Sweet Bonanza

Star Star Star Star Star

Sweet Bonanza – gra hazardowa za darmo

Graj na przesłodkiej maszynie od studio Pragmatic Play i wygrywaj nawet do x21,100 wielkości Twojego zakładu całkowitego! Na planszy 5×6 zbierać będziesz kolorowe cukierki, a ich zadaniem będzie przyniesienie Ci jak najwięcej korzyści z gry jednoreki bandyta owoce. Sweet Bonanza automat to nie taka standardowa maszyna wrzutowa, tutaj nie znajdziesz linii wygrywających, bowie wygrana to skupisko jak największej ilości tych samych symboli sąsiadujących ze sobą w pionie i/lub poziomie. Najniższy zakład jaki ustawisz w Sweet Bonanza to kwota o wartości 0,2 monety, natomiast najwyższy – 125,00 monet. Procent zwrotu RTP w tej grze to zmienna, która wynosi od 96,48% do 96,51%. Dodatkowe mnożniki do nawet x100, jak i symbol Scatter urozmaicą całą rozgrywkę na slocie.

Sweet Bonanza online to gra, która dostępna jest też w wersji mobilnej. Możesz więc grać na tablecie i telefonie, jak i każdym innym urządzeniu, które posiadasz, niezależnie od jego producenta. Zapomnij o wtyczkach typu Flash Player, ponieważ technologia HTML5 zajmie się tym, aby gra jak i jej interfejs dostosowały się do Twoich urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Ciesz się automatem i jego słodyczą gdziekolwiek jesteś!

Dla zainteresowanych grą od Pragmatic Play, oferujemy slot w wersji Sweet Bonanza demo, która pozwoli na zapoznanie się ze specyfikacją maszyny oraz bezryzykowną rozgrywkę całkowicie za darmo. Kiedy już potrenujesz się na slocie demo, możesz wygrać prawdziwe pieniądze, odwiedzając nowe Polskie kasyno online z licencją.

Sweet Bonanza – interfejs i użytkowanie maszyny

Pod “bębnami” Sweet Bonanza znajdziesz długi panel, za pomocą którego będziesz kontrolować swoją rozgrywkę na slocie. Grę uruchomisz klikając w okrągły przycisk, widniejący po prawej u dołu ekranu, jednak zanim się pospieszysz i uruchomisz opadające symbole, upewnij się że ustawiony zakład całkowity w pełni Ci odpowiada. Przyciski plusa i minusa, po lewej i prawej od play właśnie do tego służą. W ustawieniach stawki edytujesz:

  • Zakład (Bet), liczony x20,
  • Wartość monety (Coin Value),
  • zakład całkowity (Total Bet).

Ustawienia funkcji automatycznych obrotów znajdują się pod przyciskiem play (Autoplay), a uruchomić ich możesz od 10 do nawet 1000. Maszyna pozwala Ci również na dostosowanie prędkości tych obrotów. W lewym dolnym rogu natomiast, obok stanu Twojego konta, który wyświetla się pod Credits, jak i aktualnego zakładu całkowitego przy Bet, znajdziesz 3 przyciski. Pierwszy z nich (trzy poziome linie) to ustawienia gry Sweet Bonanza, ten drugi to skolei głośniczek, za pomocą którego masz możliwość zmiany głośności lub całkowitego wyciszenia automatu. Trzeci przycisk – “i” od info, to tabela wypłat Sweet Bonanza, jak i pełne instrukcje z zasadami gry na slocie, z którymi powinieneś się zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki.

Sweet Bonanza gra wzorowana była na większości najpopularniejszych slotów od Pragmatic Play, jeśli chodzi o jej layout i interfejs. Szata graficzna skolei to unikalna kraina słodyczy, których nigdy za wiele! Każdy symbol to przepięknie zaprojektowany cukierek lub owoc, którego żywe barwy pięknie prezentują się na tle różowej waty cukrowej.

Rundy bonusowe i tabela wypłat Sweet Bonanza

Sweet Bonanza automat do gry, jak już zdążyłeś pewnie zauważyć, nie posiada kręcących się bębnów typowych dla maszyn wrzutowych. Tutaj główną rolę grają opadające symbole. Każda kombinacja wygrywająca, jeśli się pojawi, znika z pola i oddaje miejsce dla następnych symboli, by te mogły tworzyć kolejne wygrane (Tumble Feature). Kombinacja taka to z zasady skupisko co najmniej 3 takich samych owoców lub cukierków, jednak ilości te różnią się w zależności od elementów Sweet Bonanza.

Jedynie symbol Scatter odstępuje od tej zasady, ponieważ jest od wypłacalny, niezależnie od tego, w którym miejscu na planszy się pojawi. 4 lub więcej symboli Scatter przyniosą Ci wygraną z tabeli wypłat, jak i 10 darmowych spinów. Podczas Free Spins Round Sweet Bonanza trafić możesz na kolorowe bomby, które są mnożnikami zwiększającymi Twoją fortunę nawet do x100 razy! Istnieje możliwość bezpośredniego zakupu Free Spins Round za określoną kwotę, zależną od zakładu. Sweet Bonanza stół wypłat (przykładowe wygrane przy stawce całkowitej równej 2 monetom):

Symbol/Ilość 8-9 10 12+
Serce 20 50 100
Fioletowy cukierek 5 20 50
Zielony cukierek 4 10 30
Niebieski cukierek 3 4 24
Jabłko 2 3 20
Śliwka 1,6 2,4 16
Arbuz 1 2 10
Winogrono 0,8 1,8 8
Banan 0,5 1,5 4
Symbol 4 5 6
Lizak (Scatter) 6 10 200

Sweet Bonanza – podsumowanie

Jest to wyjątkowa maszyna o ciekawym rozwiązaniu. Jeśli masz ochotę na coś nowego, a tradycyjne automaty wrzutowe już Ci się znudziły, sprawdź Tumble Feature slotu od Pragmatic Play – Sweet Bonanza. Będzie to gra odpowiednia dla każdego gracza, niezależnie od tego jakie ma on już doświadczenie. Możliwość wygranej nawet do x21100 wielokrotności początkowego zakładu z mnożnikami które osiągają wartości nawet do x100, to ogromna zachęta! Wypróbuj slot Sweet Bonanza bez rejestracji i za darmo w wersji demo na naszej stronie internetowej! Przygotuj się do gry hazardowe darmowe automaty oraz na prawdziwe pieniądze, a my życzymy Ci ogromnych i częstych wygranych!