Sizzling 777

Star Star Star Star Star

Sizzling 777 – recenzja automatu online

Sizzling 777 automat to klasyczna maszyna, która została wyprodukowana przez dewelopera Wazdan, który niedawno świętował dekadę swojej działalności. Po raz kolejny fani automatów owoce mogą liczyć w tej grze na soczyste wygrane, które będą pojawiać się często z uwagi na średnią zmienność. Wskaźnik RTP wynosi 96,42%, co świadczy o atrakcyjnym zwrocie, natomiast w przypadku tej marki jest to standard.

Rozgrywka w Sizzling 777 online odbywa się na 5. bębnach. Zwycięskie kombinacje będziesz mógł tworzyć na 20 liniach wygrywających. W grze nie ma symbolu Wild,, natomiast jest Scatter. Dostępna jest również jedna funkcja specjalna, która umożliwia zdobycie większej wygranej. Minimalna wartość zakładu, jaką możesz postawić to 0,20 coinów z kolei maksymalny zakład został ustalony na poziomie 100,00 coinów.

Na naszej stronie oferujemy slota Sizzling 777 bez rejestracji, który jest zupełnie darmowy. Umożliwia on dokładne poznanie zasad i mechaniki panującej podczas rozgrywki. Dzięki temu przestawiając się na grę na prawdziwe pieniądze, będziesz przygotowany na wszystko, a Twoje obroty na bębnach będą skuteczniejsze. Poza tą pozycją w swojej bibliotece mamy również wiele innych tytułów zarówno od tego dostawcy, jak i wielu innych. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej, na temat tej gry 77777 za darmo to kontynuuj czytanie tej recenzji.

Jak rozpocząć grę w Sizzling 777?

Rozpoczęcie zabawy na tym slocie jest bardzo łatwe, więc poradzić sobie z tym powinni zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze gier hazardowych. Bębny tego slota są oddzielone pozłacanymi konturami, a pulsująca gwiazda wraz z przebijającym się spod loga światłem sprawiają, że rozgrywka na tej maszynie będzie nie tylko soczysta, ale również kosmiczna.

Najeżdżając na kolorowe okienka znajdujące się zarówno z prawej, jak i lewej strony od bębnów wyświetlisz układ danej linii wygrywającej. Twoje saldo znajduje się obok ikony „Worka z pieniędzmi”. Klikając „i” wyświetlisz tabelę wypłat z wartością każdego symbolu w grze. Przycisk ustawień wygląda jak „3 poziomie linie”, korzystając z niego, wyświetlisz dodatkowe opcje takie jak tryb pełnoekranowy, używanie spacji do kręcenia bębnami lub aktywowanie trybu oszczędzania energii. „Głośnik” umożliwia włączenie lub wyłączenie dźwięku z kolei „?” prezentuje zasady rozgrywki, opis specjalnych symboli, funkcji oraz wyjaśnienie każdego przycisku dostępnego w grze.

W centralnej części paska nawigacji znajduje się 7 prostokątnych kafelków, na których widnieje określona kwota zakładu, może się ona zmieniać w zależności od tego, jaką stawkę ustawisz. Domyślnie są to wartości 0,20, 0,40, 0,60, 0,80, 1,00, 2,00 oraz 100,00. Wysokość stawki możesz zmieniać za pomocą „+” i „-”.

Po prawej stronie paska nawigacji znajduje się największy przycisk „Spin”, którego kliknięcie spowoduje, że bębny zaczną się kręcić. Alternatywną możliwością uruchamiania bębnów jest skorzystanie z przycisku „Autoplay”, który uruchamia funkcję autoodtwarzania. Maksymalna liczba darmowych obrotów, jaką może wykonać automatycznie Sizzling 777 automat do gry wynosi 1000. Jeżeli tempo gry hazardowe darmowe automaty będzie zbyt wolne, możesz je zmienić, klikając ikonę „Żółwia”.

Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem gry zarówno na tym slocie, jak i innych zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie obowiązują Cię podczas danej rozgrywki. Dzięki znajomości zasad nie popełnisz nieświadomych błędów, zwiększysz swoje szanse na wygranie atrakcyjnej nagrody, a w efekcie Twoje doświadczenie będzie pozytywne.

Funkcje bonusowe dostępne w maszynie Sizzling 777

Wazdan ponownie zaskoczyło graczy i nie zaimplementowało w tym slocie ikony Wild, która byłaby w stanie zastąpić wszystkie inne symbole, aby dopełnić warunki zwycięstwa, natomiast jest Scatter, która wypłaca bez względu na to, gdzie się znajduje. Ponadto dostępna jest również funkcja Gamble, dzięki której możesz zdobyć podwójną nagrodę. Aby ją uruchomić, przede wszystkim musisz zdobyć jakąkolwiek nagrodę w grze podstawowej. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk „x2”, który ma czerwony kolor, a na ekranie pojawi się dodatkowa minigra.

Przed oczami zobaczysz kolor karty, który stale się zmienia. Twoim zadaniem jest obstawienie czy kolor karty, która się zatrzyma, będzie czerwony lub czarny. Jeżeli predykcja się powiedzie, zdobędziesz podwójną nagrodę z gry podstawowej, natomiast w przypadku pomyłki stracisz całą wygraną. Poza omówioną funkcją w tym slocie na próżno szukać innych dlatego teraz przejdziemy do omówienia wartości każdej ikony przy stawce zakładu wynoszącej 0,20 coinów.

Symbol x3 x4 x5
7 1,00 10,00 50,00
Gwiazda (Scatter) 0,40 2,00 10,00
Arbuz 0,50 2,00 5,00
Winogrona 0,50 2,00 5,00
Śliwka 0,20 0,50 2,00
Pomarańcza 0,20 0,50 2,00
Cytryna 0,20 0,50 2,00
Wiśnie 0,20 0,50 2,00

Wnioskując na informacjach zawartych w tabeli powyżej, najbardziej opłacalną ikoną w grze jest „7”. Przy wylosowaniu jej 5 razy na planszy zgarniesz nagrodę 5x większą niż w przypadku Scatter przy minimalnym zakładzie. Scatter również wypłaca przyzwoicie, niemniej jednak kwota ta zdecydowanie odbiega od najbardziej płatnej ikony w grze. Najmniej wartościowe symbole to Śliwka, Pomarańcza, Cytryna oraz Wiśnia, z tym że ta ostatnia, jako jedyna wypłaca w momencie, kiedy wylosujesz ją 2 razy.

Sizzling 777 – podsumowanie informacji o automacie

Sizzling 777 gra została opracowana już w 2016 roku, natomiast od tamtego okresu stale znajduje się na top listach niemal w większości legalnych Polskich kasyn, które oferują swoje usługi dla Polaków. Wprawdzie nie jest to zaskoczeniem, ponieważ podobnie jak większość maszyn od Wazdan tak i ta, oferuje niesamowitą jakość pomimo tego, że brak w niej wielu funkcji specjalnych i symbolu Wild. Dla odmiany znajdziemy tutaj Scatter, która wypłaci na każdej pozycji. Dobrą wiadomością dla największych hazardzistów jest fakt, że po każdej wygranej rundzie mogą oni skorzystać z funkcji Gamble, która de facto jest jedną z najbardziej sprawiedliwych, ponieważ oferuje szanse 50/50.

Jeżeli chodzi o efekty wizualne, te również robią wrażenie. Muzyka nie do końca pozwala się skupić, natomiast w każdej chwili można ją wyłączyć, korzystając z dedykowanego przycisku. Panel nawigacji jest bardzo czytelny, a przyciski wystarczająco duże, aby umożliwiały łatwe poruszanie się po interfejsie.

Podsumowując, Sizzling 777 demo, dostępne na naszej witrynie jest idealną propozycją dla każdego typu graczy. Niezależnie więc od swojego doświadczenia już teraz wyszukaj ten tytuł na naszej stronie, zapoznaj się z zasadami rozgrywki i walcz o atrakcyjne nagrody!