Vegas Hot

Star Star Star Star Star

Vegas Hot recenzja gry

Vegas Hot to gra nawiązująca do złotej ery automatów wrzutowych. Stworzona w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować ówczesną epokę gier. Vegas Hot to prosty wideo slot, który nie posiada wielu urozmaiceń i symboli specjalnych. Swoją budową, wyglądem i zasadami przypomina klasyczne sloty. Nazwa gry nawiązuje do miasta Las Vegas, które to jest nazywane światową stolicą hazardu. Neony, które przebijają się w tle, dają nam namiastkę przebywania w prawdziwym kasynie z Vegas. Drugi człon nazwy czyli “Hot” nawiązuje do gier typu Hot Spot, czyli prostych automatów do których można usiąść, wrzucić monetę i od razu podjąć się gry. Nie trzeba długo uczyć się skomplikowanych zasad rządzących grami. Jest to bardzo wygodna forma relaksu, która odpowiada wielu graczom z całego świata. Dodatkowo, oprócz relaksu mamy także możliwość wygrania realnych pieniędzy.

Vegas Hot automat posiada 3 bębny i 5 linii wygrywających. Zakład wybierany jest z przedziału od 0,2 do 100 kredytów na jeden obrót. Współczynnik RTP gry to 96,05%. Jest to wartość dość dobra, szczególnie jeśli gramy w klasyczne gry, dla których ten współczynnik zwykle jest trochę niższy. Slot został wyprodukowany przez firmę Wazdan. Jest to polska firma, która swą aktualną siedzibę ma na Malcie. Gry tej firmy posiadają wiele cech podobnych dzięki czemu można łatwo i szybko przeskakiwać pomiędzy grami tego producenta.

Vegas Hot bez rejestracji jest dostępny bez opłat na naszej stronie internetowej. Granie w darmowe gry hazardowe maszyny jest najlepszym sposobem na poznanie ich zasad  mechaniki. Dobre poznanie gry okaże się pomocne jeśli zaczniemy grać na prawdziwe pieniądze. Nie należy rozpoczynać gry na pieniądze bez odpowiedniego przygotowania. Vegas Hot demo jest do tego celu idealnym wyborem. Jeśli chcesz zagrać na prawdziwe pieniądze to wybierz odpowiednie kasyno online. Dobre kasyna posiadają nieskazitelne opinie w Internecie. Gwarancją bezpieczeństwa i uczciwości jest posiadana przez nich licencja.

Jak należy grać w Vegas Hot?

Uruchamiając grę wita nas logo producenta Wazdan. Tuż po nim przed naszymi oczami pojawia kolorowy, okraszony neonami slot. Na głównym ekranie są widoczne 3 duże bębny. Ponad nimi jest neon z nazwą gry. Po lewej i prawej stronie bębnów są numery, które wskazują na linie wygrywającej. Po najechaniu kursorem na liczby, zostaną one przedstawione na bębnach. Cała obsługa automatu została umieszczona na dolnym, wygodnym panelu. W polu z sakiewką widoczne jest nasze saldo. Tuż pod nim znajdują się cztery przyciski:

  • Litera “i” – tabela wypłat. Jest ona prezentowana, dla aktualnej stawki w grze.
  • Trzy poziome kreski – ustawienia gry. Można w nich uruchomić opcję rozkręcania bębnów przy pomocy klawisza spacji oraz zmienić inne detale graficzne. Wybrać też można czy gra ryzyka ma być prezentowana w prostszej czy bardziej rozbudowanej wersji.
  • Głośnik – zmienia ustawienia głośności oraz efektów dźwiękowych w grze.
  • Znak zapytania – są to szczegółowo rozpisane zasady gry. Opisują wszystkie funkcjonalności w grze, opis bonusów, tabelę wypłat, linie wygrywające i opis wszystkich przycisków. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać.

Następnie jest szeroki wypasek do wyboru stawki. Przesuwamy go ku mniejszym wartościom przy pomocy minusa, ku większym za pomocą plusa. Maksymalna wartość kredytu, czyli 100, jest zawsze widoczna po prawej stronie. Nad paskiem wyboru stawki jest okno z komunikatami z gry.

Po prawej stronie znajdują się 3 przyciski. Największy odpowiada za rozkręcanie bębnów. Jeśli aktywowaliśmy klawisz spacji w ustawieniach, to teraz możemy go wykorzystać. Ponowne naciśnięcie zatrzymuje rozpędzone bębny. Przycisk z żółwiem, po naciśnięciu zmienia się w królika i galopującego konia. Jest to przycisk wyboru tempa w grze. Ogranicza on ilość wyświetlanych animacji i przyspiesza obroty bębnami. Ostatni przycisk trójkąta ze strzałką wchodzi do ustawień gry automatycznej. Można wskazać wiele warunków zatrzymania bębnów. Po otworzeniu zakładki “zaawansowane” tam je wskazujemy. Zatrzymać autogrę można po:

  • Po dowolnej wybranej,
  • Jeśli wygrana przekroczy wskazaną ilość,
  • Jeśli saldo wzrośnie o wartość,
  • Jeśli saldo zmaleje o wartość,
  • Po określonej liczbie gier.

Wybór warunków jest bardzo dobry. Inni producenci mogliby się wzorować i też aplikować tak dużo warunków zatrzymania.

Promocje i nagrody w Vegas Hot

Vegas Hot automat do gry 77777 za darmo nie został wyposażony w bardzo zaawansowany zestaw promocji i nagród. W zasadzie nagradzana jest tylko tzw. “ściana” symboli. Występuje ona wtedy, gdy na wszystkich walcach, na wszystkich ich pozycjach znajdzie się jeden z symboli: cytryna, śliwka, pomarańcza lub dzwonek. Jeśli uda się ułożyć taki zestaw to wtedy wygrana zostanie podwojona.

W grze nie mogło zabraknąć trybu gambling, czyli gry ryzyka. Aktywować ją można na dolnym pasku z informacjami po każdej wygranej. Służy do tego przycisk “X2”. Gra ryzyka polega na odgadywaniu koloru zmieniających się kart. Naszym zadaniem będzie wskazanie, czy będzie ona czerwona czy czarna. Jeśli dobrze odpowiemy, to nasza wygrana zostanie podwojona. W tym przypadku możemy zagrać dalej, albo odejść od stołu z aktualną wygraną. Jeśli się pomylimy to automatycznie odchodzimy z niczym.

Grając na dwóch niższych prędkościach, gra ryzyka daje nam możliwość zagrania tylko połową stawki. Druga połowa jest bezpieczna i nawet po pomyłce zostanie ona dopisana do naszego konta. Jest to dobry sposób, aby mieć pewność, że nie odejdziemy z pustymi rękoma. Grając na maksymalnej prędkości, do której gra nas zachęca po kilku obrotach, nie mamy możliwości w grze ryzyka wzięcia połowy stawki i zagrania tylko połową. Poniższa tabela przedstawia wygrane dla najniższej możliwej stawki w grze, czyli 0,2 kredytu na jeden obrót.

Symbol x3
wiśnia 0,2
Dzwonek, pomarańcza, śliwka, cytryna 1,6
arbuz 2,4
BAR 8
siódemka 30

Vegas Hot slot – opinia

Vegas Hot online to bardzo dobry klasyczny slot. Przypadnie od do gustu graczom oczekującym prostej i niezbyt wymagającej rozgrywki. To, że nie posiada oszałamiających funkcjonalności nie należy traktować jako wadę. Istnieje wiele innych slotów, które takie są, a Vegas Hot gra hot spot wychodzi temu na przekór. Swoją charakterystyką nawiązuje do klasycznych maszyn wrzutowych, które goszczą w kasynach stacjonarnych. Posiada ładną, kolorową szatę graficzną. Ścieżka dźwiękowa nie denerwuje, może nawet się spodobać. Vegas Hot to interesująca maszyna owocowa, która na pewno znajdzie szerokie grono swoich wielbicieli. Przekonaj się sam, czy i Tobie przypadnie do gustu. Zagraj za darmo na naszej stronie internetowej. Życzymy dużej ilości żetonów w naszej wersji demo oraz wysokich wygranych pieniężnych w kasynie online.