Ultra Hot

Star Star Star Star Star

Ultra Hot – recenzja maszyny

Ultra Hot automat to jedna z najpopularniejszych klasycznych gier na rynku. Za jej produkcję odpowiada Novomatic, czyli jedna z najbardziej szanowanych firm w iGamingu, która dołożyła swoją cegiełkę podczas formowania się tego sektora. Gracze mogą kojarzyć tego dewelopera po takich hitach jak: Lucky Lady’s Charm, Book of Ra, Sizzling Hot. Wszystkie pozycje zyskały międzynarodową renomę i przez lata po premierze nadal cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Tak samo jest z maszyną Ultra Hot. Gra została wydana w 2008 roku, jest bardzo prosta i nadal można ją znaleźć na czołowych miejscach rankingów popularności.

Slot jest wyjątkowo prosty – nawet jak na klasyczny automat do gier. Podczas pierwszych chwil Ultra Hot online może nawet odrzucać swoim archaizmem, ale jeśli przymknie się na to oko, to otrzyma się bardzo solidnie zrealizowany slot. Gra ma 3 bębny, 3 rzędy z symbolami i 5 klasycznych linii wygrywających: 3 poziome i 2 po skosie. Maksymalny i minimalny zakład to 10 i 1000 kredytów. RTP gry wynosi 95%, co sprawdza się zadziwiająco dobrze. Wygrane pojawiają się często, a niska zmienność wyników zapewnia, że cały czas trafia się kwoty o podobnej wartości. W maszynie nie zastosowano żadnych funkcji bonusowych. Twórcy zdecydowali się jedynie na funkcję automatycznego losowania, która przy Hot Spotach sprawdza się idealnie.

Na naszej stronie internetowej można zagrać w Ultra Hot i to bez żadnych zobowiązań. Użytkownik po prostu uruchamia grę z dowolnego urządzenia i w kilka chwil przechodzi do zabawy. Ultra Hot bez rejestracji to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można dogłębnie zapoznać się ze wszystkim kluczowymi aspektami działania gry. W ten sposób można opracować optymalną strategię rozgrywki, dopasować ją do swoich możliwości i przejść do naszego kasyna online, żeby spróbować się w grze na pieniądze.

Podstawowe informacje o rozgrywce na maszynie Ultra Hot

Oprawa graficzna w grach typu Hot Spot zawsze odgrywa drugoplanową rolę. Jeśli weźmie się pod uwagę tytuł, który jest już kilkanaście lat po premierze i na dodatek należy do tego gatunku, to można się odbić. Maszyna dzisiaj prezentuje się słabo. W tle widać prostą grafikę z płomieniem, a u góry widać spowite w płomieniach najdroższe kombinacje i nazwę gry. Symbole to bardzo proste i statyczne obrazki, które dzisiaj po prostu nie mogą się podobać. To właśnie ze względu na jakość grafiki twórcy zdecydowali się wydać Ultra Hot Deluxe, czyli odświeżoną wersję maszyny. Mimo wszystko Hot Spotów nie uruchamia się dla wrażeń graficznych – każdemu chodzi o szybką i przyjemną rozgrywkę, a tego w Ultra Hot jest aż nadto.

Interfejs użytkownika znajduje się na dole ekranu i przedstawia podstawowe przyciski sterowania grą. Zakład w Ultra Hot automat do gry ustawia się za pomocą dwóch przycisków. Bet One włącza minimalny zakład, a każde ponowne jego kliknięcie sprawia, że stawka rośnie. Przycisk Bet Max jednym kliknięciem przechodzi do maksymalnego zakładu. Obok znajdują się 2 przyciski uruchamiające losowanie symboli.

  • Pierwszy włącza pojedyncze rozlosowanie obrazków,
  • Drugi automatyczną rozgrywkę z aktualnie ustawionym zakładem.

Nieco wyżej zamieszczono pasek z informacjami: liczbą kredytów, kosztem pojedynczego zakładu i liczbą aktywnych linii wygrywających. Najważniejszym jednak przyciskiem dla każdej osoby, która pierwszy raz uruchamia Ultra Hot gra, jest Paytable, czyli klasyczna tabela wypłat. Można tam dokładnie poznać wszystkie symbole oraz wygrane z nimi związane. Informacje tam przedstawione prezentują się bardzo prosto – tak samo, jak cały automat. Nie ma tu żadnych danych o opcjach bonusowych, czy użytkowaniu automatu. Przestudiowanie całej tabeli zajmuje dosłownie kilka chwil, po których można przejść do losowania. Wiedza o tym, które symbole odpowiadają za wyższe wygrane, sprawia, że rozgrywka nabiera nowego koloru.

Symbole i funkcje specjalne na automacie Ultra Hot

Ultra Hot to najprostszy klasyczny automat do gier, który zaskakuje jedynie swoją prostotą. Twórcy zrezygnowali z jakichkolwiek rund bonusowych i przedstawili rdzenną zabawę na automatach do gier, która jest przyjemna, szybka i niezobowiązująca. Dlatego na ekranie może pojawić się do 8 różnych obrazków, które przedstawiają różne wartości. Wszystkie wygrane pochodzą wyłącznie za 3 takie same symbole pojawiające się na linii. Przy zakładzie wynoszącym 10 i 1000, wygrane przedstawiają się następująco.

Symbol Minimalna wygrana Maksymalna wygrana
X 10 1000
wiśnie, cytryny, śliwki, pomarańcza 80 8000
BAR 120 12000
gwiazdki 400 40000
siódemki 1500 150000

Całkowity brak funkcji bonusowych sprawił, że twórcy mogli skupić się na zwiększeniu wygranych ze standardowych kombinacji. Dzięki temu za prostsze trafienia otrzymuje się aż 8-krotność zakładu. Jedyną opcją, która wybija się ponad wszystko, jest zapełnienie całego ekranu symbolem jednego owocu. Kiedy na bębnach pojawi się 9 cytryn, cała wygrana zostaje dodatkowo dwukrotnie zwiększona.

Od strony automatu do gier można liczyć na funkcję automatycznego losowania symboli. To opcja przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, którzy wiedzą dokładnie, czego mogą spodziewać się po tej grze. Nie ma tutaj żadnych limitów. Gracz po prostu włącza automatyczne losowanie i bębny będą się uruchamiały do czasu skończenia się pieniędzy lub ponownego kliknięcia przycisku odpowiedzialnego za tę funkcję. Pieniądze pobierane za każdy z obrotów to stawka ustalona przez gracza.

Podsumowanie informacji o automacie Ultra Hot

Ultra Hot to ewenement, który udowadnia, że w rozległym sektorze iGamingu jest odpowiednie miejsce na każdą grę. Wystarczy ją odpowiednio dopasować do oczekiwań graczy i zawsze można uzyskać sukces. Gra, która od pierwszych chwil odrzuca swoją oprawą graficzną i prostymi rozwiązaniami, z czasem zaczyna wciągać i gracz się spostrzeże, nie może oderwać się od zabawy, starając się wykręcić „jeszcze jeden obrót”. Ze względu na wyeliminowanie funkcji bonusowych Novomatic skupiło się na zwiększeniu nagród za standardowe kombinacje. Dzięki temu już jedno z prostszych trafień wypłaca 8-krotność zakładu. RTP na dzisiaj już średnim poziomie, bo wynosi 95% oraz niska zmienność wyników sprawiają, że na ekranie cały czas dzieje się coś interesującego, a każda partia potrafi zaskoczyć jakimś ciekawym trafieniem.

Gra jest dostępna na naszej stronie internetowej w wersji demonstracyjnej. To doskonały sposób na sprawdzenie działania Ultra Hot demo, żeby później przejść do gry na prawdziwe pieniądze. Można w ten sposób całkowicie wyeliminować ryzyko utraty pieniędzy z powodu niewiedzy. Nie pozostaje nic innego jak życzyć licznych kombinacji podczas zabawy z tym prostym, aczkolwiek interesującym slotem.