciski:

  • Litera i – tabela wypłat i graficzna prezentacja bonusów,
  • Znak zapytania – szczegółowe zasady gry. Warto się z nimi zapoznać. Dostępne są po polsku i wszystko bardzo dobrze tłumaczą.
  • Zegarek – historia gry. W wersji demo jest ona niedostępna.

Koło zębate otwiera małe ustawienia. Możemy w nich wyłączyć dźwięki i aktywować spację jako przycisk, który będzie rozkręcał bębny. Saldo to oczywiście nasz stan konta. Liczba linii wygrywających to tylko informacja, nie można jej zmienić. Przycisk “łączny zakład” odpowiada za wybór stawki w grze. Można ją zmienić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to strzałki w górę i w dół. Jeśli klikniemy na przycisk “łączny zakład” wyświetli się lista rozwijana, gdzie wygodnie będziemy mogli wskazać interesujący nas zakład. Duże pole “wygrana” to informacja o ostatniej wygranej. Podwójna, zaokrąglona strzałka to wejście do gry automatycznej. Można w niej wskazać wiele warunków zatrzymania rozgrywki, np. Limit strat lub limit pojedynczej wygranej. Podwójna strzałka w prawo przyspiesza tempo gry, przez skrócenie ilości obrotów bębnów. Ostatni duży przycisk ze strzałką rozkręca i zatrzymuje bębny. Jeśli aktywowaliśmy klawisz spacji, to on też może służyć do tego celu.

Promocje w Sevens High

W Sevens High online wszystko obraca się wokół siódemek. Tak samo jest i z bonusami. W trakcie gry jednoręki bandyta owoce, po każdym premiowanym układzie wypełniany jest pasek postępu po lewej stronie. Jeśli nastąpią dwie wygrane po sobie to pasek postępu dosięga pierwszej, niebieskiej siódemki. Zamienia się ona w dodatkowy wild. Jeśli wystąpią dwie następne wygrane po kolei to druga, tym razem zielona siódemka zostanie zamieniona w dodatkowy wild. Po kolejnych dwóch wygranych ostatnia, czerwona siódemka jest już czwartym symbolem wild. Jeśli po którejkolwiek wygranej nie nastąpi kolejna, to pasek się resetuje i zaczyna być zbierany od początku. Oprócz tych zmodyfikowanych siódemek jest jest jeden standardowy symbol wild, który jest tak samo podpisany. Zmodyfikowane symbole wild punktują znacznie bardziej, niż ich standardowe odpowiedniki.

W grze występuje jeszcze scatter, który podpisany jest jako bonus. Jeśli pojawi się 3 razy to rozpoczyna serię 10 darmowych spinów. Tam zasady nieco się zmieniają. Też występuje pasek postępu, ale nie jest on resetowany do początku, nawet gry nie będzie następujących po sobie wygranych. Dodatkowo za wymianę każdej kolejnej siódemki na symbol wild, gracz otrzyma dodatkowe 2 respiny. W ten sposób można łatwo zdobyć dodatkowe 6 respinów. Przy 4 symbolach wild wygrane są bardzo wysokie. Jeśli w trakcie rozgrywania free spinów znowu trafimy 3 symbole z bonusem to dodawane jest kolejne 10 darmowych spinów. Wygrane w nich znacząco przewyższają te uzyskiwane ze standardowej tabeli wypłat. W tabeli przedstawiono wygrane dla zakładu 5 kredytów.

Symbole x3 x4 x5
Wszystkie symbole wild 4 10 100
Niebieska, zielona i czerwona siódemka 2 4 10
Gwiazda i dzwonek 2 4 8
Winogrona, pomarańcza, cytryna i śliwka 0,6 2 5

Sevens High automat – nasza opinia

Automat do gry 777 Sevens High to unikatowy wideo slot, posiadający rozwiązania, których próżno szukać w innych grach. Mowa głównie o pasku postępu, który wypełnia się od następujących po sobie wygranych i zamienia kolejne siódemki na dodatkowe symbole wild. Podczas rozgrywania darmowych spinów dodatkowo upraszcza rozgrywkę, ponieważ nie znika w momencie gdy ciąg zostanie przerwany.

Sevens High to gra która nie posiada wad. Oprócz wspomnianych ciekawych bonusów oprawa graficzna stoi na najwyższym światowym poziomie. Firma Quickspin jak zwykle nie zawodzi. Współczynnik RTP to wysokie 96,54%, które daje nam realną szansę na wysoką wygraną. Obsługa jest ergonomiczna i wygodna, bez problemu można także zagrać z urządzeń mobilnych. Sevens High to bardzo interesujący automat obok którego nie można przejść obojętnie. Zagraj w niego już dziś za darmo na naszej stronie internetowej. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to właśnie to znalazłeś. Zachęcamy do hot spot gry i życzymy wysokich wygranych.