Sizzling Hot

Star Star Star Star Star

Sizzling Hot analiza gry

Dla fanów klasycznych maszyn do gry znaleźliśmy coś specjalnego. Przeszukując najlepiej oceniane maszyny hazardowe, natrafiliśmy na jednorękiego bandytę rodem z Las Vegas. Sizzling Hot to klasyczna wideo owocówka, do złudzenia przypominająca fizyczny automat hazardowy. Ekran gry został odpowiednio dostosowany, dzięki czemu twórcy stworzyli widok, który jednoznacznie kojarzy się z automatem stojącym w każdym barze jeszcze 15 lat temu.

Studio Novomatic słynie z intrygujących i ciekawych rozwiązań. Już nie raz programiści zaskoczyli swoich fanów ciekawymi propozycjami gier hazardowych. Produkcje z tej fabryki cechują się wysokim dopracowaniem każdego szczegółu oraz nieszablonowym podejściem do designu interfejsów. W dzisiejszej recenzji szczegółowo przeanalizujemy budowę gry Sizzling Hot online, zapoznamy się z ofertą tego automatu oraz przedstawimy wszystkie funkcje bonusowe tego slota.

Testuj grę razem z nami. Sprawdź Sizzling Hot bez rejestracji i logowania. Testuj wszystkie funkcje za wirtualne żetony i sprawdź który symbol przyniesie Ci największe wygrane. Dzięki darmowej wersji demonstracyjnej na naszej stronie internetowej możesz opracować swoją indywidualną taktykę, którą wykorzystasz gając w Sizzling Hot na prawdziwe pieniądze.

Rozgrywka w Sizzling Hot

Jeśli chodzi o aspekty wizualne automatu to nie ma się tutaj do czego przyczepić. Jest tylko jeden warunek. Trzeba być fanem klasycznych retro produkcji. Sizzling Hot automat został stworzony na wzór pierwotnych automatów do gier, dlatego ciężko tutaj o nowoczesne kształty i niesamowite efekty specjalne. Maszyna jest klasykiem, który swoje działanie zawdzięczać ma zakręconym bębnom i symbolom, które zwiastują wysokie wygrane. Mimo klasycznego stylu gra oferuje dodatkowe funkcje bonusowe, które opiszemy dokładniej w poniższych akapitach.

Klimat gry jest pieczołowicie odwzorowany. Efekty wizualne i dźwiękowe towarzyszą w grze od samego początku do końca. Czas spędzony na zabawie umila klimatyczny podkład dźwiękowy towarzyszący przy każdej, nawet najmniejszej wygranej.

Poniżej prezentujemy tabelę wypłat z listą wszystkich symboli z gry Sizzling Hot dla najwyższej stawki w grze (1000 żetonów):

Symbole x3 x4 x5
Szczęśliwa siódemka 20,000 200,000 1,000,000
Arbuz i Winogrona 10,000 40,000 100,000
Cytryna, Pomarańcza, Wiśnia i Śliwka 400 10,000 40,000
Gwiazda 2,000 10,000 50,000

Obsługa gry jest jasno opisana w regulaminie gry, z którym należy zapoznać się jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są pod przyciskiem “PAYTABLE” w panelu sterowania gry. Z kolei klawisz “BETONE” odpowiedzialny jest za regulację stawki. Przycisk z napisem “BET MAX” oferuje natychmiastowy zakład za najwyższą możliwą kwotę, a “AUTOMATIC START” to nic innego jak funkcja autoplay. Tuż obok widnieje przycisk “START” odpowiadający za rozpoczęcie rozgrywki.

Oprócz przycisków, na ekranie gry znajdują się 3 wyświetlacze. Największy z nich to pole, w którym wyświetlane są wskazówki oraz wygrane zakłady. Tuż pod nim znajduje się pole “CREDIT” z aktualnym saldem gracza. Po drugiej stronie ekranu widnieje pole opisane jako “TOTAL BET”, czyli stawka na pojedynczy zakład.  Przyciski linii dla tego slota są nieaktywne w wersji demo. Gra odbywa się tutaj na 5 stałych liniach wypłacalnych. Każda z linii ma przypisany swój indywidualny kolor. Sprawdź darmową wersję z naszej strony internetowej i przekonaj się osobiście, jak wygląda Sizzling Hot gra na automacie bez depozytu.

Wypłaty i oferta bonusowa w Sizzling Hot

W tej produkcji, największe wygrane wypłacane są za trafienia pełnych linii określonym symbolem. Dla przykładu, 5 szczęśliwych siódemek na ekranie gry to wygrana w wysokości miliona żetonów przy maksymalnej stawce na zakręcenie. Oprócz pełnych linii automat honoruje trafienia identycznego symbolu  w ilości trzech i czterech elementów.

Ponadto w grze dostępny jest symbol specjalny funkcjonujący jako Złota Gwiazda. Jest to nic innego jak popularny Scatter, który w tej grze pełni rolę bonusu. Wypłaty za symbol Scatter są opisane w tabeli wypłat i przypadają każdemu trafieniu, niezależnie od umiejscowienia symboli na ekranie gry. Oznacza to mniej więcej tyle, że symbol Gwiazdy nie podlega żadnej z pięciu linii wygrywających i wypłacany jest zawsze, bez wyjątku. W grze jest dostępna również opcja Gamble, wystarczy tylko wybrać “Bet One” lub “Bet Max” po każdej wygranej.

Zakończenie i opinia o automacie Sizzling Hot

Kończąc recenzję gry, należy postawić werdykt. Naszym zdaniem Sizzling Hot automat do gry zasługuje na liczne pochwały. Mimo, że oferta bonusowa jest okrojona w porównaniu do współczesnych wideo gier, automat w stu procentach spełnił nasze oczekiwania. Nie można zapominać o przeznaczeniu tej maszyny. Automat został wydany z myślą o klasycznych graczach. Tak czy inaczej, wszystkie ewentualne braki rekompensują niebotyczne stawki za pełne linie.

Na pierwszy rzut oka, Sizzling Hot może wydawać się wiekową i zaniedbaną grą hazardową. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Twórcy stale nadzorują trendy i starają się dopasować swoje tytuły do oczekiwań graczy z całego świata. Sizzling Hot to nowoczesny automat, lecz w starym dobrym stylu.

Zagraj w Sizzling Hot za wirtualne pieniądze i przetestuj wszystkie funkcje gry. Zakręć bębnami za najwyższe możliwe stawki i sprawdź ile można wygrać. Tylko na naszej stronie udostępniamy grę Sizzling Hot demo bez potrzeby instalacji zewnętrznych wtyczek. Przetestuj grę już teraz! Życzymy wysokich wygranych!