Tetri Mania

Star Star Star Star Star

Tetri Mania – recenzja nowoczesnej gry

Tetri Mania automat to ten rodzaj gry maszyny online, który u graczy wzbudza największe emocje. Automat obrany za cel dzisiejszej recenzji to kolejna odsłona popularnych gier bębnowych producenta Wazdan. Różnice, które można dostrzec gołym okiem pod względem rozgrywki w tej grze, w porównaniu do innych owocówek tego producenta zauważalne są gołym okiem.

Motywem gry Tetri Mania online w ramach odskoczni od popularnych schematów jest tematyka popularnej gry Tetris. Wszystkie ikony w tej grze zbudowane są na zasadzie ikon karcianych stworzonych z wykorzystaniem klocków. Zaawansowana graficznie szata to jeden z atutów tej konkretnej produkcji. deweloper projektując slot Tetri Mania, zadbał o naprawdę najdrobniejsze szczegóły.

Ta gra w końcu doczekała się wyczekiwanej przez wielu czytelników recenzji. Już teraz każdy internauta otrzymuje dostęp do oficjalnego oprogramowania gry na wirtualne żetony. Dodatkowo przy okazji testowania oprogramowania umożliwiamy każdemu zapoznanie się z najważniejszymi informacjami o ofercie i możliwościach gry. Zaczynajmy!

Tetri Mania – analiza i specyfikacja

Gra online Tetri Mania automat do gry jak na klasyczne oprogramowanie Wazdan przystało, oferuje swoim odbiorcom fenomenalne wrażenia z zabawy wśród kolorowych ikon karcianych i symboli szczęścia na niewielkim ekranie, bo stworzonym z zaledwie czterech bębnów.

W rywalizacji o wygraną na tym automacie bierze udział każda kombinacja z 3 i 4 jednakowych symboli losowana na jednej lub kilku liniach wypłat. Tetri Mania swoim nietypowym podejściem zaskakuje wielu doświadczonych graczy. Mamy tutaj na myśli kolejne modernizacje, a konkretniej implementację specjalnego symbolu bonus i mystery.

Oczywiście wszystkie symbole i cała szata graficzna produkowane są według obranego przez producenta motywu. Wszechobecne kostki oraz zaawansowane animacje towarzyszą graczom zarówno w tradycyjnych losowaniach oraz w rozgrywkach bonusowych, na przykład podczas darmowych spinów.

Oprogramowanie slota Tetri Mania demo działa bez żadnych zarzutów na urządzeniach z systemami Windows, Android i iOS. Bez instalacji i pobierania popularnych dodatków Flash można spędzać czas właśnie z recenzowaną dziś grą.

Bonusy w grze Tetri Mania

Gracze mogą czerpać korzyści z gry na automacie w wersji demo na żetony oraz w wersji pełnej, dostępnej w kasynach o prawdziwą gotówkę. Tetri Mania jest taką odmianą gry, która mimo swojej prostoty doskonale nagrodzi graczy nietypowymi bonusami, wartościowymi dodatkami oraz klasycznymi nagrodami pieniężnymi. W slocie zastosowano znane sposoby pozyskiwania wygoskicn nagród.

Rozpoczynając od początku, każdy użytkownik gry Tetri mania ma okazję na aktywację dowolnej ilości kombinacji wygrywających w jednym zakręceniu. Mowa tutaj o seriach symboli od 3 do 4 identycznych elementów w nieprzerwanej linii wypłat. Gra po ustaleniu stawki proponuje graczom oficjalne nagrody dostępne do wglądu w regulaminie maszyny.Za przykład w dzisiejszym wpisie posłuży nam stół wypłat dla stawki 100 żetonów. W tabeli zamieścimy propozycje pieniężne za trafienia każdej kombinacji.

Symbol x3 x4
Joker 5,000 50,000
Symbol A 1,000 4,000
Symbol K 400 2,000
Symbole Q i J 300 600
9 i 10 200 400

Wszystkie wymienione przykłady to nagrody za trafienia klasyczne. W Tetri Mania każdy gracz może spotkać też identyczne symbole z dodatkowym małym Jokerem. W tej sytuacji każda powyższa stawka podlega mnożnikowi x2.Poza wspomnianymi ikonami Tetri Mania zawiera dwie ikony specjalne, a te posiadają następującą funkcjonalność:

  • Scatter – ikona złotej monety to specjalny element do aktywowania darmowych zakręceń. Free spiny w ilości 15 rund to nagroda za wykręcenie trzech monet, zaś 30 darmowych obrotów rozdawany jest za trafienie kompletu 3 Scatterów.
  • Mystery – dodatkowy tajemniczy symbol pytajnika, który po wykręceniu 32 lub 4 symboli w linii aktywuje losowe nagrody os 1,000 do aż 20,000 żetonów.

Tetri Mania od Wazdan posiada jeszcze dwie ukryte funkcje. Jedna Z nich jest darmowy respin po każdym wylosowaniu wypłacalnej kombinacji. Respin jest dodatkową szansą na kolejne zapełnienie linii. Drugim dodatkiem po każdej rundzie jest opcja rywalizacji o mnożniki w jakże popularnym trybie Gamble.

Podsumowanie informacji o slocie Tetri Mania

Ta gra naprawdę wyróżnia się spośród innych flagowych produkcji Wazdana. Automat na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejna reprodukcja popularnej gry bębnowej tego producenta. Na szczęście od razu po uruchomieniu na ekranie widać małe zmiany, które podczas rozgrywki będą kolejno odkrywane.

Mowa tutaj o nietypowym, bo mniejszym ekranie do gry, o dostępności funkcji respina, darmowych obrotów w ilości do 30 rund, opcji gry turbo i auto oraz o zastosowaniu niespotykanych dotąd symboli Mystery. Ponadto ten automat oferuje wygrane w dość nietypowym systemie z opcją mnożenia puli po wykręceniu ikony rozszerzonej. Ten zestaw funkcji sprawia, że Tetri Mania jest świetnym zamiennikiem nudnych gier jednoręki bandyta owoce.

Jeśli chcesz sprawdzić ofertę tej maszyny osobiście, koniecznie dołącz do gry już teraz i testuj wymienione funkcje bez ryzyka. Zgarnij sto tysięcy żetonów na grę demo i złap okazję na bezpłatne testy i naukę taktyki. Uruchom nasz slot Tetri Mania bez rejestracji jednym kliknięciem! Koniecznie sprawdź nasze inne recenzje i nie przegap najlepszych bonusów na stronach Polskich kasyn online! Powodzenia!